Бихте ли изяли, каквото и да е за да спечелите ?

  • 3 915
  • 134
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Ако е от значение за спасяване на нечий живот и аз бих, но за пари... И като ги гледам как се давят и се насилат да гълтат... Tired

Нре се знае тези пари за какво са им... парите са си пари. Носят възможнсоти, това е факт. Не знам, катог и гледах не си представям да мога, но човек не знае на какво е способен, когато опре ножът до кокал  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 7 430
Ако е от значение за спасяване на нечий живот и аз бих, но за пари... И като ги гледам как се давят и се насилват да гълтат... Tired

...много точно казано Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 642
Не! Ако е в Сървайвър или нещо подобно - не бих! За каквато и да е сума!!! no
Прекалено съм гнуслива.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Не бих могла. Ако ще светът да свършва.

# 19
  • Мнения: 1 813
Мисля,че номера става като се абстрахираш какво ядеш.Т.е. не се замисляш,че това е "изкормена змия" , "току що умрели гущери" и т.н. каквото беше менюто в Сървайвър тази вечер .
Аз лично не зная дали бих могла.

# 20
  • Мнения: 6
По принцип не съм гнуслива.  Laughing Обаче колкото и да си мисля,че мога да се абстрахирам,от мисълта за това какво ям,пак не бих могла.  ooooh! Било то и за много пари.  Thinking

# 21
  • Мнения: 4 733
Стига бре, как ще се абстрахираш?! Всъщност, зачудих се как би ми било по-гадно...Да са ми вързани очите и да нз какво точно ям или да съм го видяла предварително Sick

# 22
  • София
  • Мнения: 1 176
 ... ако не знам, не виждам, не усещам вкуса и аромата Crazy сигурно бих Crazy

# 23
  • Мнения: 6
Kasidy,ако са ти вързани очите според мен ще е по-гадно. Sick Ако ще ям нещо гадно,то поне да знам какво е.Май така е по-добре.  ooooh!

# 24
  • Мнения: 4 733
Kasidy,ако са ти вързани очите според мен ще е по-гадно. Sick Ако ще ям нещо гадно,то поне да знам какво е.Май така е по-добре.  ooooh!
Да бе...Я се пробвай мислено да схрускаш мутирала и жива ерна хлебарка...ще ми е пред очите един как я ръфаше и му пръскаше някакъв сок от устата

# 25
  • Мнения: 6
Еми не знам вече кое ще е по-добре. Sick  Mr. Green За скоро вечерял човек темата ще е предизвикателство. hahaha

# 26
  • Мнения: 1 813
Kasidy  виждаш ако искаш,но просто не си мислиш "о това е змия,ужас,как ще го изям.това е змия,колко е гадно. това е змия бе ужааааас Sad "   и т.н.

# 27
  • Мнения: 6
Виждаш око,а си представяш кокосова топка. Joy

# 28
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Ako ми кажат :" Изяж тези червеи и ти даваме седемцифрената сума" - да, бих. Еднократно. Но ако за нея трябва да направя още много, равносилни по гадост неща - не бих Naughty  На този етап де. Иначе ако сумата е жизнено важна за мен или някой от семейството ми - Земята ще обърна Crazy
Много "ако"-та...

# 29
  • София
  • Мнения: 7 097
Много съм гнуслива  Sick
Готова съм за повръщане само като ги гледам... Stop

Общи условия

Активация на акаунт