моля дайте ми съвет......

  • 4 476
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 956
Бягааай!
Знаеш ли само какви по-свестни и то много по- мъже има на този свят?!
И да не ти пука от мисълта к'во ще кажат хората. Свестните мъже днес не бягат от разведени жени, особено без деца.
А ако не избягаш, ще гориш в ада тук - на земята. А ако имате деца - ще ги смачкате в такова семейство.

# 31
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
М-м-м, мирише ми на моя, ама ние имаме дете и е по-трудно, бягай надалеч....

# 32
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Ама и ти, къде бля преди да се омъжиш за него, а на бас, че не е бил много по-различен.   

Как къде е бляла. Факторът възраст+липсата на съвместно съжителство(явно) преди брака обясняват нещата. Tired

# 33
  • Мнения: 1 761
Напусни го-млада си,ще си намериш мъж,който да те уважава и не е вързан за майка си.

# 34
  • Мнения: 474
Абсолютно подкрепям единното мнение- бягай! Дори само това, че ти е посегнал и то не веднъж е достатъчно. А и мъж, на когото и майката няма нищо против да ходи да яде у тях... Просто се спасявай! Дано нямаш дете, та всичко да отмине като един лош момент от младостта ти.
Успех!

# 35
  • София
  • Мнения: 593
Е..си пьрвия ти мьж #2gunfire"Хубавите ябьлки свинете ги ядат"защо все така става незнам TiredПрисьединявам се кьм другите момичета.Егати бездушието,безочливоста и прочие #Cussing out

# 36
  • Мнения: 190
Помисли спокоино за всичко,къде и при кого ще отидеш,родители,близки,приятели които да те подкрепят,финансовата страна на въпроса ,трябжа да имаш някои на когото да разчиташ.Подготви се добре ,но решаваи бързо не го търпи този............Дори да нямаш на кого да разчиташ пак бягаи.Има и центрове за жени в твоето положение,там могат да ти помогнат.При всички случаи се махай.Успех,ние сме с теб.

# 37
  • Мнения: 5 577
 Sick  баси простака, честно, извинявай.

изказването относно девствеността ти е най-унизителното нещо, което съм чувала. и той ще го разбере, след време.

# 38
  • Мнения: 4 978
От написаното от теб си личи, че няма да оставиш нещата така.
Толкова си млада, вземи живота си в свои ръце и го живей пълноценно, с радост и удоволствие.
Не се обезличавай. Не допускай да се превърнеш в част от пейзажа в нечий друг живот.

# 39
  • Мнения: 3 146
Отново ти казвам - животът е пред теб, не се поробвай!

Ясно е, че е бил добър преди това, но какво ти пука, нали сега е такъв, явно го е направил, за да те примами!

# 40
От известно време съм читател във вашият форум и съм заинтригувана от вашите мнения и съвети относно проблемите,които ви вълнуват.Ta и аз да си кажа болката....Женена съм от година,а някак с мъжа ми не можахме да си нагодим характeрите.Израснал е с манталитета,че жената е задължена да прислугва на мъжа, а за него е достатъчно да ходи на работа и да се връща, нищо друго не го интересува.Вечно е недоволен от мен,а и от там идват всекидневните ни кавги.Той е от типа "мамини синчета" и все ме сравнява с майка си.Свикнал е всичко да получава наготово,всичката домакинска работа я върша сама,ако го помоля за помощ той ми отказва с претекста,че тава е мое задължение.Критикуваме,че не готвя (това не е вярно) правя си труда да сготвя нещо,а той предпочита да яде в майка си.Цяла седмица работи,а събота и неделя предпочита да прекарва с родителите си,а на мен не ми се ходи всяка седмица там,говорили сме не веднъж на тази тема и все ме изкарва,че аз съм искала да ги отдалеча един от друг.Дразниме с неговото безразличие също,за него важно е да се наяде и наспи за мен не му дреме.Понеже той ми е първият мъж много ме засегнаха думите му"за мен е по важно да можеш да готвиш от това дали си девствена" дори му зададох въпроса за какво по точно се е оженил,за да има кой да му прислугва,на което той потвърди със сричката"Да".Дори вече си дал правото да ми посяга на 2-3 пъти.А от началото беше коренно резличен беше мил и гальовен показваше,че държи на мен,а сеге животът ми е ад (няма друга сигурна съм).Когато има някакъв проблем тича да иска съвет от майка си,защото го е отгледала така че вечно да бъде зависим от нея,нейното мнение е пред моето.И в крайна сметка виждам че нещата няма да се оправят понеже сме говорили безброй пъти мисля,че е време да прекратя брака си....но се колебая все още....вие какво бихте ме посъветвали?Аз съм на 22 а той на 28 години.

Много си млада, затова се колебаеш. Бягай от там, докато е време, има много свестни и добри мъже, защо да си пропиляваш живота с това чудо? Това, че ти е първият въобще не е важно за съвместния ви живот.

# 41
  • Мнения: 23
аз избягах дори и с дете и много по - голяма от теб.представих си бъдещето си и реших,че все още мога да подредя живота си отново. мисля, че можеш да го направиш  и ти. УСПЕХ И СМЕЛО САМО НАПРЕД! newsm10

# 42
  • Мнения: 145
Човек не се променя,само се научава да прикрива някои неща по-умело.Така,че,бягай, а единственото нещо ,за което ще съжаляваш е ,че си чакала до сега.

# 43
  • Мнения: 93
Подкрепям напълно всяко едно мнение до дук Peace Никой не бива да се примирява с подобно унизително поведение.Ако останеш с този мъж никога няма да изпиташ щастие и ще се превърнеш в развалина под неговите психически и физически удари,а си толкова млада и живота е пред теб.Спасявай се сега.Не отлагай и ден Hug

# 44
  • Мнения: 1 426
Посъветвали са те много правилно, няма да се промени, защото ще придобива все по-голям контрол върху теб, утре ще забременееш и пак ще те остави сама да си гледаш детето и пак ще се жалваш от него в този форум, така че взимай си парцалките и повече да не си го видяла, дори да се опитва да те убеди че иска да оправи нещата. Оправия няма.

Общи условия

Активация на акаунт