моля дайте ми съвет......

  • 4 460
  • 69
  •   1
Отговори
От известно време съм читател във вашият форум и съм заинтригувана от вашите мнения и съвети относно проблемите,които ви вълнуват.Ta и аз да си кажа болката....Женена съм от година,а някак с мъжа ми не можахме да си нагодим характeрите.Израснал е с манталитета,че жената е задължена да прислугва на мъжа, а за него е достатъчно да ходи на работа и да се връща, нищо друго не го интересува.Вечно е недоволен от мен,а и от там идват всекидневните ни кавги.Той е от типа "мамини синчета" и все ме сравнява с майка си.Свикнал е всичко да получава наготово,всичката домакинска работа я върша сама,ако го помоля за помощ той ми отказва с претекста,че тава е мое задължение.Критикуваме,че не готвя (това не е вярно) правя си труда да сготвя нещо,а той предпочита да яде в майка си.Цяла седмица работи,а събота и неделя предпочита да прекарва с родителите си,а на мен не ми се ходи всяка седмица там,говорили сме не веднъж на тази тема и все ме изкарва,че аз съм искала да ги отдалеча един от друг.Дразниме с неговото безразличие също,за него важно е да се наяде и наспи за мен не му дреме.Понеже той ми е първият мъж много ме засегнаха думите му"за мен е по важно да можеш да готвиш от това дали си девствена" дори му зададох въпроса за какво по точно се е оженил,за да има кой да му прислугва,на което той потвърди със сричката"Да".Дори вече си дал правото да ми посяга на 2-3 пъти.А от началото беше коренно резличен беше мил и гальовен показваше,че държи на мен,а сеге животът ми е ад (няма друга сигурна съм).Когато има някакъв проблем тича да иска съвет от майка си,защото го е отгледала така че вечно да бъде зависим от нея,нейното мнение е пред моето.И в крайна сметка виждам че нещата няма да се оправят понеже сме говорили безброй пъти мисля,че е време да прекратя брака си....но се колебая все още....вие какво бихте ме посъветвали?Аз съм на 22 а той на 28 години.

# 1
  • София
  • Мнения: 555
Спасявай се мила, докато нямате деца. Не мисля, че такъв човек може да се промени. Ти си още много млада, така както описваш нещата, не виждам какво ще загубиш, ако се разделите.

# 2
  • Мнения: 3 611
Прекрати го.
Колкото по_ бьрzо, толкова по_ добре.
Имате ли деца?


Постингьт ти ме натьжи  Confused

# 3
  • Мнения: 2 116
Както са те посъветвали преди мен бягай докато е време! Не се давай да те прекършат!  Hug

# 4
  • Мнения: 2 563
Брррр, от такова нещо бягам веднага. Ама и ти, къде бля преди да се омъжиш за него, а на бас, че не е бил много по-различен. Бягай и го остави да се чуди кво е станало.

# 5
  • Мнения: 483
Ако е така те съветвам да се махнеш. Сега, когато няма деца е лесно.
Един съвет обаче, ако си тръгнеш го направи един път за винаги. Не се подлъгвай от молби, ревове, обещания за промяна, заплахи,  преследвания, цветя и пеперуди...Тръгни и не се обръщай!!!
В никакъв случай не е нормално да бъдеш мачкана по какъвто и да е начин. Абсолютно недопустимо е да ти посяга.

Работиш ли? Има ли при кой да отидеш? Имаш ли близък роднина/приятел, който да ти помогне да се изнесеш за един ден?
Ако си сигурна в решението си да си тръгнеш, в никакъв случай не му го казвай/показвай/намеквай. Щом ти е посягал има опасност от насилие.

Ако решиш да останеш, ще трябва ясно и категорично да си поставиш условията. Той определено се опитва да те смачка, и да знаеш че може да стане много по-лошо.

При всички положения бъди умна и не прибързвай.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 099
Бий му един невъзвръщенски шут в комплексарския задник по посока мамка му!

