Отговори
# 255
  • Мнения: 273
Страхотни снимки, Мила Grinning
Лъчезара е голяма красавица. Да ви е жива и здрава! Сега само трябва да я опазваш от щастливия батко, въпреки че Све изглежда доста внимателен.
Аз днес докато говорех по тел. и девойките бяха зад мен и си играеха и в един момент се обръщам и гледам Александра гола от кръста надолу. Йоана си я подмята, съблича и облича като кукла. Вчера пък ги оставих за малко в леглото на Йоана и чувам "дий-дий", отивам и какво да видя-Йоана обърнала малката по корем и й седнала отгоре. Естествено и 2-те бяха усмихнати до уши. Да не ти казвам, че й е скубала веждите, давала й е шоколад и солети на 2-3 мес. и пр Rolling Eyes Хубавото е, че от близо месец вече много си играят и се забавляват двечките, Йоана става все по-внимателна и привързана към нея и са големи сладурки като ги чуеш как се заливат от смях. Само трябва очите ти да са не на 4, а на 40 Grinning

# 256
  • Мнения: 366
Мила, добре дошла....
Просълзих се от умиление, страхотни снимки. Буквално се върнах 9 месеца назад, когато се роди Гери.
А Мария каквото ти е написала, се разиграва и у нас - естествено с наши си номера.
Гергана в момента прохожда и дори понякога се пуска за 3-4 стъпчици сама, но като цяло търси нечии ръце, панталони и пр. за опора. Та днес кака Руми се възползва и буквално я разнася из къщата, вдига я подмишница и вика: "Мамо, иж, а бебе а Гери ходи с кака Умена".
Иначе редовно Румена спи върху Гергана. Номерът е, че сутрин татито отива на работа и Руми довтасва върху мен, после ако аз се измъкна, тя се придвижва и ляга върху милото бебенце. Но то Господ ги пази, а и вторите са непридирчиви милите, имат ли избор Simple Smile)))
Днес Гери навърши 9 месеца - имаше поредната торта и кака Руми услужливо си натопи пръстите в тортата и подаде на бебето да облизва - голям кеф и смях падна............. спирам
Като цяло Руми много помага и с всеки изминат ден все повече се очовечва и поема отговорности. Вече съм го писала, че мечтаех точно за разлика от 3 години, именно заради това, че на тази възраст по-малко ще треперя за бебето, така че вие с Анайс ударихте джакпота, а ние с Мария сега се радваме истински на игрите с порасналите си почти тригодишни каки Simple Smile

За рождения ден нищо не съм запазвала, вероятно ще го правим в новия клуб под нас. Не помня писах ли ви, но го отвориха по Коледа и вече ходихме два пъти - става, Руми се наиграва, но не ми харесва това, че в кафето се пуши, а аз съм там с бебето. Заради мен помолиха другите клиенти да пушат навън, но е кофти и неудобно всеки път да очаквам специално отношение, вместо просто да беше забрането това проклето пушене поне в детските клубове......

Малко на патерици, но честито на всички именници Simple Smile

# 257
  • София
  • Мнения: 799
Здравейте майчета!
Минавам набъро само да почерпя Simple Smile


Мила, много сте сладки Simple Smile
Аз с моя щурчо, хич и не ми се мисли за второ  hahaha 

# 258
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
4естит рожденник, Ивани4ка!  newsm59 Да ти е жив и здрав и по-малко палав. Wink

# 259
  • Мнения: 273
ЧРД на Влади!!!
Да расте здраво, умно и послушно дете за радост на всички около него!!!

# 260
  • Canada
  • Мнения: 277
newsm59Честито пораснало момче, Иваничка! newsm59
Да ви е жив и здрав!
С удоволствие ще се почерпя Wink

Слънчоглед
, страхотни снимки Hug
Толкова са сладки братче и сестриче гушнати Heart Eyes

