маска с морска сол и кафе??

  • 15 207
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 928
Утайката от кафе е невероятно ефективен метод против целулит smile3521 , но трябва упорито триене по 20-30 мин ежедневно,има страхотен ефект-кожата става много мека и нежна, а след няколко месеца и целулита се "разбива"    newsm10 е много зависи от вида на целулита.....
аз съм много доволна от тази домашна процедура, но спрях лятото, защото отидох на почивка и така до днес, но ще започвам пак голямото триене smile3503

# 16
  • Мнения: 624
Утайката от кафе е невероятно ефективен метод против целулит smile3521 , но трябва упорито триене по 20-30 мин ежедневно,има страхотен ефект-кожата става много мека и нежна, а след няколко месеца и целулита се "разбива"    newsm10 е много зависи от вида на целулита.....
аз съм много доволна от тази домашна процедура, но спрях лятото, защото отидох на почивка и така до днес, но ще започвам пак голямото триене smile3503

Наистина при някои действа,при други не-аз пък от много упоритост и усърдно триене се обзаведох с големи синини и кожата започна да ме боли от непрекъснатото триене-изплаших се и спрях,мина малко време и всичко се оправи.Което изобщо не означава,че съм се отказала от процедурите.Точно тогава прочетох,че е добре да се добави зехтин към кафето-много по-добре ми подейства,наистина зехтинът омекотява много и не дразни толкова при масаж.Но сега вместо зехтин съм решила да добавям масло на Икаров-против целулит"Кипарис".
http://forum.cosmeticsclub.org/forum/viewtopic.php?t=941
Пък да видим Simple Smile

# 17
  • Мнения: 339
Здарвейте момичета.реших и аз да опитам... нашата машина дирекно си прави кафето и изхвърля останките кафе мн твърди ... значи слагам и зехтинче и отивам в банята и мажа мажа ....колко минути? 5- 10 после мия и мажа ли с нещо? Благодаря... Колко време сте го правили вие? Става ли да си разбъркам кафето готово със зехтина и да ми седи за 1 седмица например??? Благодаря   bouquet

# 18
  • Мнения: 186
И аз смятам да пробвам,но само за лице,струва ми се ,че на целулита ми едва ли ще повлияе кой знае колко.Пък ито можели да се триеш половин час ,множко ми се вижда.По-добре е с тези масла на Икаров.А утайката от кафе може ли да има и друго приложение в козметиката?Ако може,споделете!

# 19
  • Мнения: 928
Здарвейте момичета.реших и аз да опитам... нашата машина дирек но си прави кафето и изхвърля останките кафе мн твърди ... значи слагам и зехтинче и отивам в банята и мажа мажа ....колко минути? 5- 10 после мия и мажа ли с нещо? Благодаря... Колко време сте го правили вие? Става ли да си разбъркам кафето готово със зехтина и да ми седи за 1 седмица например??? Благодаря   bouquet

Аз пия нес кафе и затова ето какво правя- купувам си смляно кафе и слагам 2 супени лъжици  в една купа, добавям вода колкото да се покрие кафето и го слагам в микрото за около 3-4 минути.Когато го извадя кафето си ври, изчаквам малко да изстине, добавям си няколко капки някакво масло /хубаво е да е против целулит както писа Т@ня/ и хайде в банята  Peace След измиването на кафето е добре да се мажеш с някакъв анти-целулитен или стягащ гел или лосион и пак с масаж.Това е моят опит и при мен имаше ефект Peace

# 20
  • Мнения: 186
Колко време прави тези процедури?

# 21
  • Мнения: 624
Здарвейте момичета.реших и аз да опитам... нашата машина дирекно си прави кафето и изхвърля останките кафе мн твърди ... значи слагам и зехтинче и отивам в банята и мажа мажа ....колко минути? 5- 10 после мия и мажа ли с нещо? Благодаря... Колко време сте го правили вие? Става ли да си разбъркам кафето готово със зехтина и да ми седи за 1 седмица например??? Благодаря   bouquet

Не опитвай-ще ти мухляса Simple Smile
При мен така стана,само ще изхабиш зехтина.
Утайката на 2-3 ден/най-много/и мухлясва.

# 22
  • Мнения: 928
Колко време прави тези процедури?
Около 2 месеца правих тези 'процедури' всеки ден  smile3521 сега като се замисля, се чудя на себе си колко време съм издържала.Както писах вече ефекта беше страхотен.Спрях ги защото отидох на почивка и така до преди няколко дни.Сега мисля да ги правя на всеки трети ден, че не ми се занимава много, а не искам да се "сбръчкам"

Общи условия

Активация на акаунт