# 7
  • Мнения: 3 621
Трудно е да се дават съвети в това отношение , но твоя мъж винаги ще си бъде мамино синче и ти ще страдаш цял живот , да не говорим че щом ти е посегнал веднъж ще го направи втори път и трети и така до безкрай
Ти си толкова млада ,за да  се погубваш с такъв мъж
Бягай и не се обръщай назад
Казвам ти всичко това от личен опит, добре че преди години взех решението да прекратя всичко сега съм много щастлива и обичана истински , пожелавам го и на тебе  smile3525

# 8
  • София
  • Мнения: 1 529
И аз те бих посъветвала да го оставиш и да не поглеждаш назад.Това е психически и вече и физически тормоз.Горе главата момиче.Варвай ,че след облаците винаги изгрява слънце. Hug

# 9
  • Мнения: 389
Зарязвай го без угризения. Млада си и животът е пред теб! Ти "прислужница" ли искаш да бъдеш цял живот? Бракът не е това - единият да дава, а другият само да получава! Деца нямате, което улеснява решението ти! Praynig

# 10
  • Мнения: 2 082
с годините ще става по-зле.та вие сте още младоженци и се държи така... за пръв път пиша в такава тема,но ако можеш прекрати този брак.млада си,ако нямате дете,сега е момента

# 11
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
Едва ли твоите родители са те намерили на улицата, та да позволиш някой да те тъпче, да те унижава, да ти мачка самочувствието, пък й на всичкото отгоре да ти посяга!!! Naughty
НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ !
Сега може- би е момента да си тръгнеш. Живота е пред теб /та ти си само на 22/ и аз съм сигурна ,че ще вземеш най-разумното решение. Късмет!  bouquet

# 12
  • Мнения: 685
Бий му един невъзвръщенски шут в комплексарския задник по посока мамка му!
  Peace

Ти си преди всичко жена, а не си слугиня!
Ударил те веднъж със сигурност ще го направи отново. Имаш право на щастие, още си толкова млада...

Последна редакция: вт, 23 окт 2007, 10:28 от cantariny

# 13
  • Мнения: 207
И аз съм на мнение,че започне ли се веднъж с безразличието,обидите,а и се стигне до физическо насилие - връщане няма,щом се е случило не само веднъж...Имам познати в това положение - за съжаление в техния случай и децата като елемент за скрепяване на семейството не помогнаха.Не заслужаваш това,а е рано да се примиряваш.

# 14
  • софия
  • Мнения: 2 140
Спасявай се навреме,защото той няма да се промени,а най-вероятно проблемите ще се задълбочават.Не си заслужава да търпиш унижения всекидневно и да чакаш да се оправят нещата.Събери си багажчето и бягай от там.

# 15
  • Мнения: 2 732
прекратявай незабавно този брак .Още повече, че не споменаваш да го обичаш .Но това да ти посяга вече е върхът ooooh!

# 16
  • Мнения: 1 558
Бий му един невъзвръщенски шут в комплексарския задник по посока мамка му!
Подкрепям с две ръце!!! Аман от мамини синчета  #Cussing out

# 17
  • Мнения: 2 723
Никой не е длъжен да търпи такова отношение.
Ако си сигурна, че не искаш да търпиш, тръгвай си.

# 18
  • Мнения: 165
Този мъж е....  Shocked нямам думи. Бягай бързо и далече! И да ти е като обица на ухото. Успех в бъдеще!  Hug И много сила ти пожелавам, защото като гледам какъв е тоя, без проблеми няма да се разделите.   Hug

# 19
  • Мнения: 22
По принцип избягвам да давам съвет за крайни решения. Все гледам да се реши проблема, да се види кой, какво и как, обаче щом този човек си е разрешил да ти посегне - нямам оправдание за него. Така че и аз се присъединявам към всички мнения до тук - махни се от този мъж! Стискам ти палци !  Та ти си само с една година по-голяма от дъщеря ми! Не искам нито ти, нито тя да живее с такъв човек! Успех  Hug

