Ожених се за първия

  • 7 567
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
Сега пък моето мнение....

Питанке Любопиткова,
Всеки споделя своя опит и своите разбирания, всеки е намерил начин да е щастлив. Това определено не означава, че някой друг в ситуация като тяхната ще е удовлетворен. Прави каквото знаеш, гледай само да не съжаляваш после, защото като нараниш някой веднъж просто няма начин да върнеш нещата в началния им вид.
Има много верни неща написани тук - и перфектния любовник да е - трябва да можеш да живееш с него (ако искате разбирасе съвместен живот). Ако сексът за теб е толкова важен и няма да можеш да си осигуряваш естествен наркотик (защото качественият секс е точно това) без да нараниш мъжа си, по-добре се разделете, но знай че връщане назад няма, дори и да се сдобрите после.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Питанке, аз съм на същото мнение. Simple Smile Не толкова, че е било грешка (още не се знае със сигурност), а това че е трябвало да си поживееш, каквото и да значи това.
Майка ми често е споделяла думите на една своя приятека, която говорила за дъщеря си: "Моята щерка влезе в първия магазин и си напазарува, образно казано. Една жена трябва да има поне 3 връзки, за да има база за сравнение, когато си каже, че нейният избраник е най-добрият!" И съм безкрайно съгласна с нея. Е, не винаги е задължително, но е препоръчително.
Разбирам те много добре. А съвет.... ами, поживей си сега, но гледай да е дискретно. Когато го "израстеш" ще решиш, дали си заслужава да се разделяте или не. Апропо, съпругът поживял ли си е преди това?

# 32
  • Мнения: 885
Говори ли сме по въпроса /за секса/ и то доста,старае се човеке,но не се получава,чак ми иде да ревна някой път newsm45,даже веднъж му казах,че трябва да се запишем на видео и да го пуснем със заглавие:"Хора никога не правете така!" Laughing А що е то оргазъм и има ли почва при мен това си остава въпрос за сега Embarassed Thinking
Ами след такива коментари от твоя страна как да се отпусне човека,като най-вероятно през цялото време мисли дали не е сбъркал,какво му има и т.н.И на мен ако ми кажат ,че за нищо не ставам в леглото надали някога ще се отпусна и да изпитам или да доставя удоволствие?

# 33
Питанке, аз съм на същото мнение. Simple Smile Не толкова, че е било грешка (още не се знае със сигурност), а това че е трябвало да си поживееш, каквото и да значи това.
Майка ми често е споделяла думите на една своя приятека, която говорила за дъщеря си: "Моята щерка влезе в първия магазин и си напазарува, образно казано. Една жена трябва да има поне 3 връзки, за да има база за сравнение, когато си каже, че нейният избраник е най-добрият!" И съм безкрайно съгласна с нея. Е, не винаги е задължително, но е препоръчително.
Разбирам те много добре. А съвет.... ами, поживей си сега, но гледай да е дискретно. Когато го "израстеш" ще решиш, дали си заслужава да се разделяте или не. Апропо, съпругът поживял ли си е преди това?
Той е със 7г. по-голям от мене,но първата му сериозна връзка бях аз,така че и двамата бяхме доста неопитни тогава,той има едно две кръшвания,ама аз се правя,че незнам.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 428
За мен лично бракът за първия е грешка, поне в повечето случаи. Как ще разбереш, че 1 ябълка е най-хубавата, ако не си виждал други ябълки? Човек трябва да има известен опит, за да избере не само добър  съпруг, но и добър БАЩА на децата си!
Питанке: ако не си щастлива с него, защо не се разделите? Това е най-важното, а не първи ли е , десети ли...

# 35
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Значи ясен е проблема! Simple Smile Предполагам, че и пред него стои подобен въпрос.
Живота е кратък мила, на всичкото отгоре е и единствен  Laughing и втори дубъл няма. Simple Smile
Това е от мен!  Hug

П.С Имаше един форумец (не помня кой), който много точно беше казал, че е крайно време да приемем, че не всеки мъж е добър любовник, колкото и да се старае и колкото и да го обичаме. Simple Smile Че трябва да се отделят двете неща, поне след определен брой години на семейно съжителство.  Потърси добър любовник, може да ти е от полза в брака.

