Трансфер на 5-ти ден???!!!!

  • 11 749
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 242
Лекси, искаш да кажеш да има трансфер два пъти ли? На трети и на пети ден? Мисля, че това просто няма как да стане.
Ами не знам... Струва ми се, че четох в зачатие за такъв случай преди време в "Зачатие", но може и да бъркам. Сигурно има пречка, щом не се прави и би ми било интересно да знам каква е.

# 16
  • Мнения: 313
ами аз вече започвам да се съмнявам, че моята приятелка нещо не е разбрала....защото лекаря при който прави инвитрото категорично е от най-добрите, но не искам да му споменавам името да не повлияя на някой и да си извади погрешни изводи...аз също много се изненадах, затова пуснах темата..просто не очаквах, че от мен ще се иска да взема такова решение, но това което писахме малко ме поуспокои...със сигурно знам, че съм в добри ръце, пък останалото малко си е и божа работа...ами това колко броя да ти върнат кой го решава???

# 17
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Това го решават ембриологът и лекарят в тандем.  Grinning

# 18
  • Мнения: 122
струва ми се че не си разбрала точно за избора, че е в деня на пункцията (аз поне не видях никъде да е написано това) newsm78.
Ми и аз не видях никъде да е написано - и затова съм писала(виж в скобите) -  в деня на пункцията примерно Wink - точно защото не съм сигурна кога те питат,и изказах предположение. Laughing Laughing
  remybussi

# 19
  • Мнения: 2 422
Това го решават ембриологът и лекарят в тандем.  Grinning

Така трябва да е Жабче е права newsm10 Жабче много ти е хубаво аватарчето smile3521

# 20
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Ми и аз не видях никъде да е написано - и затова съм писала(виж в скобите) -  в деня на пункцията примерно Wink
Разбрахме се!  Hug newsm51

# 21
  • Мнения: 122
Абсолютно! Wink  newsm51

# 22
  • Мнения: 1 951
Лекси, искаш да кажеш да има трансфер два пъти ли? На трети и на пети ден? Мисля, че това просто няма как да стане.
Ами не знам... Струва ми се, че четох в зачатие за такъв случай преди време в "Зачатие", но може и да бъркам. Сигурно има пречка, щом не се прави и би ми било интересно да знам каква е.

Лекси, четох в една друга тема преди малко: практикува се трансфер на 3 и на 5 ден, но в много редки случаи, защото могат да се получат контракции.

# 23
  • Мнения: 1 062
Двойният трансфер се нарича секвентен трансфер.
Марински е права за контракциите.
Имам приятелка на която направиха двоен трансфер,
но за съжаление не даде резултата, на който се надявахме.
Всичко е до късмет и стекли се обстоятелства - на кой ден
ще е е трансфера. Важен е крайния резултат, който за съжаление
не винаги е такъв какъвто ни се иска да е.
Успех, момичета !

Общи условия

Активация на акаунт