Камъче на зъба

  • 13 387
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 731
Незнам дали има такава тема  newsm78.
Ама ми се иска да получа повече информация относно поставянето на камъче на зъба.Даже незнам как се казва точно манипулацията. ThinkingВидях го сега на участничката в "Пълна промяна" и страшно ми хареса.Някой знае ли нещо повече ?

# 1
  • Мнения: 7 723
Камъче на зъба искам и аз още, откакто Симпли Ред се появи с такова.
Неговото, всъщност не беше просто камъче, а си е диамантче.
Искам и аз! Пък!!! Crossing Arms
Още утре ще питам моя зъболекар! Crazy

# 2
  • Мнения: 1 731
И аз ще питам зъболекарката си ама до утре ще умра от мислене . Flutter newsm78

# 3
  • Мнения: 153
Има много видове, от благородни метали, с диамантчета в зависимост от финансовите възможности. По-обикновенита не са много скъпи и се поставят лесно

# 4
  • Мнения: 7 723
Виж на какво попаднах в нета:

 
"Диамантът" лесно се закрепва и също така лесно се премахва, не носи никаква вреда върху зъбния емайл. 

 

....Камъкът има външна повърхност с множество шлифовани ръбове и стени, които при попадането на светлина въху тях, я разпределят вътре в камъка и я отразяват под различни ъгли и Skyce започва да се държи като истински диамант. Най-долният слой представлява идеална огледална повърхност. Светлината попаднала въху нея не загасва, а напълно се отразява, образувайки каскада от искящи лъчи. Повърхността, контактуваща със зъба е обработена по специален начин за достигане на здрава и трайна фиксация.  
 


....което ме навява на мисълта, че едва ли ще е безумно скъпо... Thinking
 
....а това ще съм аз съвсем скоро.... Whistling

# 5
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Миналата година в Италия виждах на много момичета, харесва ми, но трябва да имаш перфектни зъби за да си сложиш камъче, все пак то привлича вниманието доста Peace

# 6
  • Мнения: 1 731
Значи се залепва ли ?Еее,че то било хубаво ,поне няма да ми дупчат зъба .Още утре отивам . Party Party
Ами моите са си добри ,RS.Мисля че ще ми отива .А пък и ако се лепи ,значи никакъв проблем да го махна като ми омръзне .Сега съм си наумила и ако не е много скъпо,ще блесна тия дни. Joy

# 7
  • Мнения: 7 723
tonnny_bg , току- що говорих с моя зъболекар и ми каза,
че се лепят и лесно се махат после. Циркончета са.
Опцията с "вграждане" е малко кофти, защото като ти писне,
дупката ткрябва да се запълва и не е много за препоръчване.
За цената не го питах по телефона, но едва ли е много скъпо.
Записах си час първо за избелване, а после да ми лепне и камъче. Wink

# 8
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Значи се залепва ли ?Еее,че то било хубаво ,поне няма да ми дупчат зъба .Още утре отивам . Party Party
Ами моите са си добри ,RS.Мисля че ще ми отива .А пък и ако се лепи ,значи никакъв проблем да го махна като ми омръзне .Сега съм си наумила и ако не е много скъпо,ще блесна тия дни. Joy

после снимчици да покажеш Peace

# 9
  • Мнения: 1 731
Руска ,златна си направо ,миличка .Имаш от мен едно голямо БЛАГОДАРЯ като за начало и една почерпка за после .  bouquet Hug Hug HugОбезателно ще има снимка .Дано утре да хвана зъболекарката в смяна ,че не ми се чака ,а вдругиден съм на работа и няма да стане . Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 2 229
... и всеки втори ще си мисли, че не си си мила зъбите. Laughing

# 11
  • Мнения: 1 731
... и всеки втори ще си мисли, че не си си мила зъбите. Laughing

Това пък защо? newsm78

# 12
  • Мнения: 7 723
... и всеки втори ще си мисли, че не си си мила зъбите. Laughing
Що, бре? newsm78
То ще блести много силно...като на Лиска! Crazy Laughing

# 13
  • Мнения: 1 731
Ами сигурно щото другите зъби няма да блестят така .Незнам каква връзка има камъчето с миенето на зъбите/ newsm78 Joy

# 14
  • Мнения: 2 229
Хаххахах, не, просто една позната имаше такова и хич не ми приличаше на камъче. Mr. Green Mr. Green
Тъкмо да й кажа "имаш нещо на зъба" и ... ооо ама то било нарочно. Mr. Green