# 20
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Всичко друго би могло да се преглътне веднъж-дваж в името на добрите семейни взаимоотношения, но това да ти посяга... ooooh!
Млада си и бъдещето е пред теб. Вярвам, че ще намериш човек, който да те цени като жена и съпруга.
Подкрепям мненията на момичетата преди мен - докато още не сте създали дете, по-добре е да се разделите.
Успех и кураж, каквото и да решиш! Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 161
Подкрепям напълно мненията на останалите момичета - Бягай бързо и надалеч! Човек на 28 години вече отдавна е изграден характер и 99.9% е сигурно че няма да се промени! Млада си нямате деца така че се спасявай! щом се държи сега като сте младоженци така само си представи какв още е след няколко години ако му родиш и дете и съвсем те върже  ooooh! Cry успех ти пожелавам и дано намериш бързо някой, който наистина те заслужава   bouquet

# 22
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
И да имаш дете, и да нямаш - бягай!
Този тип мъже не се променят....само става по-лошо Sick.
Имам позната в подобно положение ooooh!...нещата просто стават от зле,  по -зле Cry...а тя се самоуспокоява - Ама той нали не ме бие Tired!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 762
Дори и да имаш още някакви чувства към този............... мъж ли го нарече  newsm78 .......... изчезвай. По- скоро го разкарай от живота си. Днес е 23 октомври- хубав ден за шут  Wink Стискам ти палци и аз, мила. Кураж и успех  Peace

# 24
  • по света
  • Мнения: 1 587
Факта че ти е посягал,трябва да ти говори какво те очаква в бъдеще още повече че с годините лошите черти в характера се засилват.Бих те посъветвала да се замислиш дали си струва да продължаващ така,още повече не пишеш нищо за дете.Появи ли се, той ще ти направи живота ад,ревящо бебе и сърдит недоспал мъж който и без друго си търси повод за кавги.

# 25
  • Мнения: 127
Можеш ли да бягаш----бягай бягай бягай ........

# 26
  • Мнения: 207
И аз мисля като останалите момичета във форума! Спасявай се!!!! Като толкова много държи на майка си да заминава при нея и да живее с нея! Ти да не си му прислужница в дома че да го търпиш!!! Успех Hug

# 27
  • Мнения: 4 753
Ако го обичаш се примиряваш, защото подобен тип хора не се променят. Ако си куражлийка и не искаш живота ти да мине в " слугуване и незабелязване на съществуването ти сато жена ", прекрати връзката.
  Все едно четох описанието на бившия ми съпруг и понеже 10 години се опитвах да променя нещо ти казвам, че е  невъзможно.

# 28
  • Мнения: 3 146
Не се обиждай, ама винаги съм се чудела на жени като теб, които се съгласяват да живеят с такива мъже...

# 29
  • Мнения: 773
Ще ходи да яде събота и неделя при маминка ли? #2gunfire

Знаеш ли как те виждам след 10 години. по халат, пантофи с чорлава прическа, забързана между задачите се опитваш  да  изпиеш сутрешното кафе, което отдавна е изтинало.

# 30
  • София
  • Мнения: 1 956
Бягааай!
Знаеш ли само какви по-свестни и то много по- мъже има на този свят?!
И да не ти пука от мисълта к'во ще кажат хората. Свестните мъже днес не бягат от разведени жени, особено без деца.
А ако не избягаш, ще гориш в ада тук - на земята. А ако имате деца - ще ги смачкате в такова семейство.

# 31
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
М-м-м, мирише ми на моя, ама ние имаме дете и е по-трудно, бягай надалеч....

# 32
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Ама и ти, къде бля преди да се омъжиш за него, а на бас, че не е бил много по-различен.   

Как къде е бляла. Факторът възраст+липсата на съвместно съжителство(явно) преди брака обясняват нещата. Tired

# 33
  • Мнения: 1 761
Напусни го-млада си,ще си намериш мъж,който да те уважава и не е вързан за майка си.

# 34
  • Мнения: 474
Абсолютно подкрепям единното мнение- бягай! Дори само това, че ти е посегнал и то не веднъж е достатъчно. А и мъж, на когото и майката няма нищо против да ходи да яде у тях... Просто се спасявай! Дано нямаш дете, та всичко да отмине като един лош момент от младостта ти.
Успех!

