Бебе на море

  • 5 454
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 317
Миналото лято си изкарах бременността на плажа, въпреки приказките от рода:"Ти си луда, бременна на плаж?"и тази година смятам да сме заедно с Бебо на плаж

# 16
  • Мнения: 277
Бебо беше на 4мес когато отидохме с него на море. Не сме имали никакви проблеми и си изкарахме прекрасно, виж тази година ми се струва доста по сложна мисията с вече ходещо и опознаващо света човече. Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 747
И аз се чудих дали да прескочим тази година, но като прочетох мненията ви, май ще се навия newsm53

# 18
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Защо да е рано? Аз моя го заведох на 10 месеца и бях сама Banghead и бях голям ентусиаст, ама сега без баба и без тати не отивам Mr. Green
Като не ходи е супер, взимаш малко надуваемо басейнче, слагаш му морска вода и се чипкате. Хубавото и че ние не можехме да лазим - иначе това е все едно да ходи #Silly
Ние ходихме към 9 на плаж, той преспиваше и към 12-1 си бяхме в бунгалото, яде, пак спи и после (ако имаш сили) пак на плаж.
Иначе кремове, чадъри, блузка и пр. ти е ясно Grinning

# 19
  • Мнения: 4 358
Ние заведохме Оги на година и половина.
Купете си хубав крем против слънце и дръжте детенце задължително на сянка.
Приятна почивка  Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 2 623
Много ви благодаря за мненията и почти съм се навила да ходим на морето. Има логика, че почивката ще е по-спокойна с едно неходещо още бебе, защото другата година при всички случаи вече ще ходи и не ми се мисли. По този повод се сетих за една смешна история, когато съм била на годинка. Отиваме за първи път на плажа и мама докато опъне хавлии чадъри и т.н. изведнъж чува някаква жена да крещи - обръща се и какво да види. Жената по монокини, аз съм отишла и съм почнала да суча от гърдата и тя изпаднала в паника. Та така с деца на море. Единственото нещо което наистина ме притеснява е водата на морето. Минерална не дава педито да давам, а тук в целия квартал не мога да намеря трапезна, която ставала и за кърмачета пък камоли на морето.
И на вас пожелавам приятна почивка с малките гушлячета !!!

# 21
  • Мнения: 3 334
и ние мислим да не пропускаме тази година.

# 22
  • Мнения: 1 172
Задължително ще ходим на море. Тогава малкият ще е на 9-10 месеца, не мисля, че ще има проблеми с морето.... А и предишни години като сме ходили, съм виждала толкова много чужденци с бебета .... И сега като се замисля - значи те могат да идат в друга държава, с туристичестка агенция и т.н. ограничения без да се притесняват,че имат бебе... що пък ние да не можем.... погледнато така - дори сме в по-благоприятна позиция - по-малко път, не излизаме зад граница, можем да се приберем когато решим, без да се съобразяваме с някаква агенция и т.н....

# 23
  • Мнения: 2 784
Цитат на: stpetrova
Миналото лято си изкарах бременността на плажа, въпреки приказките от рода:"Ти си луда, бременна на плаж?"и тази година смятам да сме заедно с Бебо на плаж
И аз Laughing Малко ме гледага странно,ама си седях под чадъра,клепах се щедро с лосион и се кефех на слънцето.Ей,как не сме се засекли с големите тумбаци,какъв майтап щеше да е Laughing  Laughing  Laughing

# 24
  • Мнения: 128
znam, 4e triabva da e nad 6 meseca, zaradi piasuka. vie ste po-golemi taka, 4e niama problem.

# 25
  • Мнения: 6 315
Ние тази година сме на моренце  Sunglasses . Бебо ще е на 13 месеца. Питах педиатърката дали можем да водим шушулко и тя каза да и дори ако много ни е страх можем да си вземем педиатърката с нас  Mr. Green . Сигурно ще си изкараме страхотно!

# 26
  • София
  • Мнения: 2 493
аз мисля да отидем на море. с хубав крем, сянка, ходене рано сутринта на плаж и късно следобяд и т.н... не мисля че ще е проблем.

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Arrow не мисля да ходя на море(ако въобще ходим) с малко дете  Crossing Arms !

Никой не е длъжен да гледа на тия баби внуците  Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 580
Митак го заведохме на море за първи път на 2.5 месеца.Миналата година пак го водих, беше на 1 годинка, а аз бях бременна (каква лудница беше..... Shocked )
Тази година също ще ходим с "деца на море" Crazy  Crazy  Crazy .Митака ще е на две, а Дея на 6 месеца.Направо не ми се мисли....
Но да знаеш, златно правило при ходенето на море с малко дете - от 13.00 до 16.00 никакъв плаж, много слънцезащитен крем и много вода (минерална или трапезна от бутилка)
Отивайте без да се чудите Grinning

# 29
  • Мнения: 702
С дъщеря ми навремето за сефте на море отидох когато беше почти на 2 годинки оставаха и 3 месеца до 2 годинки
Лично за мене е по добре на тази възраст иначе си е не почивка ами незнам какво да ходиш с бебе на море нали целта е да разтовариш а не да се притесняваш постоянно и малко си е рисковано но ти си решаваш

Общи условия

Активация на акаунт