моля дайте ми съвет......

  • 4 454
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 732
прекратявай незабавно този брак .Още повече, че не споменаваш да го обичаш .Но това да ти посяга вече е върхът ooooh!

# 16
  • Мнения: 1 544
Бий му един невъзвръщенски шут в комплексарския задник по посока мамка му!
Подкрепям с две ръце!!! Аман от мамини синчета  #Cussing out

# 17
  • Мнения: 2 723
Никой не е длъжен да търпи такова отношение.
Ако си сигурна, че не искаш да търпиш, тръгвай си.

# 18
  • Мнения: 165
Този мъж е....  Shocked нямам думи. Бягай бързо и далече! И да ти е като обица на ухото. Успех в бъдеще!  Hug И много сила ти пожелавам, защото като гледам какъв е тоя, без проблеми няма да се разделите.   Hug

# 19
  • Мнения: 22
По принцип избягвам да давам съвет за крайни решения. Все гледам да се реши проблема, да се види кой, какво и как, обаче щом този човек си е разрешил да ти посегне - нямам оправдание за него. Така че и аз се присъединявам към всички мнения до тук - махни се от този мъж! Стискам ти палци !  Та ти си само с една година по-голяма от дъщеря ми! Не искам нито ти, нито тя да живее с такъв човек! Успех  Hug

# 20
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Всичко друго би могло да се преглътне веднъж-дваж в името на добрите семейни взаимоотношения, но това да ти посяга... ooooh!
Млада си и бъдещето е пред теб. Вярвам, че ще намериш човек, който да те цени като жена и съпруга.
Подкрепям мненията на момичетата преди мен - докато още не сте създали дете, по-добре е да се разделите.
Успех и кураж, каквото и да решиш! Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 161
Подкрепям напълно мненията на останалите момичета - Бягай бързо и надалеч! Човек на 28 години вече отдавна е изграден характер и 99.9% е сигурно че няма да се промени! Млада си нямате деца така че се спасявай! щом се държи сега като сте младоженци така само си представи какв още е след няколко години ако му родиш и дете и съвсем те върже  ooooh! Cry успех ти пожелавам и дано намериш бързо някой, който наистина те заслужава   bouquet

# 22
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
И да имаш дете, и да нямаш - бягай!
Този тип мъже не се променят....само става по-лошо Sick.
Имам позната в подобно положение ooooh!...нещата просто стават от зле,  по -зле Cry...а тя се самоуспокоява - Ама той нали не ме бие Tired!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 762
Дори и да имаш още някакви чувства към този............... мъж ли го нарече  newsm78 .......... изчезвай. По- скоро го разкарай от живота си. Днес е 23 октомври- хубав ден за шут  Wink Стискам ти палци и аз, мила. Кураж и успех  Peace

# 24
  • по света
  • Мнения: 1 587
Факта че ти е посягал,трябва да ти говори какво те очаква в бъдеще още повече че с годините лошите черти в характера се засилват.Бих те посъветвала да се замислиш дали си струва да продължаващ така,още повече не пишеш нищо за дете.Появи ли се, той ще ти направи живота ад,ревящо бебе и сърдит недоспал мъж който и без друго си търси повод за кавги.

# 25
  • Мнения: 127
Можеш ли да бягаш----бягай бягай бягай ........

# 26
  • Мнения: 207
И аз мисля като останалите момичета във форума! Спасявай се!!!! Като толкова много държи на майка си да заминава при нея и да живее с нея! Ти да не си му прислужница в дома че да го търпиш!!! Успех Hug

# 27
  • Мнения: 4 734
Ако го обичаш се примиряваш, защото подобен тип хора не се променят. Ако си куражлийка и не искаш живота ти да мине в " слугуване и незабелязване на съществуването ти сато жена ", прекрати връзката.
  Все едно четох описанието на бившия ми съпруг и понеже 10 години се опитвах да променя нещо ти казвам, че е  невъзможно.

# 28
  • Мнения: 3 146
Не се обиждай, ама винаги съм се чудела на жени като теб, които се съгласяват да живеят с такива мъже...

# 29
  • Мнения: 773
Ще ходи да яде събота и неделя при маминка ли? #2gunfire

Знаеш ли как те виждам след 10 години. по халат, пантофи с чорлава прическа, забързана между задачите се опитваш  да  изпиеш сутрешното кафе, което отдавна е изтинало.

Общи условия

Активация на акаунт