Плетените дрешки

  • 7 758
  • 124
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 069
Не съм.

# 106
  • Мнения: 98
Да. харесват ми плетените дрешки.

# 107
  • Мнения: 585
Плетените дрешки се обличат много лесно ,защото са разтегливи ,удобни са и топлят. Сега за зимата са много подходящи и за малко бебе се обличат най-лесно и са му удобни . Така че аз съм за плетените дрешки.

# 108
  • Мнения: 4 111
Здравейте мами, много ми е интересно обличате ли бебчетата си с плетени дрешки.... не купени, а домашно плетени ???

Здравей! Не.

# 109
  • Мнения: 676
Аз съм му слагала, даже и сега смятам да кажа на майка да му оплете едно пуловерче без ръкави.

# 110
  • Мнения: 398
Не , не ги обличам с плетени,защото се изпотяват.Вечно им е горещо.
Побеснявах,когато "слънцето" ми носеше плетени пликчета да ги обувам върху чорапогащник.Децата ми бяха като "гащати петли".Бях насъбрала едно чувалче с плетива и така и ги върнах.

# 111
  • Мнения: 297
Да, особено когато дъщеричката ми беше по-малка, бебе, /сега е на година и половина/, т.е. миналата зима носехме много. И баба ми, и свекърва ми и плетяха, най-вече елечета и терлички и на мен ми харесваха. Нямам нищо против да нося плетени дрешки.

# 112
  • Мнения: 8 917
Здравейте мами, много ми е интересно обличате ли бебчетата си с плетени дрешки.... не купени, а домашно плетени ???

От време на време съм обличала, когато бе бебе.

# 113
  • Мнения: 27 524
Не. Но не защото го смятам за селяния примерно, а просто обожавам и смятам за правилно за децата памучни дрехи да носят.  Peace

# 114
  • Мнения: 186
Не. Но не защото го смятам за селяния примерно, а просто обожавам и смятам за правилно за децата памучни дрехи да носят.  Peace
Чак пък селяния!Истината е ,че са меки ,удобни и топлят.Децата се чувтват добре в тях.Нямам нищо против памучните,но зимата плетените са много удобни.Напремер вълната задържа топлината на тялото и не му прече да диша.Говорим не за домашните по-груби прежди.Памукът не е много подходящ за зимата,но за лятото е идеален.

# 115
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Да обличам го. Аз самата съм луда по плетките, а майка ми е майсторка просто. Даже сега докато четох темата и измислих да му изплете на мъника едно гащеризонче.

# 116
  • София
  • Мнения: 1 235
Имаме жилетчици и търлъчки. Обличам малката с тях и на вън и в къщи. Не мисля, че има нещо срамно, на мен ми харесват, а и са много топли.

# 117
  • някъде
  • Мнения: 4 955
има bowuu и го обличам с тях Peace
което става за навън го обличам, което не- само вкъщи

# 118
  • Мнения: 213
На мен също ми харесват и обличам елечета,жилетчици и терлички.

# 119
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
имаме си едно плетено елече от баба и когато е доста студено или е с тънка блузка му го обличам. Като малък му слагах терлички. Едните са ми собствено производство. Други плетени дрешки нямаме. Няма кой да ни оплете. Шапчица, шал, ръкавички, жилетка бих му сложила.

Общи условия

Активация на акаунт