(това си е лично мнение ест, ако ти харесва сложи си, аз просто не виждам какво му е хубавото Grinning )

# 15
  • София
  • Мнения: 819
Тва ми наподобява циганите със златен зъб, много ми е смешно Laughing

# 16
  • Мнения: 7 723
Тва ми наподобява циганите със златен зъб, много ми е смешно Laughing
Пети, като ти гледам зъбите на аватара-
добре ще ти стои и на теб! Mr. Green Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 7 474
Ще трябва само да се зъбиш, за да ти го види някой  ooooh!
Руске, работа ли си нямаш  Rolling Eyes
Като искаш да си видиш зъболекаря си изкърти някоя пломба  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 7 723
Ще трябва само да се зъбиш, за да ти го види някой  ooooh!
Руске, работа ли си нямаш  Rolling Eyes
Като искаш да си видиш зъболекаря си изкърти някоя пломба  Mr. Green
Пломбите съм ги изкъртила, и зъбите съм си пожълтила,
а и зъбен камък съм си налепила....абе- 100 повода да си видя зъболекаря! Crazy ooooh!

...пък може камък- бонус да ми сложи.... Rolling Eyes


А, и аз много ще се усмихвам, сложете си цайси! Flutter

# 19
  • Мнения: 1 731
Бе аз няма да си правя златен зъб .Само камъче.Тъкмо като съм в депресия ще имам повод да се усмихвам и ще ми мине . JoyДано да не е скъпо че ще ми отиде ентусиазма. Thinking

# 20
  • Мнения: 7 723
... JoyДано да не е скъпо че ще ми отиде ентусиазма. Thinking
Ще ти кажа утре! Wink Hug

# 21
  • Мнения: 1 731
Ми аз и без това имам един зъб за оправяне и това ще проверя .Ама и ти като питаш ,ще си сверим часовниците.Вай ,луда работа е тая мойта 36-та година .То какво ли не беше ?Сега и туй ми е на главата .Дай ми само поводи да се изумявам. bowuu

# 22
  • Мнения: 2 936
ха-ха....една моя позната имаше камъче - всеки път когато я виждах вечер,си мислех че нещо й се е залепило на зъба  Laughing ,но на дневна светлина стоеше добре  Peace

п.п.и тя беше на 36 години когато го имаше  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 7 723
Е, аз пък ще си го сложа на невръстните ми 33 години! Wink bowuu

# 24
  • Мнения: 4 435
Моя зъболекар ми отказа такова преди две години,защото трябвало да се издълбае мъничко зъбчето,понеже ако е просто лепено падало уж, и аз ходих една козметичка да ми лепи.Само че камъчето беше обикновено и падаше на около 2 седмици и пак си слагах.Готино е много.

# 25
  • Мнения: 1 813
А избелването колко струва и как точно протича   Thinking

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Преди 3 години си сложих за пръв път такъв камък - цирконий. Първия ми беше хамелеон и стоя само 2 дена  Sad. Останах много разочарована и отидох пак да си сложа но при друг зъболекар. Този път сложих обикновен. Стои 100 пъти по добре от хамелеона. Камъка ми падна преди 2 месеца от костилка на плод. Иначе цената беше 20 лв, сега попитах информативно, тъй като пак смятам да слагам и ми казаха 30. На мен лично много ми харесва как стои, не уврежда зъба по никакъв начин. Лепи се със специално лепило, което се отстранява идеално от зъба, ако евентуално решите да го махнете.

.......защото трябвало да се издълбае мъничко зъбчето,понеже ако е просто лепено падало уж..............

Няма такова нещо. Както вече обясних 3 години ходих с този камък и не беше мръднал. Няма нужда да се дълбае зъба.  Naughty

# 27
  • Мнения: 10 758
Ще трябва само да се зъбиш, за да ти го види някой  ooooh!
Руске, работа ли си нямаш  Rolling Eyes
Като искаш да си видиш зъболекаря си изкърти някоя пломба  Mr. Green
Ще бъде Златка Златозъбкова Joy

# 28
  • Мнения: 4 435


.......защото трябвало да се издълбае мъничко зъбчето,понеже ако е просто лепено падало уж..............

Няма такова нещо. Както вече обясних 3 години ходих с този камък и не беше мръднал. Няма нужда да се дълбае зъба.  Naughty
[/quote]

Виж сега,на мене това ми го каза зъболекар,затова аз ходих козметичка да ми го слага.Щом ми е казала така,значи не си го е измислила.А имам няколко познати които имат диаманти и техните бяха леко издълбани.Моите бяха просто лепени и затова бяха просто обикновени камъчета.Три години с лепен камък не вярвам.Те падат  и от по-твърда храна и при миене на зъби.С какво толкова са ти го лепили бре? newsm78

# 29
  • Мнения: 240
Аз не бих ви съветвала да използвате метода на инкрустация Naughty Ще съжалявате после....

Що се отнася до лепенето на цирконий- тази манипулация се прави както от зъболекар, така и в козметичните салони. Камъчетата са същите като тези, които се лепят на ноктите Simple Smile Закрепват се със специално лепило и падат след около седмица Wink Не създава неудобства, съвсем безобидно е за емайла на зъба, препоръчвам го! Да не говорим, че е свъсем евтино Wink

# 30
  • Мнения: 5 622
абе, тая мода мина вече, бре... Аз 2003-та още исках да си слагам такова нещо, но се отказах в последствие. Зъболекарката ми има. ПОнякога изглежда все едно ти се е залепила храна на зъба  ooooh!  hahaha

# 31
  • София
  • Мнения: 228
И аз си го слагах моето камъче лятото на 2003-та. Цирконии, падна едва пролетта тази година, без да разбера. Глътнала съм го вероятно. Laughing Стоеше много хубаво. Мисля да си сложа пак.

# 32
  • Мнения: 1 885
 Работата ми не позволява, но моята приятелка си сложи при една маникюристка. Издържа И около месец и струваше 5-10лв.

# 33
  • Мнения: 3 211
абе, тая мода мина вече, бре... Аз 2003-та още исках да си слагам такова нещо, но се отказах в последствие. Зъболекарката ми има. ПОнякога изглежда все едно ти се е залепила храна на зъба  ooooh!  hahaha
и моята зъболекарка оттогава го има, да не ходим при една и съща Mr. Green

# 34
  • Мнения: 1 424
Тва ми наподобява циганите със златен зъб, много ми е смешно Laughing
Joy и на мен

# 35
  • Мнения: 5 317
аз съм си слагала-камъче за маникюр и с лепило резин.единия път ми стоя повече от месец,другия падна за около седмица.

# 36
  • Мнения: 5 622
абе, тая мода мина вече, бре... Аз 2003-та още исках да си слагам такова нещо, но се отказах в последствие. Зъболекарката ми има. ПОнякога изглежда все едно ти се е залепила храна на зъба  ooooh!  hahaha
и моята зъболекарка оттогава го има, да не ходим при една и съща Mr. Green

Светла?

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 817
.........Три години с лепен камък не вярвам.Те падат  и от по-твърда храна и при миене на зъби.С какво толкова са ти го лепили бре? newsm78

 Shocked Ами това ми се случи на мен. Не предлагам информация трета ръка, а това в какво вярваш......Само искам да ти кажа че не съм единствената с лепен камък 3 години. Има и с повече

ПП: Много е важно как е подушен зъба. Има ли и най-малката влага, всичко отива по дяволите!

# 38
  • Мнения: 7 723
.... Камъчетата са същите като тези, които се лепят на ноктите Simple Smile ....color]
Имам такова.... Party
Ей сега ще си го лепна и ще ходя така до утре,
когато ми е часа при зъболекаря! Whistling Whistling Whistling

Някой ще ми каже ли колко струва? Praynig

# 39
  • Мнения: 1 731
Моята зъболекарка не правела такива манипулации. #2gunfireКой знае какво ?Сега да търся козметичка или маникюристка/ #Crazy

# 40
  • Мнения: 4 435
.........Три години с лепен камък не вярвам.Те падат  и от по-твърда храна и при миене на зъби.С какво толкова са ти го лепили бре? newsm78

 Shocked Ами това ми се случи на мен. Не предлагам информация трета ръка, а това в какво вярваш......Само искам да ти кажа че не съм единствената с лепен камък 3 години. Има и с повече

ПП: Много е важно как е подушен зъба. Има ли и най-малката влага, всичко отива по дяволите!


