Камъче на зъба

  • 13 362
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 819
Тва ми наподобява циганите със златен зъб, много ми е смешно Laughing

# 16
  • Мнения: 7 723
Тва ми наподобява циганите със златен зъб, много ми е смешно Laughing
Пети, като ти гледам зъбите на аватара-
добре ще ти стои и на теб! Mr. Green Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 7 474
Ще трябва само да се зъбиш, за да ти го види някой  ooooh!
Руске, работа ли си нямаш  Rolling Eyes
Като искаш да си видиш зъболекаря си изкърти някоя пломба  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 7 723
Ще трябва само да се зъбиш, за да ти го види някой  ooooh!
Руске, работа ли си нямаш  Rolling Eyes
Като искаш да си видиш зъболекаря си изкърти някоя пломба  Mr. Green
Пломбите съм ги изкъртила, и зъбите съм си пожълтила,
а и зъбен камък съм си налепила....абе- 100 повода да си видя зъболекаря! Crazy ooooh!

...пък може камък- бонус да ми сложи.... Rolling Eyes


А, и аз много ще се усмихвам, сложете си цайси! Flutter

# 19
  • Мнения: 1 731
Бе аз няма да си правя златен зъб .Само камъче.Тъкмо като съм в депресия ще имам повод да се усмихвам и ще ми мине . JoyДано да не е скъпо че ще ми отиде ентусиазма. Thinking

# 20
  • Мнения: 7 723
... JoyДано да не е скъпо че ще ми отиде ентусиазма. Thinking
Ще ти кажа утре! Wink Hug

# 21
  • Мнения: 1 731
Ми аз и без това имам един зъб за оправяне и това ще проверя .Ама и ти като питаш ,ще си сверим часовниците.Вай ,луда работа е тая мойта 36-та година .То какво ли не беше ?Сега и туй ми е на главата .Дай ми само поводи да се изумявам. bowuu

# 22
  • Мнения: 2 936
ха-ха....една моя позната имаше камъче - всеки път когато я виждах вечер,си мислех че нещо й се е залепило на зъба  Laughing ,но на дневна светлина стоеше добре  Peace

п.п.и тя беше на 36 години когато го имаше  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 7 723
Е, аз пък ще си го сложа на невръстните ми 33 години! Wink bowuu

# 24
  • Мнения: 4 435
Моя зъболекар ми отказа такова преди две години,защото трябвало да се издълбае мъничко зъбчето,понеже ако е просто лепено падало уж, и аз ходих една козметичка да ми лепи.Само че камъчето беше обикновено и падаше на около 2 седмици и пак си слагах.Готино е много.

# 25
  • Мнения: 1 813
А избелването колко струва и как точно протича   Thinking

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Преди 3 години си сложих за пръв път такъв камък - цирконий. Първия ми беше хамелеон и стоя само 2 дена  Sad. Останах много разочарована и отидох пак да си сложа но при друг зъболекар. Този път сложих обикновен. Стои 100 пъти по добре от хамелеона. Камъка ми падна преди 2 месеца от костилка на плод. Иначе цената беше 20 лв, сега попитах информативно, тъй като пак смятам да слагам и ми казаха 30. На мен лично много ми харесва как стои, не уврежда зъба по никакъв начин. Лепи се със специално лепило, което се отстранява идеално от зъба, ако евентуално решите да го махнете.

.......защото трябвало да се издълбае мъничко зъбчето,понеже ако е просто лепено падало уж..............

Няма такова нещо. Както вече обясних 3 години ходих с този камък и не беше мръднал. Няма нужда да се дълбае зъба.  Naughty

# 27
  • Мнения: 10 758
Ще трябва само да се зъбиш, за да ти го види някой  ooooh!
Руске, работа ли си нямаш  Rolling Eyes
Като искаш да си видиш зъболекаря си изкърти някоя пломба  Mr. Green
Ще бъде Златка Златозъбкова Joy

# 28
  • Мнения: 4 435


.......защото трябвало да се издълбае мъничко зъбчето,понеже ако е просто лепено падало уж..............

Няма такова нещо. Както вече обясних 3 години ходих с този камък и не беше мръднал. Няма нужда да се дълбае зъба.  Naughty
[/quote]

Виж сега,на мене това ми го каза зъболекар,затова аз ходих козметичка да ми го слага.Щом ми е казала така,значи не си го е измислила.А имам няколко познати които имат диаманти и техните бяха леко издълбани.Моите бяха просто лепени и затова бяха просто обикновени камъчета.Три години с лепен камък не вярвам.Те падат  и от по-твърда храна и при миене на зъби.С какво толкова са ти го лепили бре? newsm78

# 29
  • Мнения: 240
Аз не бих ви съветвала да използвате метода на инкрустация Naughty Ще съжалявате после....

Що се отнася до лепенето на цирконий- тази манипулация се прави както от зъболекар, така и в козметичните салони. Камъчетата са същите като тези, които се лепят на ноктите Simple Smile Закрепват се със специално лепило и падат след около седмица Wink Не създава неудобства, съвсем безобидно е за емайла на зъба, препоръчвам го! Да не говорим, че е свъсем евтино Wink

Общи условия

Активация на акаунт