Как се правят близнаци корифеи?

  • 3 861
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 280
ех то ако ставаше само с "ОЩЕ ЕДНА" ! Joy

обаче да ти кажа честно - само за 5 мин. ела на мойто място..... мисля бързо би ти минал мерака....
не че е лошо или се оплаквам, напротив даже е супер купон, ма не за всеки. трябват ти волско спокойствие, корабни въжета за нерви, дебел врат да опъва ярема и търпение....толкова много търпение, че даже сам не разбираш от къде извира.
а господ знае кой има сила да издържи.
А така плашете ме! Party

# 16
  • Мнения: 4 965
ех то ако ставаше само с "ОЩЕ ЕДНА" ! Joy

обаче да ти кажа честно - само за 5 мин. ела на мойто място..... мисля бързо би ти минал мерака....
не че е лошо или се оплаквам, напротив даже е супер купон, ма не за всеки. трябват ти волско спокойствие, корабни въжета за нерви, дебел врат да опъва ярема и търпение....толкова много търпение, че даже сам не разбираш от къде извира.
а господ знае кой има сила да издържи.
А така плашете ме! Party

Ааааа, няма страшно. Споко!
Аз даже искам поне още едно.
 Party

# 17
  • Мнения: 1 895
Азафче, а още две?

Последна редакция: ср, 24 окт 2007, 21:23 от Kremi (двойна доза)

# 18
  • софия
  • Мнения: 555
Азаф... предлагам мойте 3-те за тая събота и без тва никой ги не ще в комплект Simple Smile - пък после ще ви питам дали искате още Simple Smile

# 19
  • Мнения: 4 451
И аз съм от мераклийките за близнаци Mr. Green И в рода имаме, хем от двете страни и мъжо майстор, ама до сега тц! Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 4 965
Креми, нямам нищо напротив.

Мама-..., давай ги насам. Никакъв проблем. Щом моя близка гледа миналата седмица нейните близначета, моите и племенника й - цели 2 дни, баба ми е изгледала 2 двойки с 2 г. разлика помежду им, а прабаба ми - 2 двойки + 2 единични...
Не може да ме уплашите  Whistling.

Просто за още 2 ще трябва да купим и апартамента на комшиите и да пробием една врата между двата, иначе няма да има къде да ги сложа. Засега има място само за още едно. Но пък в началото имахме място за 1, родиха се 2 и просто сменихме жилището. Та, ако се наложи...  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 069
Хехехехе, АЗАФче, говориш така защото си с девойки  Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

Виж аз поддържам изцяло мнението на мама-герой, защото и аз съм с трима мъжаги, въпреки че малките са все още на по 2 месеца, от сега трудно се справям и на моменти не ми издържат нервите, ама.....

Мама-герой - дай ми малко от твоите "желязни" нерви

Онзи ден пред Арена видях една мама - голямия беше на около 8 години, а малките на по 4 - точно с моите разлики при децата - и ходеше и само подвикваше - хехехехе, аз сега викам само по баткото и ме чува целия квартал - а след 2 години не знам..... сигурно и околните ще разберат за нас  #Crazy #Crazy #Crazy Joy Joy Joy #Crazy #Crazy #Crazy

# 22
  • Мнения: 4 965
....хехехехе, аз сега викам само по баткото и ме чува целия квартал - а след 2 години не знам..... сигурно и околните ще разберат за нас  #Crazy #Crazy #Crazy Joy Joy Joy #Crazy #Crazy #Crazy


Аааа, споко, щом у нашите не се чува, дето са на една крачка.
Ще се уплаша, само ако се чуете до нас. Whistling

# 23
  • Мнения: 55
Ами то ясно, че няма рецепта:), Божа работа си е! Моята баба е имала брат близнак, който е починал при раждането. Казват, че  се предавало през поколение, т.е  аз би трябвало да имам близнаци:), но времето ще покаже:) Успех ви пожелавам! Laughing

# 24
  • Мнения: 166
БЛИЗНАЦИ ИМАМЕ В МОЯ РОД ИМАМЕ ДВЕ ДВОЙКИ ДВЕ МОМИЧЕТА И ДВЕ МОМЧЕТА НИКОГА НЕ СЪМ СИ И ПОМИСЛЯЛА ,ЧЕ И АЗ ЩЕ ИМАМ БЛИЗНАЦИ ,МОИТЕ СТАНАХА ОТ ПЪРВИЯ ПЪТ ,НО ТАТКОТО СИ Е МАСТОР -МОМЧЕ И МОМИЧЕ СА.

# 25
  • софия
  • Мнения: 555
Ей Нели... да ти дам нерви, ма те и моите са напривършване, особено след тоя месец и нещо стачка дето се чуди по цял ден какво да прави... записах на плуване, четем кви ли не книги, играе на комп-а уж да е изтощен и пак от къде му хрумват такива щуротии, че и другите двама учи на гяволъци....

# 26
  • Мнения: 280
Сладурки, тъкмо съм направила плана за действие и снощи мой приятел гинеколог ме поразколеба твърдейки че износването и оцеляването и на два плода е много рисково и трудно, а не е невъзможно иначе да забременея с тази ми стратегия.
Сега сме в размисъл защото татенцето се поуплаши Confused
Нацелувайте бонбонетата......

Общи условия

Активация на акаунт