# 36
  • Мнения: 3 782
Влязох в тази тема, защото този въпрос за мен все още е важен. Аз не съм женена още, но скоро и това ще стане. Ситуацията е следната майка ми се е оженила за първия срещнат, съжалява и до днес. Той не спира да и изневерява, а все повтаря, че я обича. Затова се бях заклела,че няма да се оженя за първия срещнат. Походих си, не беше много, нито малко, но беше достатъчно за мен, за да разбера кое е важно и кое не.
Със сегашния ми приятел правим хубав секс, е не е необуздан и див, но на мен ми харесва, а и да ви кажа честно нямам чак такава нужда от това. Много по-голямо удоволствие ми носи целувката му, топлия поглед.
Не знам, не разбирам от семейства още, много съм си патила от нашето и затова ще кажа само едно като се случи каната надите винаги си личат. Ако не се разбирате и не се обичате по-добре се разделете. Peace

# 37
  • Мнения: 16
Говори ли сме по въпроса /за секса/ и то доста,старае се човеке,но не се получава,чак ми иде да ревна някой път newsm45,даже веднъж му казах,че трябва да се запишем на видео и да го пуснем със заглавие:"Хора никога не правете така!" Laughing А що е то оргазъм и има ли почва при мен това си остава въпрос за сега Embarassed Thinking

Все си мислех, че секса се прави поне от двама. Не че и сам не става, но не е същото!
Та секса не е само възвратно постъпателни движения. Секса преди всичко се прави в главата, това което се прави на юг от кръста само го допълва.
Проблема може да не е точно в старанието на мъжа. Ако жената, вместо да участва в секса, мисли само кога ще получи оргазъм - няма го бъде.
Старанието трябва да е от двете страни. Феминистки книги в които е заложено, че мъжа е ДЛЪЖЕН да доведе жената до оргазъм, трябва публично да бъдат изгорени.
Крайно време да свикнем, че имаме партньор, а не механично средство за добиване на удоволствия

# 38
 Thinking
Има разлика между "ожених се за първия срещнат" и "ожених се за първия, на когото пуснах".

# 39
Той е със 7г. по-голям от мене,но първата му сериозна връзка бях аз,така че и двамата бяхме доста неопитни тогава,той има едно две кръшвания,ама аз се правя,че незнам.
Това ме навежда на мисълта, че вероятно твоето старание е малко. Иначе нямаше да кръшка.

# 40
  • Мнения: 165
Съвсем сте изстрещели..... smile3538

# 41
  • Мнения: 431
Не е проблем, че е първият, но е добро оправдание.

# 42
Питанке, аз съм на същото мнение. Simple Smile Не толкова, че е било грешка (още не се знае със сигурност), а това че е трябвало да си поживееш, каквото и да значи това.
Майка ми често е споделяла думите на една своя приятека, която говорила за дъщеря си: "Моята щерка влезе в първия магазин и си напазарува, образно казано. Една жена трябва да има поне 3 връзки, за да има база за сравнение, когато си каже, че нейният избраник е най-добрият!" И съм безкрайно съгласна с нея. Е, не винаги е задължително, но е препоръчително.
Разбирам те много добре. А съвет.... ами, поживей си сега, но гледай да е дискретно. Когато го "израстеш" ще решиш, дали си заслужава да се разделяте или не. Апропо, съпругът поживял ли си е преди това?
Той е със 7г. по-голям от мене,но първата му сериозна връзка бях аз,така че и двамата бяхме доста неопитни тогава,той има едно две кръшвания,ама аз се правя,че незнам.

Питанке, защо си анонимна?

Както и да е, странно ми е. Много. Да не сме в средновековието, има филми, има книги, има сексолози...Не вярвам пък да сте чак толкоз вързани в ръцете и т.н., че да не можете да повторите действията на екрана или в добре известната индийска книга. Ама според мен вие не че не можете, а не искате да си доставяте взимно удоволствие. Но това не е само сексуален проблем. Тук се крие нещо друго. И се крие вече доста годинки.

# 43
  • Мнения: 77
Питанке, няма значение първи, втори, трети и т.н. Отношенията между двама или се получават или не. Ама и да очакваш някой да ти достави оргазъм просто ей така не става. Все някога трябва да си мастурбирала-в това няма лошо, макар, че много жени не си признават, и да се опиташ да разбереш кое ти харесва и кое не.
Аз съм имала доста разнообразен сексуален живот, но със сегашният ми партньор нещата са узрели и много готини-казваме си всеки кой какво иска, от какво се нуждае открито.
Не знам дали и занапред ще съм му вярна, но знам, че на този етап ми харесва и се разбираме. Изневярата е най-лесна, по-трудно е да запазиш отношенията си с един човек. Мъжете не са мобилен телефон, който няма последните екстри на пазара, и ни се иска да си го заменим с нов.

# 44
  • Мнения: 2 427
Блазе ти,аз се ожених за 365-я и с това само се разочаровах Mr. Green.Поне ти ,като не познаваш други мъже имаш мечти,а аз разбрах отдавна че всички са един дол дренки.И либовник не мога да завъдя-ми той същия като моя,за какво ми са двама еднакви...голяма скука! Tired Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт