Ожених се за първия

  • 7 559
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 146
Това е най-бруталната темо, която съм чела някога.

Предполагам, че едно време, когато са женели момичетата на по 14-15 години и не са им давали право на избор, те са правели същото, но нали вие сте си избрали тези мъже?  Като не ви харесват, защо не се разведете? Shocked

Освен това, Янита е 100% права!!!!

# 16
Това е най-бруталната темо, която съм чела някога.

Предполагам, че едно време, когато са женели момичетата на по 14-15 години и не са им давали право на избор, те са правели същото, но нали вие сте си избрали тези мъже?  Като не ви харесват, защо не се разведете? Shocked

Освен това, Янита е 100% права!!!!
Аз пък забравих,че съм влязла във форума на монахините и светиците.Извинете
 smile3555 Stop

# 17
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672
Ами все пак, хубаво е да имаме някакви принципи, нали?
Или, хайде, юруш, както казваше една моя учителка по руски навремето - "като кучетата на пролет".
ОК, размятай си се както искаш, едва ли очакваш всички да плеснем с ръце и да те потупаме по рамото. Mr. Green
Най-отрезвяващо действа да хванеш мъжа си в подобни историйки, и ако не ти трепне сърцето, ще бъде чудно  наестина защо съжителствате още.

# 18
  • Мнения: 686
Ами и аз се ожених за първия(преди него съм имала две ученически любови,но те не се броят,защото нищо сериозно,на кафенце и толкова)Не мисля,че съм пропуснала нещо,щастлива съм с мъжа ми и го обичам безкрайно.С него станахме гаджета като бях на 15 г.,също мога да кажа,че сме израстнали заедно,всичко постигнахме заедно и сме си опора един на друг.

# 19
  • Мнения: 1 761
Прочетох всички отговори.
Разбирам как се чувстваш.Може би просто живота ти преминава в следващ етап, ти си порастнала,започнала си да живееш с други интереси и старите не са ти толкова интересни.
Имах една съседка, която все казваше,че един мъж може да е невероятен любовник,верен приятел,незаменим баща,примерен съпруг и какво ли още не.Единственият проблем е,че всички тези мъже много рядко се срещат по едно и също време в едно и също тяло....А може би е по-добре да не се срещат никога....
Не можем да имаме всичко.Или невероятния любовник кръшка,или примерния съпруг,дето помага в домакинството и гледа детето е малко скучен....Прецени кое за теб е по-важно и без кое не можеш да живееш.
Аз съм направила своя избор.След безброй любовници и приключения с тях,омъжих се за мъж,който на пръв поглед изглежда скучен и много сериозен,но едва,когато наистина го опознах разбрах колко красива може да бъде душата му.Вече не искам да живея без него.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 123
ами и аз се ожених са първият и не съжалявам.Станахме гаджета като бях на 17,походохме няколко години и се оженихме.Нищо не ми липсва,мисля че и на него.Не сме си изневерявали,надявам се и за в бъдеще да е така.Мисля даже,че си е късмет да попаднеш на страхотен мъж още от първият път. Grinning

# 21
Ако споделя,че никога не съм изпитвала удоволствие от секса със съпруга ми това ще промени ли вашите мнения или ще възникне въпроса защо се омъжих за него.Веднага отговарям защото беше много много добър,разбран и ме подкрепяше във всичко,а и не на последно място с детския си акъл си мислех,че няма да срещна друг по-подходящ и така вече 16г.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 123
а някога казвала ли си му,че не изпитваш удоволствие?Казва ли си му кое в секса ти харесва,къде да те погали,какво да направи?
 Има жени,които много добре знаят,кое ще ги възбуди,а ги е срам да научат половинките си какво да правят.

# 23
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Значи той да тръгва по курвентиите да се ушлайва, ти вече си набрала опит и ще сте най-доброто семейство ... щом проблема е секса.
 newsm78  newsm78  newsm78
или аз нещо греша

# 24
  • София
  • Мнения: 397
Точно заради това доста време не смеех да си помисля за брак,въпреки че съм имала "оферти".Поживях си добре и винаги съм се чудила как се решават някои да ограничат целия си живот само с един човек,та чак и не ми се вярва да има наистина такива. Рискувам да насоча атаката към мен,но те разбирам. Peace

# 25
  • Мнения: 1 044
Ако споделя,че никога не съм изпитвала удоволствие от секса със съпруга ми това ще промени ли вашите мнения или ще възникне въпроса защо се омъжих за него.Веднага отговарям защото беше много много добър,разбран и ме подкрепяше във всичко,а и не на последно място с детския си акъл си мислех,че няма да срещна друг по-подходящ и така вече 16г.
Това усложнява ситуацията, но не решава проблема. Баба ми, като тръгнах да се омъжвам ми каза, да си отварям очите, да помисля хубавичко, дали си пасваме като сексуални партьори с маъжа ми. Тя се е омъжила на 19 г. за дядо ми. Той е бил 15 г. по-възрастен. Починал е млад - 55 годишен. Тя е останала вдовица на 40. По-късно е имала приятели и тогава чак  е разбрала и оценила необходимостта от пълноценен сексуален живот. Затова и се опита да ме предпази.Но баба ми все пак е живяла в доста отдавна-1940 г. се е омъжила. Тогава за секс не се е говорило открито. Нямало е сексолози, лечение на импотентността, семейни консултации. Живееш си така и толкова.
Сега не е така. При мен водещото е любовта. Ако има любов, всеки проблем ще се реши. ако има проблем в сексуалния живот, той трябва да се открие, дискутира, премахне. Има различни начини затова. Необходим е открит диалог между съпрузите по проблема и решение ще се намери. Често причините са на психическа основа и лесно могат да се елиминират.
Така мисля, така и отговорих на баба ми, в онзи далечен октомврийски ден, преди 10 години. Аз се омъжих на 27 октомври 1997 г. В събота имаме годишнина и аз съм много щастлива от факта.

# 26
Говори ли сме по въпроса /за секса/ и то доста,старае се човеке,но не се получава,чак ми иде да ревна някой път newsm45,даже веднъж му казах,че трябва да се запишем на видео и да го пуснем със заглавие:"Хора никога не правете така!" Laughing А що е то оргазъм и има ли почва при мен това си остава въпрос за сега Embarassed Thinking

# 27
  • София
  • Мнения: 3 123
ама ти сама не се ли опитваш да се задоволиш,трябва първо ти да пробваш.Ако пък не става,явно имаш проблем и това не зависи от мъжът,с който си.Тогава трябва да потърсиш мнение на специалист.

# 28
  • София
  • Мнения: 397
Абе щом кръшка жената и си има емоции,значи повредата не е в нейния телевизор. Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 3 123
Абе щом кръшка жената и си има емоции,значи повредата не е в нейния телевизор. Grinning
тя емоции има,но явно до сега с никой не е имала оргазъм,поне аз така разбрах.Тогава повредата къде е?

Общи условия

Активация на акаунт