ПЛЕВЕН през ноември

  • 14 119
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 070
Атракционке, аз редовно водя спорове и кавги с мойте хора по повод всякакви кексчета и сладки неща. От снощи имам пресен пример, защото беше задушница и всичко, явно дадено от хора разни по повода,  трябваше да бъде пльокнато пред Яна. Влизам и гледам детето омацано с шоколад до ушите. За майка ми да хапне не означава да яде нещо нормално детето, а да хапне, за да не и е празен стомаха и на жената да и е чиста съвеста, че е отметнато едно ядене. Ми плод да и беше дала, ей така седят и круши и дюли.

# 256
  • Мнения: 5 026
Да,по малката ли ни позна  Laughing .Аз нали съм си кон с капаци - вървя и не гледам около мен.Следващият път като ме видите някъде се обаждайте  Simple Smile
Тцъ   Naughty , не по малката. Анатоли познава твоя мъж, идвал е у вас миналата година. Ще се сетиш-за някаква писалка "Паркер"  Wink

# 257
  • Мнения: 5 289
ДеЩоВиди,страхотни снимки. Винаги съм искала и аз да мина по тази пътека. Много често лятото виждам хора там горе и все се чудя как се стига до там. Не знам дали по обясненията ти ще се ориентирам,но като проходят стабилно децата се хващаме и ще я търсим Simple Smile Много обичахме с мъжа ми да обикаляме горичките около и над Кайлъка,но откакто родих нямаме тази възможност,а така ни се иска вече да водим дечицата и да берем цветенца Simple Smile
И в тази тема гледам сте започнали с хвалбите кой как си почива, ще изкарате най-лошите ми чувства наяве - да започна да ви завиждам Simple Smile

# 258
  • Мнения: 872
Тцъ   Naughty , не по малката. Анатоли познава твоя мъж, идвал е у вас миналата година. Ще се сетиш-за някаква писалка "Паркер"  Wink
Абе,да ти кажа и аз като разглеждах сайта ви мъжът ти ми се видя познато лице,а и името съвпадаше,ама ме беше срам да питам  Blush
Djina и аз много завиждам  Twisted Evil С мъжът ми не сме излизали заедно вечер от както малката беше на около месец.Миналата седмица щяхме да ходим на едно купонче в ресторанта на "Балкан",даже бях уговорила снаха ми и брат ми да гледат малката.Тъкмо започнахме да се обличаме и да се гласим и тя не знам усети ли нещо,ама като започна един рев,сякаш я колеше някой.И аз не можах да я оставя така ревяща,та си останахме в къщи  Sad

# 259
  • Мнения: 5 026
Добро утро!Да се впиша първа!Времето май предвещава разходка, но да видим  Grinning
Да питам-какво се вижда в подписа ми?Една мацка писа,че вижда крави  Mr. Green

# 260
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
И аз виждам две крави в коледни венчета.

# 261
  • Мнения: 5 026
И аз виждам две крави в коледни венчета.
Малеее,аз сега чак се заглеждам, те наистина били крави  ooooh! Нищо, готини са  Peace

# 262
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=188911&photo=8
На тази снимка Яна причлича на Червената шапчица. Heart Eyes (нищо, че гъбите са на фокус).

# 263
  • София
  • Мнения: 9 884
Атракция,и аз виждам крави Laughing.

 Малеее,аз сега чак се заглеждам, те наистина били крави  ooooh! Нищо, готини са  Peace
Никога не мога да кажа за една крава,че е хубава Laughing,ама това е,защото като чуя крава и ме избиват комплекси Mr. Green.Аз харесвам слончета,по-сладурски са ми някак.
Днес си чакам снега Crossing Arms.Искам да завали и ще се радвам като малко дете,честно.Не мога да се хвана в шейната Crazy,иначе бих се попързаляла.То за тая работа има найлони,де Wink.

# 264
  • Мнения: 1 954
Дес, поздравления за фотографа  photo
Минавала съм по тази пътека, много е красиво.

Студено ми се вижда навън. Май ще се излиза следобяд...

# 265
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Днес си чакам снега Crossing Arms.Искам да завали и ще се радвам като малко дете,честно.Не мога да се хвана в шейната Crazy,иначе бих се попързаляла.То за тая работа има найлони,де Wink.
Joy Joy Joy
Много ме развесели. Не се засягай, и аз няма да се побера в шейната. hahaha
Времето е меко, но има вятър. не вярвам днес да видим първия сняг, но да почакаме. Whistling

# 266
  • София
  • Мнения: 9 884

 Joy Joy Joy
Много ме развесели. Не се засягай, и аз няма да се побера в шейната. hahaha
:
Е как ще се засегна,то да не е лъжа Mr. Green.Аз затова казвам,че няма хубави крави Animal Cow ,но има хубави слончета  261uu

# 267
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
 newsm44 Най-накрая и аз спечих нещо: тройка от тотото. Едва ли ще си върна сумата дадена за фиша, но си е печалба.  Wink

# 268
  • София
  • Мнения: 9 884
Момичета,спешен въпрос!На моя много близка приятелка са оперирали племенничката от апендисит/така ли се пише не зная/.Имат проблеми,не обръщат никакво внимание на детенцето,раната се е инфектирала...не е добро положението.Да не говорим,че се е оказало,че не е била нужна операцията,но лекарите са се объркали.Скоро някой беше писал за хирург в Авис Медика.Можете ли да ми дадете повече информация,име...въобще каквото се сетите.

# 269
  • Плевен
  • Мнения: 239
Валенце, на мен операцията ми я прави д-р Пресолски. В болницата. Изключително добър специалист. В Авис Медика има също добър хирург, но е в два определени дена от седмицата,ама забравих кои Sad

Общи условия

Активация на акаунт