# 35
  • София
  • Мнения: 593
Е..си пьрвия ти мьж #2gunfire"Хубавите ябьлки свинете ги ядат"защо все така става незнам TiredПрисьединявам се кьм другите момичета.Егати бездушието,безочливоста и прочие #Cussing out

# 36
  • Мнения: 190
Помисли спокоино за всичко,къде и при кого ще отидеш,родители,близки,приятели които да те подкрепят,финансовата страна на въпроса ,трябжа да имаш някои на когото да разчиташ.Подготви се добре ,но решаваи бързо не го търпи този............Дори да нямаш на кого да разчиташ пак бягаи.Има и центрове за жени в твоето положение,там могат да ти помогнат.При всички случаи се махай.Успех,ние сме с теб.

# 37
  • Мнения: 5 577
 Sick  баси простака, честно, извинявай.

изказването относно девствеността ти е най-унизителното нещо, което съм чувала. и той ще го разбере, след време.

# 38
  • Мнения: 4 978
От написаното от теб си личи, че няма да оставиш нещата така.
Толкова си млада, вземи живота си в свои ръце и го живей пълноценно, с радост и удоволствие.
Не се обезличавай. Не допускай да се превърнеш в част от пейзажа в нечий друг живот.

# 39
  • Мнения: 3 146
Отново ти казвам - животът е пред теб, не се поробвай!

Ясно е, че е бил добър преди това, но какво ти пука, нали сега е такъв, явно го е направил, за да те примами!

# 40
От известно време съм читател във вашият форум и съм заинтригувана от вашите мнения и съвети относно проблемите,които ви вълнуват.Ta и аз да си кажа болката....Женена съм от година,а някак с мъжа ми не можахме да си нагодим характeрите.Израснал е с манталитета,че жената е задължена да прислугва на мъжа, а за него е достатъчно да ходи на работа и да се връща, нищо друго не го интересува.Вечно е недоволен от мен,а и от там идват всекидневните ни кавги.Той е от типа "мамини синчета" и все ме сравнява с майка си.Свикнал е всичко да получава наготово,всичката домакинска работа я върша сама,ако го помоля за помощ той ми отказва с претекста,че тава е мое задължение.Критикуваме,че не готвя (това не е вярно) правя си труда да сготвя нещо,а той предпочита да яде в майка си.Цяла седмица работи,а събота и неделя предпочита да прекарва с родителите си,а на мен не ми се ходи всяка седмица там,говорили сме не веднъж на тази тема и все ме изкарва,че аз съм искала да ги отдалеча един от друг.Дразниме с неговото безразличие също,за него важно е да се наяде и наспи за мен не му дреме.Понеже той ми е първият мъж много ме засегнаха думите му"за мен е по важно да можеш да готвиш от това дали си девствена" дори му зададох въпроса за какво по точно се е оженил,за да има кой да му прислугва,на което той потвърди със сричката"Да".Дори вече си дал правото да ми посяга на 2-3 пъти.А от началото беше коренно резличен беше мил и гальовен показваше,че държи на мен,а сеге животът ми е ад (няма друга сигурна съм).Когато има някакъв проблем тича да иска съвет от майка си,защото го е отгледала така че вечно да бъде зависим от нея,нейното мнение е пред моето.И в крайна сметка виждам че нещата няма да се оправят понеже сме говорили безброй пъти мисля,че е време да прекратя брака си....но се колебая все още....вие какво бихте ме посъветвали?Аз съм на 22 а той на 28 години.

Много си млада, затова се колебаеш. Бягай от там, докато е време, има много свестни и добри мъже, защо да си пропиляваш живота с това чудо? Това, че ти е първият въобще не е важно за съвместния ви живот.

