проблем през нощта с памперсите

  • 1 581
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 701
И при нас така около месец.Бях се побъркала-ако остане мокър ще настине,ако пък започна да сменям се разсънва и кошмарът започва... #Crazy
Сега вече мнооооого рядко се случва,а сме на същия размер и марка-дадох си сметка обаче,че сега не приема толкова много течности преди лягане.Може би беше от това...

# 16
  • Мнения: 89
И аз имах такъв проблем, но започнах да купувам памперси Хъджийс, защото отзад на кръста са ластични и прилепват по-добре. Като отмина това се върнаме пак на стария изпитан Памперс. Но идеята с чувалчето е доста добра.

# 17
  • Мнения: 3 069
Когато е приемал повече течности през деня доста често е пропускал и за това започнах да го сменям към 2 часа през ноща, за да няма после ледено дупе и краченца.

# 18
  • Мнения: 412
Пробвай с по- голям размер- сина ми спи по корем и като му пропускаше памперса минах на следващия номер Peace
Да, и аз така си реших проблема.

# 19
  • Русе
  • Мнения: 2 354
аз също мисля, че по-голям размер ще свърши работа

# 20
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Да призная ние също имаме същия проблем. От както е станало студено, тоест от септември, всяка сутрин се събужда опикан до ушите, а лятото не ми е правил така.

# 21
  • Мнения: 5 362
Имахме такива случки,но след като смених със следващия номер положението се оправи Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 718
При нас като пропускаха или сменям марката или по-голям номер.

# 23
  • Мнения: 223
Кога пие повече течности тумбака се издува и като се изпишка 2 пъти и спадне се разхлабва памперса  Grinning . Аз съветвам да смениш марката. Вземи с ластик отзад на кръстчето, както и на лепенките, така цялата нощ ще е плътно прилепнал и няма да има аварии! Успех!  Peace
По-големия номер не мисля, че ще даде резултат!  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 314
Оффф и ние сме със същия проблем , първо тя пие  много вода през ноща ,другото май наистина трябва да сменя с по голям размер ,защото сега е с памперс 4-9 кг , а тя е по4ти 8 кг , започна да ми се случва от 15 дни , ако през ноща й сложа Памперс 4 няма проблем , ама пък имам още половин пакет от 3- ката

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Същата история. Сменях марки, сменях размери, с ластици отзад, на лепките и къде ли още не, е пропускат. През нощта понякога пие вода и АП, понякога си спи цяла нощ, ефекта е един и същ. Вече съм се отказала да правя каквото и да е.

Общи условия

Активация на акаунт