За слънцето на нашата улица...

  • 4 231
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
...това се канех да напиша-то ако ставаше с чаканеее, аз поне съм шампион по чакане и търпение... Rolling Eyes
аз пък винаги съм побутвала всичко
ама всичко
и хора, и събития
и смятам, че затова съм в л....а
е сега дано да се намери кой да ме опровергае
щото на едно място не съм стояла и от десет кладенеца вода нося за каквото и да е - и какво от това - накрая пак нямам нищо ...
И както казва един мой познат обаче в тоя случай "А можеше и това да нямаш".  #Crazy #Crazy #Crazy
Не искам да се оказва прав... щото това което имам е толкова малко и ми е излязло през незнам къде да го получа.. ако всичко си получавам с толкова зор тепърва в живота..живичка да не бях...

# 61
Ей сега учителите са се разбрали с правителството, 400 лева първоначална заплата и стига го 700-800 лева за учители със 20 годишен стаж. Може и да се оправим в крайна сметка.

# 62
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Това означава ли ,че децата се връщат на училище от вторник Al?

# 63
Даже за понеделнико говореха.
Но като цяло слънцето на улицата е че в крайна сметка хората в българия полека лека май започват да се научават да си искат каквото имат нужда и да са по малко стадо от нормалното...крайно време. А иначе и за училищата че децата се връщат не е зле, даже за детските градини най-добре. Добре че се споразумяхме с нашата детска защото не знам какво щяхме да правим ако до сега бяха в стачка.

# 64
  • Мнения: 451
Нека и аз да си кажа моето.
Няма лошо да споделяме и лошото и хубавото,но има една приказка: " в къщата на обесения не се говори за въже" !  Не става дума да се вайкаме и да си скубем косите до безкрай. Но наистина повечето тук са на дъното и ту изплуват,ту потъват.На всички ни е ясно,че парчетата ни живот лесно и бързо няма да се съберат.
Не става дума и ,че някой би завидил на чуждото щастие!Дай боже всеки му да се почувства желан и обичан,да се похвали ,ама като се каже веднъж-два пъти,май стига,а newsm78 При това всички тук винаги адмирират такова "измъкване",което е достатъчно красноречиво,че сме широко скроени хора.
Не искам да вмъквам цитати, Пенелопа,Каси,Джали ,разбрах ви напълно(да почерпите,ей).
И определено не мисля,че се губи добрия тон,напротив,аз така ви чувствам още по -близки,щото точно си говорим като в едно семейство Simple Smile Hug

# 65
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Патриция,мила вече се разбрахме,нама караници Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 6 999
Защото, ако живееш с  очакването да се появи този, които е за теб, именно ти самият изграждаш предварителен образ, очакване, което ти пречи да видиш в тия всичкте свестни мъже покрай теб- този, с когото може и да ти е добре.

Ама и аз нали това казах...няма какво да се маеш и дърпаш или пък да избираш подбираш... Целуваш жабите наред и то хоп - излезнали един-два принца.

пенелопа, не знам за теб, но аз когато съм с един мъж виждам в него принца на бял кон. За мен си е и най-хубавия и най-умния и най... иначе защо да съм с него? Е, после като го разлюбя друго мога да реша.  Whistling

# 67
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Иса,май всички ние като сме с някого виждаме принцове  Rolling Eyesа после може да излязат и дяволи,а??? Twisted Evil
Ама оня със стрелата като ни налази и ..... Party

# 68
  • София
  • Мнения: 6 999
Славе, като ти прочетох поста и се сетих за нещо, което четох преди много години, беше нещо от този сорт: "Предпочитам да съм обичал и да съм страдал, вместо никога да не съм обичал..." и аз съм така.

# 69
  • Мнения: 2 274
...това се канех да напиша-то ако ставаше с чаканеее, аз поне съм шампион по чакане и търпение... Rolling Eyes
аз пък винаги съм побутвала всичко
ама всичко
и хора, и събития
и смятам, че затова съм в л....а
е сега дано да се намери кой да ме опровергае
щото на едно място не съм стояла и от десет кладенеца вода нося за каквото и да е - и какво от това - накрая пак нямам нищо ...
И както казва един мой познат обаче в тоя случай "А можеше и това да нямаш".  #Crazy #Crazy #Crazy
Не искам да се оказва прав... щото това което имам е толкова малко и ми е излязло през незнам къде да го получа.. ако всичко си получавам с толкова зор тепърва в живота..живичка да не бях...
Ммм да, Каси, само че знаеш ли какво- боя се, че е по-скоро характер..а и май по-лошо става, когато дълго време чаааакааааме и накрая ще вземе да избутаме цяла планина на главите си!  Laughing За това може би по-добре да побутваме по малко...знам ли..Живот и здраве след 20 години ще си говорим Heart Eyes

