ПЛЕВЕН през ноември

  • 14 148
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Плевен
  • Мнения: 238
Атракция момиченце е,поне според докторите,но ако мъжа ми те чуе би казал "От твоите уста в божиите уши" newsm62 ,но съм му обещала да направи втори опит след време.Даже за да сме подготвени за изненади ме кара да потърся и име за момченце,надеждата му умира последна на милия. Laughing

# 241
  • Мнения: 801
А добър Дан от мен и Радоската, ние малко се посръбчихме...хихихих

Честита щерка Ная на Просто Аз.........

# 242
  • Мнения: 5 026
А добър Дан от мен и Радоската, ние малко се посръбчихме...хихихих
Koето ще рече какво  Thinking Ха,добре дошли  Hug

# 243
  • София
  • Мнения: 9 906
Коклко съм изтрещяла Embarassed,забравила съм да честитя новото ни бебе.
Честито бебе,Просто аз!
Да расте здраво,щастливо и усмихнато дете!  bouquet
И скоро да пишеш как сте,що сте,снимчици.. Laughing
  Аз тая сутрин се отдавам на себе си Flutter.Ангел заведе малките в Кайлъка,аз съм си пуснала Тоника на мах и пея ли пея Whistling.Комшиите със сигурност ще разберат,че съм луда CrazyМи така де,малко отмора в края на седмицата.Следобяд ще ходя пък на кафе...живот.  LaughingА Ангел по обяд ще ходел на пазара за коли и сега се опитва да покаже колко добричък татко и съпруг е,че да не мрънкам,че ще се занимава пак с коли Crossing Arms.
Фурор,добре дошла! Hug

# 244
  • Мнения: 5 026
Явно днес е сутрин на грижовните татковци  Mr. Green Аз спах до преди малко, а Анатоли гледа Божидар . Сега пия кафе на компа, безгрижно и доволно  Whistling Кеф  Grinning Де така да беше всеки ден  Simple Smile

Атракция момиченце е,поне според докторите,но ако мъжа ми те чуе би казал "От твоите уста в божиите уши" newsm62
Еми Грета роди момче, Мира роди момиче,Деси-и тя момиче, ред е пак на момче  Laughing

# 245
  • Мнения: 1 956
При нас е сутрин на грижовните баба и дядо  Laughing Сега ставам. Ходихме в бара на  Ростов  и се довлякохме у нас  към 4.00 часа. Чудя се на бабишкера като мен как издържа  Mr. Green Това са тренировки за декември когато има сума ти новогодишни банкети .

# 246
  • Мнения: 248
Браво на вас! А аз от сутринта правих мекици, забърках един кекс, сложих и мусака да се готви. Боядисах косата на щерката и чак сега сядам с чаша кола пред компютъра.

Фурор, какво е посръбчихме  newsm78?

И да не забравя - ЧЕСТИТО Бебче на Просто Аз!  Hug

# 247
  • Мнения: 2 070
Ама че сте. Посръбчихме идва от посърбихме или нещо такова, като погърчване. Нали са били във Видин, тоест почти у Сръбско.  Peace   Laughing

Влизам да ви пусна един неделен есенен поздрав от мен, като видите такива неща за мен да се сещате!

http://images.google.bg/images?q=Chrysanthemum&gbv=2&nds … ;start=0&sa=N

Поздрави на Просто Аз за бебока!!!

# 248
  • Плевен
  • Мнения: 239
Деси,много хубави снимки Peace.
Трябва и аз да завлека мойте хора някой път натам на разходка.
Фурор, айде пиши малко повече. Хич те няма напоследък Simple Smile.
Merian, какъв цвят я боядиса косата на дъщеря си? Аз миналата седмица си взех една боя -кафяв шоколад и стана червена. Днес си взех черна да се наклепам. Дано все пак да ми остане косица ooooh!. Хич не се харесвам с червен цвят.

# 249
  • Мнения: 5 026
Снимки на Божидар и колата  Peace

# 250
  • Мнения: 2 070
Миленче, кажи що така си бясна на родата. Ако не е прекалено лично де. Теб съм свикнала да те приемам като доста спокоен човек.

# 251
  • Мнения: 5 026
Теб съм свикнала да те приемам като доста спокоен човек.

Ахааа,но не винаги,имам си и аз предел.То да не се похваля, че всичко ми е наред сутринта. Ми к'во - гоня аз Божидар половин час да обядва, най-накрая успях да го прилъжа,след като му предлагах няколко манджи и се прибира свекър ми, влиза и му подава една опаковка с кексчета. А познай,  дали яде повече, тцъ-край на яденетооо! Подивях! А за капак Анатоли ме попита след 20 мин защо съм ядосана? А сега де, върви отговяряй  Whistling

# 252
  • Мнения: 248
Merian, какъв цвят я боядиса косата на дъщеря си? Аз миналата седмица си взех една боя -кафяв шоколад и стана червена. Днес си взех черна да се наклепам. Дано все пак да ми остане косица ooooh!. Хич не се харесвам с червен цвят.

Тя си беше взела много тъмно, почти черно. Незнам защо, но на светлина се получи един лилав оттенък и сега само седи пред огледалото.

# 253
  • Мнения: 5 026
di_p, да бяхте случайно с мъж и бебе в Билла около 17ч.  Thinking

# 254
  • Мнения: 872
di_p, да бяхте случайно с мъж и бебе в Билла около 17ч.  Thinking
Да,по малката ли ни позна  Laughing .Аз нали съм си кон с капаци - вървя и не гледам около мен.Следващият път като ме видите някъде се обаждайте  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт