Камъче на зъба

  • 13 398
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 622
абе, тая мода мина вече, бре... Аз 2003-та още исках да си слагам такова нещо, но се отказах в последствие. Зъболекарката ми има. ПОнякога изглежда все едно ти се е залепила храна на зъба  ooooh!  hahaha

# 31
  • София
  • Мнения: 228
И аз си го слагах моето камъче лятото на 2003-та. Цирконии, падна едва пролетта тази година, без да разбера. Глътнала съм го вероятно. Laughing Стоеше много хубаво. Мисля да си сложа пак.

# 32
  • Мнения: 1 885
 Работата ми не позволява, но моята приятелка си сложи при една маникюристка. Издържа И около месец и струваше 5-10лв.

# 33
  • Мнения: 3 211
абе, тая мода мина вече, бре... Аз 2003-та още исках да си слагам такова нещо, но се отказах в последствие. Зъболекарката ми има. ПОнякога изглежда все едно ти се е залепила храна на зъба  ooooh!  hahaha
и моята зъболекарка оттогава го има, да не ходим при една и съща Mr. Green

# 34
  • Мнения: 1 424
Тва ми наподобява циганите със златен зъб, много ми е смешно Laughing
Joy и на мен

# 35
  • Мнения: 5 317
аз съм си слагала-камъче за маникюр и с лепило резин.единия път ми стоя повече от месец,другия падна за около седмица.

# 36
  • Мнения: 5 622
абе, тая мода мина вече, бре... Аз 2003-та още исках да си слагам такова нещо, но се отказах в последствие. Зъболекарката ми има. ПОнякога изглежда все едно ти се е залепила храна на зъба  ooooh!  hahaha
и моята зъболекарка оттогава го има, да не ходим при една и съща Mr. Green

Светла?

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 817
.........Три години с лепен камък не вярвам.Те падат  и от по-твърда храна и при миене на зъби.С какво толкова са ти го лепили бре? newsm78

 Shocked Ами това ми се случи на мен. Не предлагам информация трета ръка, а това в какво вярваш......Само искам да ти кажа че не съм единствената с лепен камък 3 години. Има и с повече

ПП: Много е важно как е подушен зъба. Има ли и най-малката влага, всичко отива по дяволите!

# 38
  • Мнения: 7 723
.... Камъчетата са същите като тези, които се лепят на ноктите Simple Smile ....color]
Имам такова.... Party
Ей сега ще си го лепна и ще ходя така до утре,
когато ми е часа при зъболекаря! Whistling Whistling Whistling

Някой ще ми каже ли колко струва? Praynig

# 39
  • Мнения: 1 731
Моята зъболекарка не правела такива манипулации. #2gunfireКой знае какво ?Сега да търся козметичка или маникюристка/ #Crazy

# 40
  • Мнения: 4 435
.........Три години с лепен камък не вярвам.Те падат  и от по-твърда храна и при миене на зъби.С какво толкова са ти го лепили бре? newsm78

 Shocked Ами това ми се случи на мен. Не предлагам информация трета ръка, а това в какво вярваш......Само искам да ти кажа че не съм единствената с лепен камък 3 години. Има и с повече

ПП: Много е важно как е подушен зъба. Има ли и най-малката влага, всичко отива по дяволите!


Виж,аз си изказвам само мнението.По-спокойно.Много добре знам,че се подсушава.Казах,че аз също години си слагах,но някой път при по-твърда храна пада,друг път докато си миеш зъбите.Максимум ми е седяло 16-17 дена.А диамант почти никой зъболекар не лепи,тях ги инкрустират. Peace

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 817
........А диамант почти никой зъболекар не лепи,тях ги инкрустират. Peace

Ами като се има предвид цената на истинския диамант, съм напълно съгласна, че никой няма да рискува да го залепи. Естествено, че ще се инкрустира. А ние дето нямаме пари за диаманти си слагаме цирконии от 50ст.и ни ги лепят за 30 лв Mr. Green

# 42
  • Мнения: 3 211
абе, тая мода мина вече, бре... Аз 2003-та още исках да си слагам такова нещо, но се отказах в последствие. Зъболекарката ми има. ПОнякога изглежда все едно ти се е залепила храна на зъба  ooooh!  hahaha
и моята зъболекарка оттогава го има, да не ходим при една и съща Mr. Green

Светла?
да  Laughing сори за оф-а

# 43
  • Мнения: 4 435
........А диамант почти никой зъболекар не лепи,тях ги инкрустират. Peace

Ами като се има предвид цената на истинския диамант, съм напълно съгласна, че никой няма да рискува да го залепи. Естествено, че ще се инкрустира. А ние дето нямаме пари за диаманти си слагаме цирконии от 50ст.и ни ги лепят за 30 лв Mr. Green

Не разбирам защо се заяждаш.Споменах за диамантите,защото друга съфорумка питаше за него.А тези камъчета от 50ст,дори цирконии не са.Както и да е,на мене ми ги лепяха същите такива за няколко лева.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Айде спри да ми коментираш постовете, а? К'во ще кажеш? И вземи да прочетеш правилата щото за подобно отношение и наказания има, знаеш ли?(Не говоря само за тази тема) Много добре знаеш за какво говоря.


Извинявам се за оффтопика!

Общи условия

Активация на акаунт