Как гадно ме излъга една продавачка от GEOX !

  • 16 148
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • софия
  • Мнения: 49
Синдрома на продавачката ли усещам или какво ? Имаш нужда да се оправдаваш ли ?
miss sixty - не ме разсмивай , ако обичаш ... Нито пък някой го интересува каква си и колко печелиш  Confused

Темата е за една лъжа , а не за това какви са продавачките ! Последното е известно на всички !

искам да кажа, че точно за тази тема във форума извиняваите но в геокс си имат служебни телефони мобилнен и стационарен, и освен това сега всички мобилни оператори предлагат толкова изгодни оферти че даже може да се говочи безплатно с други номера в групата, така че не мисля че все още съществува магазини във верига които да нямат телефони на изгодни тарифи по между си.

# 61
  • софия
  • Мнения: 49
На вас ясно ли ви е ,че момичето просто може би няма служебен телефон???????Ако минат няколко хора като вас през месеца кой ще й плати телефонната сметка?На нейно място също не бих се обадила,но нямаше да излъжа,че съм го направила.Всъщност,и аз работя като продавачка.Това не ми пречи да вземам в пъти заплата примерно на банков служител,обикновен счетоводител,учител или там каквото още се сетите.И то с честен труд.И да-чувствам се като принцеса,защото си върша мнооооого добре работата и клиентите много си ме обичат.Това всъщност не ми пречи и мъжът ми да е известна личност в България и средата ни да е от подобни такива.Никога не съм се срамувала от работата си!НИКОГА!научете се да се поставяте на мястото на другия,пък тогава си почешете езичетата Joy
сорри исках да отговоря на този цитат. Embarassed

# 62
  • софия
  • Мнения: 49
ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ МАМЧЕТА,
ВЪВ ВРЪЗКА С ТЕМАТА ВИ ДАВАМ НОМЕРА НА ЕДИН ОТ УПРАВИТЕЛИТЕ НА ПОСОЧЕНИТЕ МАГАЗИНИ НА GEOX, МОЖЕ ДА СЕ ОБАДИТЕ И ДА РАЗКАЖЕТЕ КАКВО СЕ Е СЛУЧИЛО НА ВАС И БЕЗ ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАТЕ, ЗАЩОТО ТОВА Е ВАЖНО ЗА НАС ( GEOX).
ИЗВИНЯВАМЕ СЕ ЗА СЪЗДАДЕНОТО НЕУДОБСТВО И ЩЕ СЕ ПОГРИЖИМ ДА ПОПРАВИМ ТОВА ПОВЕДЕНИЕ НА НАШИТЕ ПРОДАВАЧКИ.
ОЧАКВАМЕ ВСЯКАКВИ ОПЛАКВАНИЯ И ПОХВАЛИ ВЪВ ФОРУМА.

Марио Ненов - 0888 477 444

 smile3501 smile3501 smile3501

# 63
  • Мнения: 4 668
Безкрайно благодаря за предоставената възможност да се свържа с управителя на веригата  Hug
Още утре ще се възползвам и смятам , че като редовен клиент на GEOX , който всеки сезон пазарува сериозно в магазините имам това право  Peace

И тъй като не желая покрай сухото да гори и суровото , лично бих отишла до магазина на Витошка , за да посоча продавачката , която ни излъга !!!

# 64
  • софия
  • Мнения: 49
моля , за мен беше удоволствие

# 65
Не знам защо сте толкова зле настроени към продавачките от геокс аз съм редовна клиентка и съм доволна от обслужването ходя по-често в мола че ми е по-близо и нямам лоши впечатления може би е важно все пак и вие как точно се държите в магазина проблема ми е че последните обувки които си купих текат но към продавачките нямам забележки.

Последна редакция: пт, 30 ное 2007, 23:52 от wild dragon

# 66
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Не знам защо сте толкова зле настроени към продавачките от геокс аз съм редовна клиентка и съм доволна от обслужването ходя по-често в мола че ми е по-близо и нямам лоши впечатления може би е важно все пак и вие как точно се държите в магазина проблема ми е че последните обувки които си купих текат но към продавачките нямам забележки.

А прочете ли първия пост?

# 67
  • Мнения: 4 668
Не знам защо сте толкова зле настроени към продавачките от геокс аз съм редовна клиентка и съм доволна от обслужването ходя по-често в мола че ми е по-близо и нямам лоши впечатления може би е важно все пак и вие как точно се държите в магазина проблема ми е че последните обувки които си купих текат но към продавачките нямам забележки.

А прочете ли първия пост?

Не е прочела , разбира се ...  Confused Ама бърза да пише !

# 68
Абе вие друга работа нямате ли си представям си колко време и енергия ви отива да седите пред компютъра и да плюете да се чудите какво образование и какво самочувствие  и каква заплата имат продавачките направо сте жалки а пък и деца гледате сигурно изглеждате толкова зле колкото сте зли е как да ви обслужват а  и не ми отговаряйте повече няма да си губя времето да влизам в този форум.

