Люта зима на вратата чука,а на МАРТенчето хич не му пука!

  • 9 592
  • 282
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 369
stankova82, дали пък това не са онези кървенета около датата на менструалния цикъл. Някъде съм чела за подобно нещо. И понеже при теб,както казваш, се появяват около 27-28 дата, може и това да е. Вземи си но-шпа и си почивай, ако кървенето тръгне да се засилва или получиш някакви болки- беж при доктора, независимо мъжа ти дали ти позволява или не...
 Аз пък съм в чуденка и понеже съм доста полудяла напоследък, искам да питам. На които са им правили амниоцентеза, беше ли след процедурата бебето много буйно? Понеже в деня на амниото и следващия имах чувството,че ще ми изскочи от корема, а от вчера си се е кротнала и почти не я усещам??? Изобщо не знам как ще изкарам до края, сигурно трябва да ме приберат в лудницата...Искам да се събудя и да е март...

 Жени, колко хубаво:) Честито ви "сгодяване". Очакват ви толкова прекрасни моменти:) Желая ви да сте много щастливи!!!

# 256
  • София
  • Мнения: 3 123
stankova82 и аз си мисля,да не е онова кървене около цикъла.На коя дата ти идваше преди.Аз през миналата си бременност имах леки кървенета и се оказа раничка на шийката,която и до днес си нося де.Надявам се да не е нищо притеснително! Hug

 Ники и моят бебо в петък беше адски активен ,а вчера и днес почти нищо.

 Днес ще се занеса най-сетне до Бебемания и да е тъпотия,поне разходка ще си направя.

# 257
  • Мнения: 8
Здравейте мами!Днес като се ровя из форума про4етох наи-лошата новина.Сажалявам 4е ще ви разваля и вашето настроение ,но ми стана много болна за малката душица на Лилибон. Cry
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=235575.0;topicseenМного ми мъчно...

# 258
  • Мнения: 82
Толкова съжалявам.....

# 259
  • хасково
  • Мнения: 378
Момичета,последния ми цикъл беше на 21.05.2007,но аз съм с 44-дневен цикъл

# 260
  • Мнения: 82
Opa,кой е тук...Славундерче,как си?

# 261
  • Мнения: 1 446
Хехе, ами затъжих се! Simple Smile

Вече съм по-добре, болките спряха. Спокойствието и силната храна са си казали думата Simple Smile Качвам по половин кило на ден. На преглед съм на 05.11 - тогава док ще каже как се развиват нещата.

Имам чувството, че от Магнерота беба доста се е поуспокоила, не е толкова буйна, както преди хаповете.

Станкова82, стискам палци всичко да е наред!

КикиНики, радвам се, че амнио-то е минало добре! Стискам палци за резултатите!

Относно пазаруването - ще го оставя за след Нова Година, а количка ще купим след като беба се роди. Първите 40 дни ще е студено да я извеждаме, а след това ще е април. По принцип, аз съм планово секцио за края на февруари, ама съм си Мартенка по душа! На 10 февруари ще съм на преглед да видим кога ще е секциото и ще напазарувам всичко на 11-ти  Mr. Green

# 262
  • Мнения: 82
Какви планове си е направила нашата мацка HugСамо така,и според мен нищо не трябва да се оставя на случайността

# 263
  • Мнения: 0
Мара на всички!
Честито за всички хубави новини,а не толкова добрите споко ще отминат,бебешоците са вече доста заякнали,така че кураж!
От известно време само ви чета,понеже нямах нищо за казване.
Миналия ден бях на консултацията.Отидох с нетърпение,тъй като док ще ме гледа на ехото за първи път от началото.Нагласих се аз и отивам.Лягам,вдигам фанелата и след минута вече се тресях от студ,разбирате ли.Док включи ТЕЛЕВИЗОРА и почна ццц,ъхъ,мъхъ,да това,да онова и изключи ТЕЛЕВИЗОРА.След като се наслушах как скърца бюрото и гледах в тавана с надежда и аз да погледам"ТЕЛЕВИЗОР"трябваше вече да ставам.Само успях да попитам дали всичко е наред,а той"Да, към момента."Доста време се чудех след това да се смееш ли или да плачеш!Добре ,че бях в добро настроение,та видях хумора в цялата работа.Ама се питам докога ще е така в тая скапана държава!Като не плащаш те нямат за човек.
Да питам де,какво ви изписаха за стягането на коремчето,на мен само но-шпа 3по1?
С пожелание за много "ТАНЦИ"в коремчетата! rotfImbo

# 264
  • Мнения: 121
Ники, аз усетих моя младеж да ме рита за първи път един час след амниоцентезата.Беше много активен през целия ден. Явно протестираше, 4е сме му влезли в къщи4ката Simple Smile. Тогава бях в 17 г.с. и 5 дни. Няколко дни след това въобще не се обади.

# 265
  • Мнения: 12
ДИМА 78 по принцип за стягянето на корема изписватMagnerich или Magnesium Diasporal а този твой лекар ако мислиш,че не ти обръща достатъчно внимание го сменяй крайно време е да се научим да си търсиме правата,защото от март месец живот и здраве ще трябва да защитаваме и малките сладури baby_neutral

# 266
  • Мнения: 0
ДИМА 78 по принцип за стягянето на корема изписватMagnerich или Magnesium Diasporal а този твой лекар ако мислиш,че не ти обръща достатъчно внимание го сменяй крайно време е да се научим да си търсиме правата,защото от март месец живот и здраве ще трябва да защитаваме и малките сладури baby_neutral
Миличка ползвам го за болнични иначе нямаше да го изтрая.Дава ми отначалато,но явно си мисли,че съм му задължена,незнам.Ходя си и на частно та там като си плащаш са любезни.Не ми е проблем,но защо пък да е това отношение.

# 267
  • Мнения: 1 369
Ники, аз усетих моя младеж да ме рита за първи път един час след амниоцентезата.Беше много активен през целия ден. Явно протестираше, 4е сме му влезли в къщи4ката Simple Smile. Тогава бях в 17 г.с. и 5 дни. Няколко дни след това въобще не се обади.

Явно значи е нормално:) Протестират,че им източихме басейна:) Аз реших проблема с неусещането... След като бях вече на ръба на истерията, пуснах плеъра и сложих слушалките на корема...след по-малко от минута вече имаше бунт... Горкото дете с лудата майка... ама то нищо не остава ненаказано на тоя свят...тя ще ми го върне някой ден, само да ми е жива и здрава...
Ама и аз не знам защо се шашкам толкова. Миналата бременност на този етап изобщо не го усещах, май едва около 22 г.с. беше за първи път, и то след едно кино в Арена, след толкова стрелби и трясъци...

 Славундерче, радвам се,че си наред и писа, щото вече мислех пак да ти се обаждам  Hug
 Дима, какъв е тоя лекар,дето в средата на бременността ти те гледа за първи път на ехограф??? Shocked
 Кой ще разкаже за Бебеманията? Аз не отидох. Боря се с много противоречиви чувства и не знам как да се настройвам. Количка и креватче ще купуваме след като имаме бебе, а всичко останало си го имам купено от миналата година.

# 268
  • Мнения: 0
кикиники,явно си работи по едно времешен стил та да не му се моля.Но аз си ходя и на частно.Там ме гледат отначалото даже ми казаха и пола.

# 269
  • Мнения: 12
Е като за болнични става  моята пък болнични не дава  Thinking важното е бебчетата да са добре и ние покрай тях  Heart Eyes .Илиянче благодарско за отговора беше права

Общи условия

Активация на акаунт