Аз днес докато говорех по тел. и девойките бяха зад мен и си играеха и в един момент се обръщам и гледам Александра гола от кръста надолу. Йоана си я подмята, съблича и облича като кукла. Вчера пък ги оставих за малко в леглото на Йоана и чувам "дий-дий", отивам и какво да видя-Йоана обърнала малката по корем и й седнала отгоре. Естествено и 2-те бяха усмихнати до уши. Да не ти казвам, че й е скубала веждите, давала й е шоколад и солети на 2-3 мес. и пр Rolling Eyes ......
Joana, много смешно ми стана като го прочетох , особено за скубането на веждите Laughing
А за температурите тук сме свикнали на всякакви аномалии. Преди няколко години (през пролетта) бях свидетел как времето се смени коренно 4 пъти през деня по най- ненормалния на4ин- сутринта беше страшен студ преваляваше сняг, около обяд взе да се стопля достааа (около 27,28 градуса), малко след обяд заваля проен дъжд последван от градушка, валя без да спира пове4е от 1 час. Спря изведнъж, изгря слънце и изсуши улиците все едно, че нищо не се е слу4вало само дето валгата си остана във въздуха. И тук хората казват, 4е времето било непостоянно като жените Wink

# 261
  • София
  • Мнения: 3 689
ЧРД и от мен на Влади(макар и със закъснение)

# 262
  • Мнения: 2 641
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВЛАДИ ДА Е ЗДРАВО И СИЛНО ДЕТЕ И РАДОСТ ЗА МАМА И ТАТИ

# 263
  • София
  • Мнения: 6 810
Мила, жестоки снимки! Много сте готини, а Свет страшно се е променил и е едно голямо момче! Кога ще видим госпожицата? Laughing

# 264
  • Мнения: 514
Здравейте момичета,

след почти 3 годишно отсъствие от форума реших да се завърна Simple Smile Гледам, че всички февруарчета многооооо са пораснали (сякаш вчера беше като родих Дани) и наближават третите рождени дни на нашите сладурчета... Да са ни живи и здрави и много, много щастливи!!!

# 265
  • Canada
  • Мнения: 277
Здравейте момичета,
след почти 3 годишно отсъствие от форума реших да се завърна Simple Smile

Добре си се завърнала Ива76bouquet
Къде се беше изгубила?  Wink

Лека бременност ти пожелавам! Hug

# 266
  • Мнения: 514
Yonito, нещо така се получи, че време за форум не ми оставаше (колкото и странно да звучи).  Дани като навърши годинка го дадохме на ясла, аз на работа и времето за нищо не стигаше  Embarassed Но сега вече мисля да взема активно участие  Laughing

# 267
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Моят Влад е болен Sad
От вчера сме си вкъщи с диагноза-вирусен бронхит Sad
Вчера и снощи беше с висока температура, днес е по-добре Praynig
Ще се гледаме и лекуваме тази седмица!
тамън се закрепи и се захрани по празниците и сега пак ooooh!, не ще да яде по цял ден, пък аз само се връткам из кухнята нешо да спретна за ядене, ама - нъц, не ми уважава гозбите младежът Crossing Arms
та,така

# 268
  • Мнения: 514
Gena, дано бързо оздравее Влади и да не вдига повече температура...А за яденето не се притеснявай - като се пооправи ще прояде- само течноси да пие малчо... Голяма мъка е като са болни... Аз септември започнах да давам на Дани Изопринозин 3 месеца по 10 денаи да чука на дърво засега държим фронта... Ама както предричат грипна епидемия... направо косата ми се изправя от ужас...

# 269
  • Мнения: 2 641
здравейте момичета, то и аз няма време да пиша покрай дечурлигата. обаче държа да ви кажа колко щастлива се чувствам с двете дечица. С Ема бя в някакво вечно напрежение и стрес 2 години, знам ли защо такасе получи, но сег амакар че са две ми е много по лесно и леко на душичката.
Ива добре дошла отново при нас Simple Smile
Гена стискам и аз палци Влад бързо да оздравява. Предлагам ти да разменим местата на децата. аз ще гледам влад единмесец и ще ти го върна слонче, а ти ще повталиш мойта понадебеляла принцеска  Grinning ей това дете е 16 кила и е бая пухкаво станало, как си похапва само  Crazy

дайте ми моля сайтове за торти. на Ема РД ще си го празнуваме в къщи , не ми се рискува по клубове с народ заради бебето.

Общи условия

Активация на акаунт