# 70
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Иса,и аз така,не съжелявам ,че обичах ,че страдах,та аз съм минала толкова много земни неща,опознала съм и обичта,била съм и обичана и съм обичала.Наранявала съм,страдали са за мен,и аз съм била наранена и аз съм страдала.
Но май си обичам живота,той си е мой и всичко в него си е мое. Peace

# 71
  • Мнения: 9 990
Защото, ако живееш с  очакването да се появи този, които е за теб, именно ти самият изграждаш предварителен образ, очакване, което ти пречи да видиш в тия всичкте свестни мъже покрай теб- този, с когото може и да ти е добре.

Ама и аз нали това казах...няма какво да се маеш и дърпаш или пък да избираш подбираш... Целуваш жабите наред и то хоп - излезнали един-два принца.

пенелопа, не знам за теб, но аз когато съм с един мъж виждам в него принца на бял кон. За мен си е и най-хубавия и най-умния и най... иначе защо да съм с него? Е, после като го разлюбя друго мога да реша.  Whistling

е много ясно, и за мен си е по-по-най, въпреки всичко...
обаче не е принц просто.Аз свързвам принцовете с прислугване, не , че не съм му прислугвала и на моя и той се е изживял като принц Галски, ама йаде...

# 72
  • София
  • Мнения: 4 493
Имам предложение към модераторите да направят няколко подраздела на форума "Съвсем самотни родители", "По- малко самотни родители" и "Такива които са "самотни", но не съвсем", за да са доволни всички, а може и някой от тези подфоруми да се разделят на "Самотни с един брак /връзка/ зад гърба си", "Самотни - с две връзки зад гърба си"  и т.н. Така, че всяка жаба да си знае гьола и да не дразни другите
Темата  беше за хубавите неща в животът ни, но явно ще трябва да пишем тук само когато сме супер зле и само да се оплакваме

# 73
  • Мнения: 451
Недей така,dioni,нямаме нужда от никакви делби, Naughtyосвен като се преброявахме,съвсем на шега кой ,коя ръка изоставен е Laughing
Щом  пишем тук,значи всеки от нас в даден момент от живота си се е почувствал самотен и изоставен.Всеки носи някаква болка и тайна в сърцето си.
Ето, аз например излиза,че не бива да пиша тук,защото майка ми е поела почти грижата за дъщеря ми,БНД ми помага много и винаги мога да разчитам на него и за детето,а и за себе си.Да,ама по една или друга причина съм самотен родител Crossing Arms,така се чувствам.

Мисля,че в повечето постове в този дух,се визираше форумка,която почти във всеки от постовете си обеснява колко обичат сега нея и децата и....,независимо каква е темата.Според мен затова идеше реч.

Моля модераторите да изтрият нещо,ако преценят ,че обиждам някого.А аз се извинявам предварително.

Хайде да спрем с това недоразумение Hug Hug Hug

# 74
  • Мнения: 2 863
Диони, напразно се засягаш.... и понеже явно с недомлъвки няма да стане, аз ще съм лошата и ще кажа какво дразни, понеже съм сигурна на 100 процента, че за това иде реч.
Във всеки свой пост про обяснява колко  е съвършен живота й, колко си е отгледала добре децата,  мъжът до нея е изключителен, замества БНД на децата, на тях баща им не им  липсва изобщо, тя е силна, справила се е страхотно...изобщо живот от цветя и рози , само бебе липсва, заради което беше репликата на Каси...... Няма лошо, лошото е, че  като го казваш във всеки пост и тоя дето бял ден не вижда от зор, не може някак да го подмине, а и трябва ли? (изобщо не визирам себе си, щото на мен не ми пречи, на мен ми е почти прозрачно за какво иде реч).

Та кой каза, че в къщата на обесения не се говори за въже....
Изобщо не става въпрос за това кой има връзка, кой няма, тука пишем много хора дето, нито сме зле материално, нито сме съвсем сами...Ама не съм тръгнала да ви пускам снимки от новата си къща, или да се хваля какъв дом подреждам, защото има хора дето са на квартира и могат  само да мечтаят да си имат даже една, но своя стая. Обаче не съм забравила какво е да си на квартира с  дете и да се налага да я сменяш посред зима например, а синът ми се ориентираше къде живеем по дивана, на който спяхме тогава.
За елементарна досетливост иде реч.

Айде изписахме 4 страници тема заради едната нетактичност  на про, ако иска да ми се сърди, ако модераторите решат- да ме трият, ама леко ми омръзна да си играем на шикалки.

Общи условия

Активация на акаунт