Влюбена или не?

  • 2 079
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 222
Имаше настоятелни,но аз не бях влюбена в тях,тази любов...Пък и аз все се притеснявам после да не съжалявам ,че съм го направила с този,а не със следващия за пръв път,което сега докато го пиша ми звучи глупаво....но...Просто навсякъде  пише само за този секс,във всички списания,навсякъде говорят само за него,и някак си се чувстваш не като другите щом не си го правил,ти си по-различен..А пък и все повече от моите приятелки започват да го правят и  споделят някои неща,аз не се чувствам изостанала спрямо тях и не бих го направила само защото те са го опитали,а заради себе си...както е и правилно...

# 16
  • Мнения: 9 050
Прословутият първи път доста се надценява. Което пък често води до непокрити очаквания.
Щом ти е такъм проблем - просто го направи.

Едно е важно. Влюбена, невлюбена - само с презерватив! Любовта болестите не ги гони. А болести и от непознат и от познат можеш да си лепнеш.

Така че, отговорно към себе си и без много, много терзания. Да си вдигнат ръцете тези, които са още с първия си. Аз не съм от тях. ( Въпреки, че си мислех, че съм влюбена. И той така си мислеше. )

# 17
  • Мнения: 3 405
Ние пък бяхме влюбени безумно един в друг с първия (хе, така не бях го наричала), но не сме заедно  Grinning

# 18
  • Мнения: 2 212
Crystalls, лично аз смятам, че разсъждаваш правилно. Повярвай ми, усещането да обичаш този човек или той да е просто някой, който един вид да те отърве от бремето (сори, ако звучи грубо, но така излиза), та разликата е несравнима просто... Да, първият път като такъв може да не ти донесе великото усещане от секса, но ако обичаш и си влюбена в човека, то това ще компенсира всичкия останал дискомфорт от болка, неопитност и т.н...Просто човекът, даже и после да не сте заедно, ще ти остане специален и хубав спомен. И ако почакаш наистина и откриеш този човек, после сама ще се убедиш в това и ще разбереш, че така е трябвало да стане.
Ако е някой случаен така да се каже, самият факт, че ще е първи пак може да те привърже и да те накара да се влюбиш в него, а той като не го споделя става много криво и кофти за теб...
Почакай, никой не е умрял от липса на секс (или поне на тия години  Mr. Green), няма случайни неща и по-добре да си девствена на 19 и на 20 ако щещ, отколкото ей така само заради идеята да си го направила на 14 примерно... Въпреки това, че такива като теб днес се срещат много рядко, това всъщност е дори по-скоро повод да се гордееш, а не да се чувстваш различна и един вид задръстена... А точният човек би го оценил също. Успех с любовта, другото ще дойде само!

# 19
  • Мнения: X
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=181969.msg3691131#msg3691131
Според анкетата тамън сега идва времето и въобще не си изостанала!  Wink

# 20
  • Мнения: 843
   гледам  в Нет-а си.
     Вероятно не си само в този форум.  Много невинно/ доверчиво  подхождаш, поне тук . Защото тук четат  ВСИЧКИ в нета...., чак съм ошашавена  колко много хора само четат. Вече се сблъсках с явлението. Челно. Четат ме хора, които не искам и да зная.  
       Това е само интродукция.      Щом си тук  / пък е не само/    ще се намерят е хора.  Ти ще  прецениш дали обичаш


 Аз намерих любовта си тук в ИТ -  един чат. .   Родих и дете.   Направо  не смея да кажа, че съм щастлива. Но е така. промени ми живота!
  Само дето съм на годините на   родителите ти вероятно.
      Казано накратичко, пази се...   и ако нещо те притесни  по пътя,  наистина  това ТОВА е форума. за  казване.  Тук сме.
      Канех се да напиша " Намери ТОЧНАТА  любов"  ,  но се засмях на собствената си глупост..  Рядко някой я намира веднага и начаса.., но не се страхувай да пробваш.
   нали?

Последна редакция: пн, 22 окт 2007, 23:44 от Найка

# 21
  • Мнения: 834
Не четох всичко, но влюбена или не решаваш ти, и да не забравиш за презерватив!

# 22
  • Мнения: 222
Точно за това поставих въпроса си тук,в този форум...Simple Smile

# 23
  • Мнения: 541
мила виж си личните съобщения сега

# 24
  • Мнения: 6 164
Ти се колебаеш. Значи не си готова. Когато си, ще знаеш и няма да питаш наляво-надясно. Никой друг не може да ти каже кога да е Първият ти път. Това е лично и интимно. Когато настъпи моментът, ще го знаеш със сигурност. Сега не е така. И няма закъде да бързаш, това не е нещо, което си има точно време и никога няма да е късно. Но по-добре да е взаимно, за да ти останат хубави спомени.

# 25
  • Мнения: 1 121
И аз като тебе дълго се двоумях... и една лятна вечер докато си пийвахме с една приятелка, един красив, не много познат младеж се мерна на хоризонта и докато се усетя стана каквото стана Laughing интересно как толкова години пазене бяха безвъзвратно изгубени след 5 минути мърсуване Laughing младежът повече не го видях и така и не разбрах дали бях влюбена или просто пияна... Wink Все си казвам, че е било първото Laughing

Накратко: не го мисли, когато си готова, всичко ще се случи от самосебе си.  bouquet

# 26
  • Мнения: 157
Тези неща не се плануват,когато дойде моментът просто ще го направиш и няма да си задаваш въпроси.Няма правило дали трябва да си влюбен или не - въпрос на моментно усещане.

# 27
  • Мнения: 2 386
Мила, преди време и аз се колебаех за нещо и поисках съвет тук - всички ми казаха, че щом се чудя, значи не е правилно.
Аз не ги послушах....и се радвам за това. Понякога времето е по-мъдро от нас, а интуицията - по-силна от всяка логика..
Има още нещо, обаче... Дори да не изчакаш, да не си готова, но да си легнеш с някого на шега..... Дори да не ти остане лош спомен от това... пак има риск, както една мацка спомена по-горе - може да се влюбиш именно защото ти е бил първия, пост фактум, а той да се заотнася кофти с теб... Е, това вече е гадно-изпитала съм го.  Но.. аз съм сантименталистка.
Затова просто бъди наясно със себе си - не толкова с желанията, колкото с усещанията си към човека.

Имам температура и пиша неясно, чак аз не се разбрах, ама карай. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 601
Слушай сърцето си!!!

# 29
  • Мнения: 222
Благодаря ,че ми отговаряте...Имах нужда да чуя и други хора не само себе си ,майка си и приятелките си...

Общи условия

Активация на акаунт