# 41
  • Мнения: 23
аз избягах дори и с дете и много по - голяма от теб.представих си бъдещето си и реших,че все още мога да подредя живота си отново. мисля, че можеш да го направиш  и ти. УСПЕХ И СМЕЛО САМО НАПРЕД! newsm10

# 42
  • Мнения: 145
Човек не се променя,само се научава да прикрива някои неща по-умело.Така,че,бягай, а единственото нещо ,за което ще съжаляваш е ,че си чакала до сега.

# 43
  • Мнения: 93
Подкрепям напълно всяко едно мнение до дук Peace Никой не бива да се примирява с подобно унизително поведение.Ако останеш с този мъж никога няма да изпиташ щастие и ще се превърнеш в развалина под неговите психически и физически удари,а си толкова млада и живота е пред теб.Спасявай се сега.Не отлагай и ден Hug

# 44
  • Мнения: 1 426
Посъветвали са те много правилно, няма да се промени, защото ще придобива все по-голям контрол върху теб, утре ще забременееш и пак ще те остави сама да си гледаш детето и пак ще се жалваш от него в този форум, така че взимай си парцалките и повече да не си го видяла, дори да се опитва да те убеди че иска да оправи нещата. Оправия няма.

# 45
  • Мнения: 2 723
Много си млада, затова се колебаеш. Бягай от там, докато е време, има много свестни и добри мъже, защо да си пропиляваш живота с това чудо? Това, че ти е първият въобще не е важно за съвместния ви живот.

Абе май не само младостта е определяща, просто има по-решителни и по-нерешителни хора.  Thinking

# 46
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 707
Бий му един невъзвръщенски шут в комплексарския задник по посока мамка му!
Това е и моето мнение  Peace

# 47
  • Мнения: 2 498
При такъв не бих стояла и ден повече....да си живее с манджите на майка си, а ти бягай надалече....когато след време срещнеш истинския мъж на живота си ще си задаваш въпроса как си могла да бъдеш с такъв готованко....

# 48
  • София
  • Мнения: 13 211
Спасявай се мила, докато нямате деца. Не мисля, че такъв човек може да се промени. Ти си още много млада, така както описваш нещата, не виждам какво ще загубиш, ако се разделите.

С две ръце се подписвам под този постинг! Wink

# 49
  • Мнения: 54
Ако е така те съветвам да се махнеш. Сега, когато няма деца е лесно.
Един съвет обаче, ако си тръгнеш го направи един път за винаги. Не се подлъгвай от молби, ревове, обещания за промяна, заплахи,  преследвания, цветя и пеперуди...Тръгни и не се обръщай!!!
В никакъв случай не е нормално да бъдеш мачкана по какъвто и да е начин. Абсолютно недопустимо е да ти посяга.

Работиш ли? Има ли при кой да отидеш? Имаш ли близък роднина/приятел, който да ти помогне да се изнесеш за един ден?
Ако си сигурна в решението си да си тръгнеш, в никакъв случай не му го казвай/показвай/намеквай. Щом ти е посягал има опасност от насилие.

Бягай момиче той няма да се промени така или иначе ако останеш и родиш дете ще стане още по лошо спасявай се.ПОМНИ ЧЕ ТИ ЗАСЛУЖАВАШ ПОВЕЧЕ, ни си причинявай това- да бъдеш мачкана,да бъдеш обиждана и малтретирана,не ставай изтривалка на един глупак.

# 50
  • Мнения: 385
Като чета написаното от теб и се питам за какво искаш съвет,ти си много наясно какъв е човека до тебе,сама изтъкваш всичките му недостатъци и щом изобщо се замисляш по въпроса то е ясно,че проблем има.Бий му шута докъто е време и не си му родила дете.

# 51
  • Мнения: 98
тегли му една майна и посрещни новия си живот

# 52
  • Мнения: 55
Съвет е лесно всеки да даде, но изборът е твой и ти ще трябва да го отстояваш. Ако го обичаш и искаш да си с него ще трябва да се примириш с положението си, защото той едва ли ще се промени, а ако не - животът е пред теб, ще срещнеш друг.  Hug
Успех.

