Плетените дрешки

  • 7 745
  • 124
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 983
Имах много и все не сварвах да ги облеча. Много бързо растът. Мислех да им оплете майка жилетки, но го оставих за другата година. ще ме е яд да ги носим 1-2 месеца

# 16
# 17
Обличаме плетени дрешки, бабите са оплели един чувал такива.

# 18
  • Мнения: 206
Аз обличам моето бебче с всякакъв вид дрешки ,включително и плетени (майка ми и свекървата оплетоха много хубави и модерни) ,не страдам от предразсъдъци ,че плетените дрешки са нещо като второ качество. Плетените дрешки се обличат много лесно ,защото са разтегливи ,удобни са и топлят. Сега за зимата са много подходящи.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 899
Да, обличам го. Майката на свеки му е оплела едни пуловерчета,жилетчици, терлички - чудни! Как да не го облека?!Но само за навън ги ползвам, че вкъщи е топло и той се изпотява ако е много навлечен.

# 20
  • Мнения: 522
Да . Моята баба е виртуоз в плетенето.Най-много си харесвам пелеринка , шапка и пелена плетени на една кука, но много отдавна са ни малки.

# 21
  • Мнения: 412
Само елеци и терлички, и то вкъщи. Няма особена причина, поради която не съм го изкарвала облечен в плетиво, но май няма качествени плетачи покрай нас, та затова....

# 22
  • Мнения: 8 999
Не, не ми харесват. Плетиво може, но само за шал, шапка и ръкавици.

# 23
  • Мнения: 674
 Рядко. Но майка ми - винаги! Laughing

# 24
  • Мнения: 707
Да, понякога обличам. Майка ми е оплела няколко пуловерчета и жилетки. А като бебе слагах и терлички  Simple Smile.

# 25
  • Мнения: 261
Ако дрешките са нежни и като модел и като цвят като за бебенце - да. Имам една братовчедка майсторка - нямам думи. То да те е жал да ги сложиш, че да не се изцапат.  От тях слагах. Слагам и сега, но само терлички и елечета.

# 26
  • Мнения: 1 546
Много ми харесват плетените бебешки дрешки! Нашите баби нещо се ослушват още Wink,а майка ми особено плете много хубаво..но надеждата ми е в прабабите  Grinning

# 27
  • Мнения: 9 973
в момента и мойто свеки майстори нещо. Mr. GreenИначе имаме от нея вече едно елече без копчета(пуловер без ръкави),носим вкъщи Wink

# 28
  • Мнения: 337
И аз обличам, леля ми е голяма майсторка плетачка и е оплела много сладки дрешки и продължава да плете за тази зима, но ги обличам предимно вкъщи

# 29
  • Мнения: 1 733
Да - елечета, жилетки и терлички, но само за вкъщи.

Общи условия

Активация на акаунт