Любовен парфюм

  • 3 244
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 830
Поредната глупост  Joy

# 16
  • Мнения: 624
Не вярвам аз, че някой ще пожелае някого само заради един парфюм.... Crossing Arms
 Обаче при забежка може да послужи като оправдание. Mr. Green

Абсолютно вярно Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 3 622

При която винаги има балами които да се вържат  Wink

# 18
  • Мнения: 2 323
абе аз не питам глупост ли е или не  Twisted Evil Моето мнение също е, че е глупост и не бих го купила и 23 лв да е. Питам някой дали го е душил или ползвал - за отзиви  Mr. Green

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 10:33 от Aгата ®

# 19
Ужасен е . Много е траен но е доста тежък достатъчно е само едно впръскване да мириши цял ден .

# 20
  • Мнения: 511
Представяте ли си, ако всички си го купим? Joy При кого ли тогава първо ще тичкат господата? hahaha

# 21
  • Мнения: 138
Представяте ли си, ако всички си го купим? Joy При кого ли тогава първо ще тичкат господата? hahaha
При тази ,която им е на душата , а не да я търсят чрез миризмата !Заради тази ,която нощем не спят .. При тази ,която изпълва сънищата им със звездителност  ... При тази ,която вибрира в унисон с Вселената и със сърцето ...При тази ,която им е създала истинско усещане за ЛЮБОВ неповторима ..

# 22
  • Мнения: 10 758
А, не, благодаря.Не го ща Mr. Green

# 23
  • Мнения: 511
Представяте ли си, ако всички си го купим? Joy При кого ли тогава първо ще тичкат господата? hahaha
При тази ,която им е на душата , а не да я търсят чрез миризмата !Заради тази ,която нощем не спят .. При тази ,която изпълва сънищата им със звездителност  ... При тази ,която вибрира в унисон с Вселената и със сърцето ...При тази ,която им е създала истинско усещане за ЛЮБОВ неповторима ..

Шегата ми остана неразбрана, но нищо Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 1 243
като се запознавахме с моя мъж (преди 13 години), той бил с такъв парфюм накипрен - после си призна. миришеше хубаво.
ама отдавна не ползва вече Laughing

# 25
  • Мнения: 647
Представяте ли си, ако всички си го купим? Joy При кого ли тогава първо ще тичкат господата? hahaha
Или пък ако само ти си го купиш  thumbsup - ще стане като в този виц който откраднах от Клюкарника:

Един мъж се прибира вкъщи от командировка и още като отваря вратата, вижда няколко голи мъже в коридора да се мотаят насам-натам. Леко шокиран ги подминава и отива в кухнята , където още двама-трима голи готвят, похапват. Насочва се към банята - и там други голи мъже весело се къпят, сапунисват се и си търкат гърбовете. В хола пък няколко други играят на табла, гледат телевизия, шегуват се. Човекът със сетни сили се насочва към спалнята и там вижда жена си заобиколена от още няколко голи мъже. Съпругът едва успява да пророни:
-Жена, какво става тук?
А тя, озъртайки се объркано насам-натам, казва:
- Мани, мани, днес е нек'ва лудница!!!

# 26
  • Мнения: 1 844
аз имам такъв феромонен парфюм отдавна,не точно този от линка,но от същия производител и от същия сайт.мога да кажа,че МИРИШЕ УЖАСНО. Whistlingмного е силен,само една капка и край.наподобява едни мокри кърпички,които имаше преди българска роза,ама още по-зле. hahahaОБАЧЕ!според мен има ефект,колкото и смешно да им звучи на някои.само веднъж съм си го слагала,отидох на дискотека и аман от ухажори.то все се намират кандидати,ама оная вечер няма да я забравя-просто на опашка бяха. bowuuтака че,който иска да пробва..ефект има,макар че аз лично не можех да изтрая аромата.

# 27
  • Мнения: 10 758
Представяте ли си, ако всички си го купим? Joy При кого ли тогава първо ще тичкат господата? hahaha
Или пък ако само ти си го купиш  thumbsup - ще стане като в този виц който откраднах от Клюкарника:

Един мъж се прибира вкъщи от командировка и още като отваря вратата, вижда няколко голи мъже в коридора да се мотаят насам-натам. Леко шокиран ги подминава и отива в кухнята , където още двама-трима голи готвят, похапват. Насочва се към банята - и там други голи мъже весело се къпят, сапунисват се и си търкат гърбовете. В хола пък няколко други играят на табла, гледат телевизия, шегуват се. Човекът със сетни сили се насочва към спалнята и там вижда жена си заобиколена от още няколко голи мъже. Съпругът едва успява да пророни:
-Жена, какво става тук?
А тя, озъртайки се объркано насам-натам, казва:
- Мани, мани, днес е нек'ва лудница!!!
Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 35 968
Бомбо, тази от аватара ти е много нежна на вид, не ти отива  hahaha

# 29
  • Мнения: 10 758
Бомбо, тази от аватара ти е много нежна на вид, не ти отива  hahaha
Ама кърти мъже Joy

Общи условия

Активация на акаунт