Виж,аз си изказвам само мнението.По-спокойно.Много добре знам,че се подсушава.Казах,че аз също години си слагах,но някой път при по-твърда храна пада,друг път докато си миеш зъбите.Максимум ми е седяло 16-17 дена.А диамант почти никой зъболекар не лепи,тях ги инкрустират. Peace

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 817
........А диамант почти никой зъболекар не лепи,тях ги инкрустират. Peace

Ами като се има предвид цената на истинския диамант, съм напълно съгласна, че никой няма да рискува да го залепи. Естествено, че ще се инкрустира. А ние дето нямаме пари за диаманти си слагаме цирконии от 50ст.и ни ги лепят за 30 лв Mr. Green

# 42
  • Мнения: 3 211
абе, тая мода мина вече, бре... Аз 2003-та още исках да си слагам такова нещо, но се отказах в последствие. Зъболекарката ми има. ПОнякога изглежда все едно ти се е залепила храна на зъба  ooooh!  hahaha
и моята зъболекарка оттогава го има, да не ходим при една и съща Mr. Green

Светла?
да  Laughing сори за оф-а

# 43
  • Мнения: 4 435
........А диамант почти никой зъболекар не лепи,тях ги инкрустират. Peace

Ами като се има предвид цената на истинския диамант, съм напълно съгласна, че никой няма да рискува да го залепи. Естествено, че ще се инкрустира. А ние дето нямаме пари за диаманти си слагаме цирконии от 50ст.и ни ги лепят за 30 лв Mr. Green

Не разбирам защо се заяждаш.Споменах за диамантите,защото друга съфорумка питаше за него.А тези камъчета от 50ст,дори цирконии не са.Както и да е,на мене ми ги лепяха същите такива за няколко лева.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Айде спри да ми коментираш постовете, а? К'во ще кажеш? И вземи да прочетеш правилата щото за подобно отношение и наказания има, знаеш ли?(Не говоря само за тази тема) Много добре знаеш за какво говоря.


Извинявам се за оффтопика!

# 45
  • Мнения: 10 758
имате си ЛС за тая цел.Там си казвайте любовните слова Peace

# 46
  • Мнения: 4 435
имате си ЛС за тая цел.Там си казвайте любовните слова Peace

Точно това направих. Peace

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 817
имате си ЛС за тая цел.Там си казвайте любовните слова Peace

Точно това направих. Peace

Крайно време беше

# 48
  • Мнения: 157
Момичета аз имам такъв камък от 3 години.Това не е циркон като за бижута.Камъка е плосък и е с метален обков.Зъба не се дупчи а се почиства и се  лепи камъка от зъболекар с лепило за коронки и протези.Не стават тези от маникюристките.Моя ми го достави зъболекарката.
Не стои като боклуче полепнало от храна а е много ефектно.

# 49
  • Мнения: 7 723
Сега.....да споделя..... Whistling
Днес ходих при моя зъболекар, изчисти ми зъбния камък и ми избели зъбите.
Утре сутринта ще ходя да ми лепне и камъчето.... Whistling

# 50
  • Мнения: 10 758
Сега.....да споделя..... Whistling
Днес ходих при моя зъболекар, изчисти ми зъбния камък и ми избели зъбите.
Утре сутринта ще ходя да ми лепне и камъчето.... Whistling
И естествено ще се отчетеш със снимка Mr. Green

# 51
  • Мнения: 4 435
Сега.....да споделя..... Whistling
Днес ходих при моя зъболекар, изчисти ми зъбния камък и ми избели зъбите.
Утре сутринта ще ходя да ми лепне и камъчето.... Whistling

Колко пара е камъчето и с какво ще го лепи?

# 52
  • Мнения: 7 723
Сега.....да споделя..... Whistling
Днес ходих при моя зъболекар, изчисти ми зъбния камък и ми избели зъбите.
Утре сутринта ще ходя да ми лепне и камъчето.... Whistling
И естествено ще се отчетеш със снимка Mr. Green
Ноу ясно! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 53
  • Мнения: 7 723
Сега.....да споделя..... Whistling
Днес ходих при моя зъболекар, изчисти ми зъбния камък и ми избели зъбите.
Утре сутринта ще ходя да ми лепне и камъчето.... Whistling

Колко пара е камъчето и с какво ще го лепи?
Ще ти кажа утре- след капитулацията... Wink

# 54
  • Мнения: 4 435
Сега.....да споделя..... Whistling
Днес ходих при моя зъболекар, изчисти ми зъбния камък и ми избели зъбите.
Утре сутринта ще ходя да ми лепне и камъчето.... Whistling

Колко пара е камъчето и с какво ще го лепи?
Ще ти кажа утре- след капитулацията... Wink

  bouquet

# 55
  • Мнения: 10 758
Сега.....да споделя..... Whistling
Днес ходих при моя зъболекар, изчисти ми зъбния камък и ми избели зъбите.
Утре сутринта ще ходя да ми лепне и камъчето.... Whistling

