Как мислите се държат във ваше отсъствие?

  • 2 875
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 898
Той мисля,че не споделя,но аз да.Не виждам нещо лошо в това.Аз го правя,за да се разтоваря,не искам и не приемам съвети от хора,които не са били част от ситуацията,която обсъждам.

# 16
  • Мнения: 2 270
Питам се дали е случайно съвпадение или нашия ходи и пее всичко на работа. #Crazy За нашите проблеми, караници и т.н.

Убедена съм, че не го прави - не е в стила му.

И аз Peace

# 17
  • Мнения: 339
За караниците и разправиите между нас не разправя, но пък всичко друго което се случва се разказва подробно навсякъде. Не може да трае горкия ooooh!Понякога ме дразни това и му се сърдя. Трябва ли всеки път  да го предупреждавам :Това да не вземеш пак да го разкажеш на вашите или на работа!!! Naughty

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Не коментира. Всъщност точно това най-много харесах в него, че се държи мъжки, а не като женска клюкарка  Grinning

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 397
Моят не споделя,дори нещо,което е трябвало да каже или попита, установявам,че не го е направил. Но имаме общ познат,който си пее всичко, без някой да го пита и всички са в час,дали са скарани с жена му,от колко време не му е пускала,как я е омилостивил...Просто си намира всякакви теми,само и само да говори,та не се учудвам. Явно за някои това е начин да привлекат внимание,защото всеки почва да му дава акъл или пък тръгват разни майтапи и лафове от ситуация,в която той е главен герой. newsm78

# 21
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Убедена съм, че се държи точно както, когато сме заедно!
Имам му пълно довери, по принцип не споделя!

# 22
  • Мнения: 2 161
Не споделя и тушира всеки такъв разговор още в зародиш.

# 23
  • Мнения: 690
Оплаква се на подчинените си, от мен! Joy Joy

# 24
  • Мнения: 3 521
Едва ли - работната му среда се състои от 42 жени на възраст между 19 и 57 години. Просто шансът да получи разбиране и подкрепа сред тях клони към една голяма нула Mr. Green .

# 25
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 836
малко офф
не знам мъжът ми как се държи в мое отсъствие, но за шефката си съм сигурна, че се скъсва от обсъждане и клюкарене по мой адрес и май няма да мога още дълго да я изтърпя Naughty
извинете ме още веднъж, че не е по темата Hug тежи ми в момента и споделих тук

# 26
  • Мнения: 49
Не споделя! Ама то няма и как! На сегашната си работа непрекъснато се движи нагоре-надолу, така че не му остава време да опознае колегите си, камо ли пък да им разказва подробности от живота ни.
По принцип мисля, че това, което става между нас и четирите стени на апартамента, трябва да си остане там. Това включва несподелянето на бурните ни емоционални преживявания, било то положителни или отрицателни, включително с майки, бащи и други роднини.
Щото после става страшно, когато се дочуят случайни реплики, интерпретирани според вижданията на казващия ги!  Grinning
Затова и никой от нас не споделя. И не позволява да го накарат да сподели, де!

# 27
За мен е комплексарско да си споделяш проблемите и да си градиш самочувствието на гърба на партньора си пред колеги , но както и  да е благодаря за вниманието Peace

# 28
  • Мнения: 2 498
Мога да отговоря за моя мъж-не споделя проблемите в къщи навън Peace

# 29
  • Мнения: 750
Ай ся...и за това ли да мисля! Crazy
Не ме интересува как се държи... Whistling

Общи условия

Активация на акаунт