Отговори
# 240
  • Canada
  • Мнения: 277
За много години момичета!
Весела, здрава и успешна 2008 ви пожелавам!

Честита бебка Лъчезара на мама Слънчоглед!
Да ви е жива и здрава!
На мама пожелавам бързо възтановяване!


Ние се завърнахме от планината и веднага ни понесе ежедневието.
Йони отиде с голям кеф първият ден на градина. Още сме затрупани със сняг. Доста е студено- в4ера беше -25 градуса, а утре го дават +11 Shocked, сигурно ще текнат реки от размръзнал се сняг, но по-добре по-топли4ко, за да можем да ходим до парка на разходки- да храним катери4ките Simple Smile

# 241
  • Мнения: 273
Честита рожбичка, мила Мила Grinning  bouquet
Да ви е жива и здрава Лъчезара и много, много да ви радва!!!

Ооох, Стайл, за съжаление абсурдите в нашата "мила родина" нямат край. Стискам палци всичко да е наред и да се вредите във вашата детска градина. Като се сетя миналата година какво ходене по мъките беше, когато разбрах, че Йоана никъде не е приета... И нищо не помагаше-нито връзки, нито рушвети и дарения.... Желая ви от сърце да имате късмет Peace
Йони, ти ме застреля с тези амплитуди от -25 на +11 - как се отразява това на организмите ви или вече сте свикнали?
А за пишоците, ако се наложи /недай си Боже/ на Йоанка кръстника е детски уролог в Пирогов и е помагал на много мои приятелки с момченца. А на Анайс даже е съсед, така че ако се наложи може да го пратя на едно "показно" Wink

# 242
  • Мнения: 2 641
йоанка давай го този уролог да онагледи манипулациите по пишока  Twisted Evil
за градините направо ме ошашкахте. Ема я приеха минала година и аз я отложих  с молба за тази година. директорката лятото каза че тази година ще я вземе. утре ще звъня да питам че ако не я вземат трябва друг вариант да се търси.

# 243
  • Мнения: 273
йоанка давай го този уролог да онагледи манипулациите по пишока  Twisted Evil
ОК. Няма проблеми. Прати ми на ЛС тел и адрес.

ЧИД днес на Иваничка, Йони и на др. празнуващи, ако има такива!!! Желая ви много здраве, щастие, късмет и весел празник!!!

# 244
  • Canada
  • Мнения: 277
Честит имен ден на Йоана и Иваничка  и вси4ки които празнуват днес!
Живи и здрави!
Весел празник и наздраве!

# 245
  • Мнения: 1 881
Честит имен ден на всички именници!

Да сте живи и здрави, много щастие и късмет ви пожлавам  Hug

# 246
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Честит имен ден на всички, които празнуваха на 06.01 и 07.01 и от мен, на патерица!

Пишете,бе момичета, не можем я избутаме тая тема до лятото Crazy!

Аз от вчера съм си на работа, Владун-на градина.Малко се опъва, ама колкото да не е без хич Wink
Снощи ходихме тримата на имен ден на наш познат, ние с Влади останахме за около час и после-към къщи,че стана 10 часа WhistlingМного беше послушен младежът, ама той си е кръчмар от малък  Mr. Green
Планирате ли вече някакви празненства за РД на дечурлята? newsm78
Аз миналата година по това време резервирах клуб Thinking
За тази година- ще празнуваме в детската градина на 14.02, вечерта смятам тримата да идем на ресторант, а в събота преди обяд- с приятелски дечица, а вечерта с родата Laughing

# 247
  • Мнения: 273
Благодаря за пожеланията Simple Smile
За РД ден на Йоана вече резервирах детско клубче, че мин. година 3 седмици по-рано не успях да резервирам в 3-4 клубчета. Вчера предиобед й празнувахме имения ден в едно клубче и направо резервирах и дата за РД, та да ми е мирна главата тази година Wink

# 248
  • София
  • Мнения: 799
Първо мерси за пожеланията   bouquet и честит имен ден със закъснение на останалите именници   bouquet

Еййй, вие ме убихте с тези приготовления за РД, ние хем сме след 2 дни и незнам още какво ще правим Simple Smile)) Поръчали сме само тортата за яслата, ще я занесем на деня, а след това съботата ще се съберем най-вероятно вкъщи само с най-близките, които могат да дойдат Simple Smile

# 249
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Ivanichka, хубаво,че си сменила заглавието! Hug

Слънчоглед, добре дошли!Драсни 2 реда, видях те,че си на линия Mr. Green

# 250
  • София
  • Мнения: 3 689
Ето ме.
Днес ни изписаха.Добре сме.Батко Светльо е много щастлив(поне засега)
Ще опитам да кача снимки утре,но сега съм толкова раздвоене между децата,че......
Багодаря за чудесните пожелания и честито на празнуващите тези дни.

Последна редакция: вт, 08 яну 2008, 17:55 от slan4ogled

# 251
  • Мнения: 1 881
Здрасти, Милаааааа:) Добре дошла, как си, добре ли се чувстваш, чакаме снимките Hug

# 252
  • Мнения: 455
Mila,chestita ti dashterichka!Da e jiva i zdrava i da si nosi imeto s usmivka na usta!:)Na teb barzo vazstanoviavane i celuvki na batko Svetljo:)

Chestit imen den na Joanka,na Ivanichka i na vsichki,praznuvashti!Da ste jivi i zdravi!:)

# 253
  • София
  • Мнения: 3 689
Момичета ето малко снимки от нас.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=208529

# 254
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Много сте сладки Laughing
А Светльо ми се вижда ентусиазиран батко bowuu

Общи условия

Активация на акаунт