Колко пара е камъчето и с какво ще го лепи?
Ще ти кажа утре- след капитулацията... Wink
А аз ще го видя в събота на живо Wink

# 56
  • Мнения: 7 723
Фук -фук! Whistling
...ама е лошо качеството, де.... Rolling Eyes

  

....на живо ми е много по- красиво....и блести! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 57
  • Мнения: 3 611
Фук -фук! Whistling
...ама е лошо качеството, де.... Rolling Eyes

   

....на живо ми е много по- красиво....и блести! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ха да ти е честито  Wink
Сьс zдраве да си го носиш  Peace

И аz се zапалих, ама като zнам какви са тука цените, ще стане (ако вьобще стане), когато си ида в БГ...
... zначи не се очертава да е скоро..  Confused

# 58
  • Мнения: 7 723
....Ха да ти е честито  Wink
Сьс zдраве да си го носиш  Peace
....
Мерси! Hug
Всъщност- това е временно. Wink
Другата седмица ще си сложа по- диамантено! Crazy

# 59
  • Мнения: 10 758
Фук -фук! Whistling
...ама е лошо качеството, де.... Rolling Eyes

  

....на живо ми е много по- красиво....и блести! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
В събота искам нова снимка.Тази много блести и камъчето почти не се вижда.
Но съм сигурна, че на живо е още по-готино. Heart Eyes Hug

Ай, честито, със здраве да си го носиш Heart Eyes Hug

# 60
  • Мнения: 4 435
Фук -фук! Whistling
...ама е лошо качеството, де.... Rolling Eyes

  

....на живо ми е много по- красиво....и блести! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Пу пу да не ти е уроки.Много е хубаво,нищо че снимката блести яко.Ама и хубави зъбки и устни бе.Сега кажи с какво го лепнаха и колко ще седи и какво е камъчето?  bouquet

# 61
  • Мнения: 1 975
И колко струва ако може  Blush

# 62
  • Мнения: 10 758
И колко струва ако може  Blush
И аз това я питах снощи, но не ми каза. newsm78

# 63
  • Мнения: 7 474

 Hug Екстра е камъчето, със здраве да си го топиш във вино  Hug  утре  Heart Eyes

# 64
Фук -фук! Whistling
...ама е лошо качеството, де.... Rolling Eyes

   

....на живо ми е много по- красиво....и блести! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 65
Много хубаво седи можеш ли да ми кажеш къде да си направя  Praynig

# 66
  • Мнения: 23
Една приятелка има камъче но е по назад и също хубаво стои на четвърти зъб май

# 67
  • Мнения: 1 322
И на мен много ми харесва, ама зъбите ми са много грозни и не мога да си го позволя.

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Преди 7-8г., имах такова камъче на зъба близо 2г., бях голяма атракция.
Маникюристката ми го лепеше с медиц.лепило срещу 2лв.
Но, ако не го пазиш при хранене пада, доста бях глътнала в началото, докато свикна.

# 69
  • София
  • Мнения: 104
Момичета, аз отидох при моята зъболекарка още декември месец миналата година и си сложих камъче. Не ми е мръднало! По принцип тези камъчета държат 2-3 години, без да падат изобщо или да ти пречат! Цялата процедура по слагането трае не повече от 15-20 минути. Това е един страхотен аксесоар, които привлича доста погледи Simple Smile Не ви препоръчвам да си слагате такива камъчета за по 5-10лв. и да се притеснявате при всяко хранене да не падне и да ви държи 1-2 месеца. Отидете си при зъболекар. В момента цените на камъчетата вървят около 35-40лв. Слагате един път и повече няма да се занимавате Simple Smile

# 70
  • Мнения: 757
Момичета, аз отидох при моята зъболекарка още декември месец миналата година и си сложих камъче. Не ми е мръднало! По принцип тези камъчета държат 2-3 години, без да падат изобщо или да ти пречат! Цялата процедура по слагането трае не повече от 15-20 минути. Това е един страхотен аксесоар, които привлича доста погледи Simple Smile Не ви препоръчвам да си слагате такива камъчета за по 5-10лв. и да се притеснявате при всяко хранене да не падне и да ви държи 1-2 месеца. Отидете си при зъболекар. В момента цените на камъчетата вървят около 35-40лв. Слагате един път и повече няма да се занимавате Simple Smile
newsm10
аз на скоро гледах каталози с камъчета имаше и златни капки и различни формички може и платина.
но тези камъчета се слагат при зъболекар.

Общи условия

Активация на акаунт