# 69
  • Мнения: 2 663
Абе вие друга работа нямате ли си представям си колко време и енергия ви отива да седите пред компютъра и да плюете да се чудите какво образование и какво самочувствие  и каква заплата имат продавачките направо сте жалки а пък и деца гледате сигурно изглеждате толкова зле колкото сте зли е как да ви обслужват а  и не ми отговаряйте повече няма да си губя времето да влизам в този форум.
Доста смешно изказване!
Вземи прочети темата и после прави коментари!
Явно не ти достига акъл да се сетиш, на продавача каква му е работата и какво му влиза в задълженията!
И за финал- пролях една кофа със сълзи , че няма да влизаш повече тук...

# 70
  • Мнения: 60
А дали да не направим една тема за  лошо обслужване. Или  да я наречем - Не ходете там!!!

Днес например ходихме с Жена ми в магазин Малкия  Принц зад базар Глобус. Продавачката беше толкова нацупена и неучтива, че след като влязохме и помолихме да разгледаме количките които предлагат ни беше казано МАКСИМАЛНО ТРОСНАТО, че за да видим количките трябва да минем през склада и тя в момента  имала по-важна работа,Ако толкова много сме настоявали да видим предлаганите модели - да  сме изчакали, ако ли не...  Момиченцето така и недовърпи изречението. Просто хванах жена си за ръката и си тръгнахме. Моля собственика на този магазин  да прецени дали има нужда от въпросната ужасно незаинтересована служителка.

# 71
  • Мнения: 4 668
Ако пуснем такава тема ще стане 100 страници  Confused за съжаление ...

И от време на време ще се разписва някоя неориентирана и озлобяла продавачка , за да защити доброто име на професията  Mr. Green

Както и да е ... Аз се обадих на управителя на GEOX ! Оказа се , че е чел темата  Rolling Eyes Не ми се стори особено впечатлен от оплакването ми . Явно подобно отношение продавачка - клиент не се приема за ненормално  Confused Все пак се разбрахме да му кажа на коя дата се е случило , той щял да провери ... Продавачката разбира се ще излъже и така - едно голямо нищо  Simple Smile

Не че заради една простачка ще спра да купувам от магазините им , т.е. не бих лишила детето си от обувките , които съм харесала примерно , само защото на някоя и се иска да е принцеса , но вместо това е продавачка ... Но все пак , първо ще минавам през  ЕССО Peace , а GEOX ще остане на заден план за моето семейство ...

# 72
  • Мнения: 4 700
Pipinka, моето уважение zа това, което си направила.  Peace

А някой собственици на магаzини и техни управители ако zнаеха само колко потенциални клиенти губят zаради отноШението на персонала Щяха сами да продават и нямаШе да мръднат никъде. В крайна сметка нали zа това им плаЩат. Аz съЩо съм продавачка и Ще бъда такава докато zавърШа. ВърШа работата си с удоволствие, раzбирам се чудесно с Шефката ми. Обаче много добре си zнам и zадълженията, а те са да печеля клиенти с добро обслужване. И ужасно се драzня на раzни смотанячки, които си иzкривяват фиzиономията, когато влеzе клиент.  Twisted Evil

# 73
  • Мнения: 4 668
миле  Hug аз по принцип не съм настроена лошо към продавачките ! Напротив , винаги се усмихвам , поздравявам , държа се уважително ... просто си има тъпанарки  Confused Тя и да не е продавачка , и на друга работа да е пак ще и е крив света ...

Ето , в магазина на GEOX  на ул.Съборна момичетата се държаха перфектно  Peace Просто бях очарована ...

# 74
Аз пък си купих едни маратонки с намаление от магазина на Геокс на Витошка в началото на април. Поисках 37 номер, премерих ги и ги купих. На другия ден обаче като ги обух и походих малко с тях установих, че са ми малки. Минах през магазина и ми обещаха да ми ги заменят за други, а ако се налага да доплатя за по-скъп модел - зависи какво ще си избера. И какво става днес - отивам пак в магазина, меря други обувки, обаче след разговор с управителя по телефона продавачката най-безцеремонно, грубо и невъзпитано ми заявява, че няма да ми смени маратонките, понеже са носени. Ами да, носени са 1 ден, казвам й аз. Как да преценя дали ми стават ако не ги понося. Е, не може, ние не сменяме носени обувки, кой ще иска да ги купи, отсича тя и ме гледа през цветните си лещи. И така, не стига, че са ми продали по-малък номер маратонки - оказа се, че са 36,5, а и не пожелаха да ми ги сменят. Аз повече няма да вляза в Геокс и ще се постарая всичките ми познати да разберат що за политика имат магазините им у нас.

Общи условия

Активация на акаунт