Проблем с биберон-залъгалката

  • 1 153
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 2 354
миличкото  Cry
Моят съвет е да й даваш залъгалката, щом това я успокоява...
Пък и на годинка не е чак толкова голяма

# 16
  • Мнения: 953
Бързо оздравяване  Hug
Според мен като се възстанови напълно детенцето и  е по-спокойно тогава се опитай да й вземеш залъгалката.

# 17
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Бибата е най-малкия ти проблем сега ,нека си я дъвче душицата,така му е по добре сигурно.
Безпроблемно и бързо оздравяване ви желая.. Hug

# 18
  • Мнения: 5 362
Дала си й я вече-не се ядосвай.
Щом така се успокоява не й я отнемай точно сега.По-добре да се възстанови напълно от травмата.
Ще му мислиш след време за премахването Wink

# 19
  • Мнения: 8 917
Давай си залъгалката, нека да оздравее напълно -
тогава опитвай да я откажеш, един стрес и стига.


Peace И аз съм на това мнение. Дано се опарви бързо малката сладуранка и да избегнете операция.

# 20
  • Мнения: 27 524
На година и 1 месец последното нещо, което ще си помисля е, че е големичка  Wink Синът ми още го ползва, засега не смятам насилствено да му го махам, така че не виждам и грам реална причина за притесненията ти.

# 21
  • Мнения: 1 121
Давай й бибата щом я успокоява, пък като оздравее ще му мислиш. Много ще му се събере на детето да се възстановява от изгаряне, че и да му отнемеш любимата залъгалка на всичкото отгоре. Аз съм виждала деца на по 2-3 години с биберони и не виждам нищо лошо в това.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 235
Дано малката бързо се възстанови. И аз споделям мнението, да й даваш бибката щом я успокоява пък после все ще я излъжеш, че "баба меца я е взела за нейното мече".  Grinning

# 23
  • някъде
  • Мнения: 4 955
милото Sad Hug Hug Hug
дано бързо се оправят ръчичките Praynig
Моят син още е със залъгалка- на 1г и 3м и като се ядоса за нещо или я види нищо не признава освен нея!
Щом детенцето така се успокоява и я давай, пък после ще му мислиш как ще я махаш, нека поне сега да е спокойна!

# 24
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ох милото детенце. Дано бързо да се оправи и да избегнете операцията. И ние още заспиваме с бибата. През деня не я търси, но тръгнем ли да спим си я иска.
Нека оздравее, пък ще намерите начин да махнете бибата.

# 25
  • Мнения: 4 451
Благодаря ви момичета за пожеланията. Hug Проблемът е в това, че преди изгарянето, тя я ползваше само при заспиване. А сега и е по цял ден в устичката.

# 26
  • Мнения: 1 367
Сега ситуацията е различна и я боли.Имаш си достатъчно проблеми с ръчичките й,не се тревожи излишно.Не е толкова голяма,че ползването на бибка да е неприемливо.Като оздравее ще му мислиш.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт