Каква козметика да купя за беба?

  • 1 231
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 498
Ползвам на CHICCO и съм страшно доволна Peace много хубава козметика  Peace
Peace

# 16
  • Мнения: 1 186
Ползвам на CHICCO и съм страшно доволна Peace много хубава козметика  Peace
Peace
Майките с утвърдено ползване на ЧИКО  love001

Последна редакция: ср, 24 окт 2007, 21:10 от IVKA&MIMI

# 17
  • Мнения: 2 663
Ползвам на CHICCO и съм страшно доволна Peace много хубава козметика  Peace
Peace
Майките с утвърдено ползване на ЧИКО smile3507  love001
3 продукта са достатъчни за начало. Аз ползвам Chicco - шампоан за коса и тяло с помпичка (много е удобен), Олио в началото, а после хидратиращо мляко и крем против подсичане. Ако излизате на разходки в по-студено време е добре да си вземеш и крем за студено време, аз мажа бузките с него.

и за двете ми деца ползвам Чико

Последна редакция: ср, 24 окт 2007, 21:17 от konstans

# 18
  • Мнения: 2 936
БЮБХЕН -до годинка...шампоан,крем против подсичане,олио за зимата,мляко за лятото Peace по-късно започнах да сменям - Мустела,Клоран
много доволна останах и от козметиката на ХИП,но ми я бяха донесли от Германия !!!

# 19
  • Мнения: 15 544
И моя съвет ще наклони везната към Бюбхен  Peace
Вземи си шампоана за тяло и коса, олиото и кремчето за дупе.

 Peace

Но няма да е лошо да си вземеш и пенатен крем. Той е много хубав и помага при много зачервено дупе.

# 20
  • Мнения: 1 173
 За първо време тези неща са достатъчни - бебешко олио,бебешки гел за измиване на лице и тяло,кремче предназначен за облекчаване на подсечена и възпалена бебешка кожа.



# 21
  • Мнения: 268
Но няма да е лошо да си вземеш и пенатен крем. Той е много хубав и помага при много зачервено дупе.
[/quote]
  ПОМАГА ПРИ ЗАЧЕРВЕНО ДУПЕ- лечебна пудра на ПИДЖИН,ИЗПИТАНО PeaceСАМО ЗА НЯКОЛКО ЧАСА
  ПОЛЗВАМ И НА СЪЩАТА МАРКА ЕДНОКРАТНИ КЪРПИ,КОИТО СЕ СЛАГАТ НА ПАМПЕРСА ИСЪЩО ПРЕДПАЗВАТ ОТ ЗАЧЕРВЯВАНЕ,А КАТО СЕ ИЗАКА БЕБОКА ИЗХВЪРЛЯМ САМО КЪРПАТА-соред мен са една добра придобивка

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 916
И аз отговарям като повечето мами: шампоан от глава до пети ( за коса и тяло), кремче против подсичане и мисля че новороденото по-добре да се маже с бебешко олио, отколкото с мляко, защото кожата им е мн. суха. всичко това Бюбхен.Много съм доволна и от душ гел и крем Пенатен, но те ми няха донесени от Гемания и не мога да кажа за тези на нашия пазар.
Бяха ми подарили и шампоан за вана (пише Bad) и не  всеки ден миех детето със шампоана за тяло, а редувах. Слагах във водичката   bath1 и после само изплаквах бебето. Така кожата беше чистичка и ухаеща  без да се изсушава много.
Не се притеснявай много, ще постъпиш правилно, каквото и да избереш от това, което моичетата са препоръчали. Но пудрата мисля, че е излишна, май вече не се ползва много.

Общи условия

Активация на акаунт