Термин, съвпадащ с рождената дата на майката

  • 3 933
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 555
Да, я вземете да посадите едно дръвче, поне някаква полза да има от цялото суеверие Simple Smile

# 16
  • Мнения: 4 496
Знаеш ли какъв процент от бременните раждат на термина си? Crazy
Чувала съм, че е лошо майката да роди на рождения си ден,но незнам какво се прави.Това за дръвчето е добра идея! Flutter

# 17
  • Мнения: 1 931
Аз знам,че за майка и дете родени в един месец имат много силна връзка. Баба ми има 4 дъщери и с едната ми лела са в 1 месец(през 3 дни). Двете винаги усещаха ако се случи нещо с другата.

# 18
  • Мнения: 296
Малко вероятно е да родиш на термина, който ти е изчислен. Почти винаги има разлика с ден-два, че и повече. Аз родих 10 дни преди термина си, а това се падаше 2 дни след моя рожден ден. И ние с моето дете трябва да насадим дръвче Laughing

# 19
  • Мнения: 753
за тиа бабешките неща - това за мен са глупости и не им вярвам - в 21 век живеем все пак, а и откога съществува математиката/планирано раждане например...

термин с рожденната дата на майката според мен е страхотна новина, и ако не дай боже да се случи, какво по хубаво от двоен рожден ден?

успешно бременеене майче Hug

# 20
  • Мнения: 3 360
Бременувай си спокойно и не вярвай на бабешки дивотии Laughing

# 21
  • Мнения: 1 335
И аз знам това за дръвчето Simple Smile
Но не се връзвай на суеверия..., това са пълни глупости. Мен се опитваха да ми пълнят главата с глупости докато бях бременна - не яж кожата на пилето - бебето ще има пилешка кожа; или ако някой ти предложи нещо за ядене непременно си вземи иначе бебето ще има белези.... сега пък лошо било ако раждаш на рождения си ден. Единсвеното "лошо" е че купонът ще е в родилното и не с приятели ами с лекари Simple Smile
Не си мисли глупости, помисли логично : Какво лошо може да има в това с бебо да имате един и същи рожден ден ???

# 22
  • Мнения: 4 406
ако толкова те притеснява, може да ти предизвикат раждането с дни по- рано.
това, за което питаш, са суеверия, не го мисли. погледни от друга гледна точка- сама ще си направиш най- красивият подарък на света, който никой друг не може да ти подари!!!

# 23
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Не съм чувала за такова суеверие,но мисля че ще е хубаво защото ще си имате двоен празник Peace.Малка е наистина вероятността да родиш точно на термина си

# 24
  • Мнения: 172
Ама за бой са тия хора,които ти втълпяват такива глупости. bash

# 25
  • София
  • Мнения: 5 758
Общо взето това ще бъде най-хубавия подарък за пождения ти ден - не мислиш ли????/ Wink
Peace
Баба ми е родила вуйчо ми на рождения си ден, нищо лошо не им се е случило.  Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 17 592
Ами трудничко ще ви е с празнуването на рождените дни... Ама и така да е, дечко наобяд, ти вечерта - таман купон голям накуп...

# 27
  • София
  • Мнения: 4 588
И аз не съм чувала за такова нещо, а и както са ти писали вече вероятността да родиш в дена ня термина не е много голяма.
Не се връзвай на бабини деветини.  Peace

# 28
  • Мнения: 674
Мечтая си да родя моето дете на рожденния ми ден,въпреки че термина ми е 20 дни по-късно!
Не ме интересуват никакви суеверия,но ако трябва ще посадим по едно дърво и двете  Peace

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 675
Моят термин беше на рождения ми ден, но родих два дена след термина. Рождените ни дни с дъщеря ни празнуваме заедно. Приятно ми е да сме с роднини и приятели. Едва ли бих организирала само за себе си подобаващо отпразнуване.

Общи условия

Активация на акаунт