Сливен 19 - да подарим детска усмивка

  • 17 480
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 063
Добро утро момичета,

Благодаря за кафето на мама Севи Peace

Дидка за съжаление осъзнаваме/не всички разбира се/ колко сме щастливи едва когато ни се случи нещо,никой не е застрахован от нищо...на мен ми се случи...и тогава осъзнах много неща,промених изцяло светогледа си...сега съм доволна и от това, което имам,доволна съм ,че детето ми стигна до тук,дай Боже да се възстанови изцяло Praynig,но съм доволна и на това,защото можеше да е много по-зле,можеше да е като децата в дома....все пак има и едно НО, но моето дете /за хубаво или лошо/ има родители, които направиха всичко, което беше по силите им,за да се стигне до тук, .....а децата в домовете уви нямат този шанс,те са оставени на произвола на съдбата в буквалния смисъл на думата,колкото и да правят за тях никога няма да е достатъчно...според мен държавата и изобщо цялата система е длъжник именно на тях и се надявам повече хора да се включват в тези инициативи и да допринасяме и с малкото, което можем за да направим живота им по-хубав...нека спрем да си затваряме очите и да казваме НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА...защото един ден се оказваме от другата страна на барикадата...

Няма да досаждам повече с такива постове,съжалявам Sad

Желая на всички хубав и усмихнат ден,много късмет и топлина в сърцата... Hug Heart Eyes  bouquet

# 16
  • Мнения: 119
Здрасти на всички  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
на 11.10 в 10:15 сутринта се роди прекрасната ми дъщеря София...   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Тук съм качила снимки на съкровището http://www.snimka.bg/album.php?album_id=185806       

  bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Здравей, пъзелче!
Открих те аз, ти като изчезна и се разтърсих!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=231815.msg5291588#msg5291588 Виж тук има много пожелания за теб и за бебка.

Още един път пожелания за много щастие с малкото сладурче!

# 18
  • Мнения: 43
Здравейте !

Някой знае ли кога ще отваря млечната кухня? newsm78

Много е хубава София   love001

# 19
  • Мнения: 517
Момичета, не можете да си представите думите ви за ходенето в дома за сираци колко дълбоко засегнаха  сърцето ми. Да, заболя ме..не искам и да идвам да ги видя защото ще ме боли много за тях..ще го изживея сякаш са мои деца..Много ме боли Sad С какво са прегрешили тези деца,че имат такава съдба???много гадно:(( много.. чувствам се отвратително..горките душички..Sad ако можех всички щях да ги взема у нас, но не мога:(( момичета, наистина ме боли адски много за тях..представете си..та можехме ние да сме на тяхното място..да мизерстваме..или нашите слънчица...осъзнавате ли колко сме щастливи ..имаме си всичко..дом..семейства..деца..та по дяволите какво искаме още?!?!?!

# 20
  • Мнения: 7 430
puzzle - имаш си една малка принцеска Hug Пожелавам и да е много спокойно и добро бебоче Wink

Нели, би трябвало да са разлепили някакви обяви, но и аз още не знам....дано Лони или Женшен кажат ако знаят Peace

Гери
, човек наистина трудно изживява гледката, но все пак според мен трябва да се видят тези дечица Peace

# 21
  • Мнения: 54
Здравейте момичета
Нели сега се обадих до кухнята ...........за съжаление отново няма да работят Cry.Имам техен телефон ако искаш ще ти го дам да се обаждаш без да се разкарваш.
Пъзле много е красива бебката ти......Отново честито  bouquet.......Пожелавам ти бързо да свикнете една с друга и грижите за нея да са като песен. Whistling
Весел ден на всички пожелавам............ Peace

# 22
  • Мнения: 1 063
puzzle-че добре си ни дошла пак  Hug, пожелавам ти София да е здравичка най-вече, послушничка, за да ти оставя време и за форума  Wink Прекрасна е, целувка за бебешкото дупе   love001

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 17:13 от Iva M.

# 23
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Здравейте, момичета!   Flutter
И преди съм се канила да пиша и тук понякога, понеже съ сливенска снаха и често идваме за по няколко дни в Сливен, но сега се обръщам с конкретно питане.
Имаме приятели и роднини с бебета и все ни п итам от къде купуваме прах за пране, та така хубаво миришат дрешките на малката. И все забравям да им занеса от тук, но това е друга тема...  Embarassed
Та въпросът ми е има ли някъде в Сливен прах за пране САНО? Или ако не в Сливен купували листе някъде в района, Ст. Загора или другаде наблизо, да им кажем, за да си купуват.. Аз понеже не съм виждала...
Инак ви поздравяваме и се надяваме някой ден и с вас да се запознаем с малката Свиленка!!!  Hug

# 24
  • Мнения: 119
Благодаря на всички за милите думи и пожеланията!  moresmile

Съжалявам, че не съм видяла предния пост.
Забавих се с новината, първо защото бях 6 дни в болницата /заради секциото/ и после нямахме нет. Компа беше в стаята на бебка и след раждането и таткото го беше махнал и почти седмица седеше по средата на хола без да е вързан нито компа, нито телефона.  bambam

Аз съм още объркана от новите чувства, новия статус и отговорности, но малко по малко се приобщаваме и свикваме една с друга. Бебка си показва нуждите а аз се уча как да ги задоволявам пълноценно...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts За сега съм добра ученичка, но от време на време се улавям, че се паникьосвам и плаша. Предполагам, че и това ще мине....  Kissing Heart

Цунки на всички и още веднъж мерси за поздравите!  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 063
Пъзелче нормално е Wink,всички сме минали по този път...ако има нещо питай,насреща сме  Hug
Дано само ти е послушничка и да не плаче много Peace


Кога ли ще се включи и Лунката....

# 26
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Ами тя май само от работа пишеше, и не знам дали вкъщи има Интернет.

alex_shu, аз поне не съм виждала този прах - аз и в София не съм го виждала, де. Но може да го има някъде, вече не съм съвсем в час - какво има и къде в Сливен. Дано някой ти помогне.

# 27
  • Мнения: 54
Аз не съм виждала такъв прах.Немога да си спомня........ newsm78

# 28
  • Мнения: 1 063
Галин Кънчев ще посети Дом „Майка и дете” 22.10.2007

Кандидатът за кмет Галин Кънчев ще посети днес Дом „Майка и дете” и ще разговаря с персонала за проблемите на социалното заведение и начините, които са намерили служителите, за справяне с тях. Галин Кънчев ще бъде придружен от съпругата си Галина Кънчева и от общинските съветници от листа № 7 на Политически клуб „Тракия” Сашо Александров, Красимир Башлиев, д-р Емилия Симеонова, Марияна Недева и Михаил Димитров. От 16. 00 ч. кандидат-кметът и водач на листата на ПК”Тракия” Галин Кънчев ще се срещне с младежи. По-късно следобед в квартал „Комлука” симпатизанти на Кънчев ще се срещнат с него и ще обсъдят предизборната обстановка в града и региона.

 Whistling Whistling Whistling


Меги аз си спомням, че от работа пишеше, но дано пък вече и в къщи да има РС и да ни навестява  Wink

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 22:42 от Iva M.

# 29
  • Мнения: 43
ООООххххххххххххххххх!


Благодаря за информацията - за  кухнята!

Пак ще се мъчим значи.......................... smile3518

приятна вечер

Общи условия

Активация на акаунт