# 53
  • Мнения: 188
Не понасям такива мъже  ooooh! ... след време ще страдаш още повече, ако не се промени в началото, няма да се промени никога Sad

# 54
  • Мнения: 2 035
 
Спасявай се мила, докато нямате деца. Не мисля, че такъв човек може да се промени. Ти си още много млада, така както описваш нещата, не виждам какво ще загубиш, ако се разделите.

С две ръце се подписвам под този постинг! Wink

И аз  Peace
Час по скоро се отърви от това чудо дето ти е на главата   Hug

# 55
  • Русе
  • Мнения: 299
Да се жени за ма..та си.Ако чакаш от този да ти изгради бъдеще...

# 56
  • Мнения: 502
Тъжна е цялата история.

Но мисля,че е време да си събираш нещата и далече,ама колкото се може по-далеч Peace.

Щом си позволява да то говори така - да ходи при майка си,да му прислугва Crossing Arms.

Ти се жена,не слугиня!Имаш нужда от внимание,обич,топлина.Щом той  не ти ги дава,някой друг ще ти го даде.

Горе главата,ще се справиш Hug.

# 57
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Не понасям такива мъже  ooooh! ... след време ще страдаш още повече, ако не се промени в началото, няма да се промени никога Sad


Все едно аз съм го писала  Peace

# 58
  • някъде
  • Мнения: 4 956
От колко време сте заедно? Thinking
Аз пък си мисля , а и от написаното от теб личи че и преди си знаела какъв е, не си открила топлата вода след брака си- казваш, че не сте могли да нагодите характерите си, че е мамино синче.....
Иначе по въпроса- тегли му един шут в г.за и не се връщай при него, каквото и да ти говори, как въобще го търпиш ти се чудя на акъла и не само тъпите му изказвания, а и това че ти посяга ooooh!
Да ходи да си търси копие на майка си, слугиня и боксова круша наедно Twisted Evil

# 59
  • Мнения: 45
От известно време съм читател във вашият форум и съм заинтригувана от вашите мнения и съвети относно проблемите,които ви вълнуват.Ta и аз да си кажа болката....Женена съм от година,а някак с мъжа ми не можахме да си нагодим характeрите.Израснал е с манталитета,че жената е задължена да прислугва на мъжа, а за него е достатъчно да ходи на работа и да се връща, нищо друго не го интересува.Вечно е недоволен от мен,а и от там идват всекидневните ни кавги.Той е от типа "мамини синчета" и все ме сравнява с майка си.Свикнал е всичко да получава наготово,всичката домакинска работа я върша сама,ако го помоля за помощ той ми отказва с претекста,че тава е мое задължение.Критикуваме,че не готвя (това не е вярно) правя си труда да сготвя нещо,а той предпочита да яде в майка си.Цяла седмица работи,а събота и неделя предпочита да прекарва с родителите си,а на мен не ми се ходи всяка седмица там,говорили сме не веднъж на тази тема и все ме изкарва,че аз съм искала да ги отдалеча един от друг.Дразниме с неговото безразличие също,за него важно е да се наяде и наспи за мен не му дреме.Понеже той ми е първият мъж много ме засегнаха думите му"за мен е по важно да можеш да готвиш от това дали си девствена" дори му зададох въпроса за какво по точно се е оженил,за да има кой да му прислугва,на което той потвърди със сричката"Да".Дори вече си дал правото да ми посяга на 2-3 пъти.А от началото беше коренно резличен беше мил и гальовен показваше,че държи на мен,а сеге животът ми е ад (няма друга сигурна съм).Когато има някакъв проблем тича да иска съвет от майка си,защото го е отгледала така че вечно да бъде зависим от нея,нейното мнение е пред моето.И в крайна сметка виждам че нещата няма да се оправят понеже сме говорили безброй пъти мисля,че е време да прекратя брака си....но се колебая все още....вие какво бихте ме посъветвали?Аз съм на 22 а той на 28 години.

 Thinking на това не му вярвам.......

И ника ти не ми харесва  Rolling Eyes От какво си разколебана?

Събирай си багажа и се оправяй, но при вторият гледай по-добре, без много илюзии и надежди, че брака ще го промени  Wink

# 60
  • Мнения: 1 586
Пращай го при майка му!За какво ти е човек, с който очевидно не си щастлива?Знам,че на думи е много лесно но повярвай ми такива хора не се променят!!!!!!!!! smile3513

# 61
сеге животът ми е ад (няма друга сигурна съм).

Има друга - аз - и съм в още по-страшно положение от теб, защото съм в чужбина, и няма и къде да се върна в БГ. Тук нямам никого, даже и приятелки нямам благодарение на него. Понякога си мисля, че единствения ми изход е реката.....не се докарвай до такова положение като мен, промяна има , но само за по- лошо!
Бягай без да се обръщаш!

# 62
  • Мнения: 18
имах приятелка, вече не е между нас  Weary smile3518 но винаги ще помня думите и когато се оплаквах веднъж от мъжа ми - ако ти е толкова зле колкото ми обясняваш няма да се чудиш, а ще намериш начин да се спасиш

# 63
  • Мнения: 491
Никой не е роден, за да бъде тъпкан, всеки е роден, за да бъде обичан !!!
Ти обичана ли се чувстваш ?
  car003 55

# 64
и аз, искрено се надявам. Моя приятелка се ожени, мъжа й същия като въпросния. Даже я биеше и едва ли не изнасилваше. Имаха дете. Когато тя реши вече, че не може да търпи избяга. Скри се. Дори и аз не знаех къде е. Той идваше, разпитваше, беше разпространил снимки в града - в заведения и където му падне, ако някой я види да му звънне. Детето беше на годинка някъде. В това време тя си е оправяла документите за развода, скрита при далечни роднини в друго населено място. Кошмар - за нея и за детето. После се върна при родителите си, взе си детето и се разведоха. Той продължаваше да я тормози - ходеше в тях докато ги нямаше родителите и, пак я изнасилваше. Пълен кошмар ви казвам, с нея съм плакала като ми разказваше какво й се е случило. Сега е в чужбина, слава богу тоя кретен не може да я стигне лесно.
Съжалявам, отплеснах се, но като четях историята на това момиче и се сетих за приятелката ми. БЯГАЙ, ПЛЮЙ СИ НА ПЕТИТЕ И БЯГАЙ - НЯМА ОПРАВИЯ, така ще е, този "човек" няма да се промени. НИКОГА

# 65
  • Мнения: 18
само мога да се надявам за в бъдеще такива истории да стават по малко и с каквато мага да помогна ако има около мен такива жени

# 66
  • Мнения: 192
За съжаление доста от мъжете разсъждават и действат по този примитивен начин. А света няма общо с патриархалното общество, където вечер те чака жена ти с ракията, салатата и чехлите...
Ако имаш възможността бягай далече докато нямате деца, после ще бъде много по трудно ... и късмет с втория опит!
 

# 67
  • Мнения: 1 942
Много рядко давам съвет "разведе се"! За характерите с времето ще намерите начина да съжителствате, но от сега да ти посяга .... това не мога да приема. Ако имаш възможност вземи си нещата и си тръгни, нека види как ще е без теб. Ако имате деца ... Бог да ти е на помощ  Peace

# 68
  • Мнения: 490
Мисля,че авторката още в началото на тази изповед си е отговорила.

# 69
  • Мнения: 463
Със сигурност си е отговорила със задаването на въпроса. Просто й е трябвало смелост, която виждам, че получава.
Моето мнение, от опит с баща ми , е да се махне далеч. Наитина ще е много трудно, защото такива мъже не се отказват лесно, та дори и често успяват лесно да убедят жената да се върне и примири. Недей да се връщаш назад! Казвам го защото съм видяла един съсипан живот пред очите си.

Общи условия

Активация на акаунт