Питанка за едни жени с едни Фурли.

  • 7 421
  • 146
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 6 029

Тъпо е когато (една съфорумка вече даде такъв пример) можеш да си позволиш такава чанта, а не можеш да помогнеш на болно дете. Даже не е тъпо, безсърдечно е.  Crossing Arms

Когато аз казах нещо подобно, ми се накараха.

# 106
  • Мнения: 2 249
ще умра от смях Joy
забавни сте-особено тези разпалените с фурлите hahaha

само дето ако имам чанта за 1500 лв и дам 10 лв за благотворителност-за мен това няма да е помагане а замазване на собствената ми съвест

и да подчертая-не визирам никой
и не искам да превръщам темата в кой колко процента отделя от доходите си за благотворителност
щото съм се нагледала на такива дето много искат да помагат,много са загрижени и когато им кажеш-ето,ела,помогни с време,ела да видиш децата-предпочитат да метнат 10 лв и да не се занимават повече

# 107
  • Мнения: 7 130
Фурла раници правят ли?  Mr. Green

Пътъкът на Летящата е много як.
 /ваксаджията как ще се радва, докато лъска/  Mr. Green

# 108
  • Мнения: 3 153
Мисля, че в България мина доста време от мига, в който лъскава кола+скъпи дрехи+Фурла непременно е равно на мутреса! Положението се промени и вече има толкова различни жени, които или сами изкарват достатъчно, или мъжът, когото обичат е започнал да изкарва достатъчно или мама и тати са реституирали 2-3 завода из северна България и т.н.. Все още има и мутрески, да, но съвсем не са олицетворение на горните екстри.

# 109
  • Мнения: 2 716
Присъединявам се към научилите от тук какво е фурла.
Притежанието на скъпа вещ е въпрос на пари. Според мен. Простираш се според стандарта си.  Не смятам за тъпо богатите да купуват евтини неща. Или скъпи. Обратното, обаче (имаше пример за ДжиЕсЕм-и) е тъпо. Не сматам, че и отделянето от насъщния за малко лукс (Шанел) е тъпо. Не сматям, че притежаването може да се свърже с интелекта някакси. Сега мисля, че никога не бих дала 1500 лв за чанта. Но сега ги нямам парите. Не знам как ще мисля когато ги имам.
Преди да си купя пералня, мислех жените, които се оплакват, че им се е развалила пералнята, за лигли...

# 110
  • Мнения: 6 642
Със сигурност има жени с Фурли ,Шанели........които са тъпи и са нещастни /семейно/ със сигурност има и щастливи и умни .
Със сигурност има тъпи и нещастни жени без Фурли ............. както и обратното.
Обаче жени ,които си сменят любовниците само и само да имат Фурли /не познавам такива/  е ,те със сигурност ще са ми тъпи.

# 111
  • Мнения: 1 945
Започвам да мисля, че мъжа на Джейн внася Фурла за България.

# 112
  • Мнения: 3 268
Аз не виждам връзката между умствения багаж и парите.
Кари Брадшоу не ми се видя тъпа.
Само дето е измислен герой.Или ти не я възприемаш така?

# 113
  • Мнения: 3 268
90 % от жените тук би трябвало да  притежават Фурла.Все пак в темите за очила всички движеха с Шанел,Диор и Версаче.Няма логика да си държат очилата в пластмасова кутийка и в чанта...не мога да измисля точен пример.А и парфюмите са от Шанел нагоре,въпреки,че какво може да има по-горе от Шанел,питам аз?Всички имате Фурли,признайте си!
Хаха,Шанел,ти си умна жена.Това е сарказъм,нали?

# 114
  • Мнения: 4 447
Едно е да искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто да го направиш.

Та, в този ред на мисли - друг е въпросът дали, тези, които казват, че имат и правят всичко онова, което си изброила е истина.

Тогава вече перспективата на мислене изменя своята посока на действие и значение.  Mr. Green

# 115
  • Мнения: 6 164
Аз не виждам връзката между умствения багаж и парите.
Кари Брадшоу не ми се видя тъпа.
Само дето е измислен герой.Или ти не я възприемаш така?

А нима няма такива жени в реалния живот?

# 116
  • Мнения: 1 503
Мернах един ник Тъпа женка, но с Фурла ( или нещо такова) и в мен се зароди един въпрос....
Колко точно тъпа трябва да си, за да имаш чанта Фурла, да караш нова кола, да си обзавеждаш къщата ( разбира се ) с помощта на гениални дизайнери, да си подновяваш гардероба по време след седмицата на модата в Милано , да имаш златни карти за поне 4 топ Спа центъра? И това е само началото на списъка, няма да го продължавам, за да си задам въпроса ...

Тъпи ли са жените с Фурли, според вас?
Стана ми ясно ,че "жените с фурла" е нарицателно за жените с доооста пари.Аз честно казано лееекичко им завиждам.Ако към всичкия този лукс е прикрепено любов и разбирателство ,какво по-хубаво от това!
Иначе ,според мен, в живота всеки се спасява както може.Ако на някой му  е кеф да си ляга с мъж, на възраста на баща му или дядо му,защо не.Всеки сам избира!Преценяш си достойнствата,набелязваш си целите и действаш.Никого не бих съдила за решенията му или начина му на живот.Дори да ми е смешно или отвратително от нечий постъпки не бих му се присмяла.Така е решил,така е живял.

Тук обаче има доста дами със самочувствие.Част от тях,според мен се надценяват.Не искам да цитирам или визирам,но моля ви ,не се правете ,че разбирате от всичко,а още по-малко ,че имате всичко!
лек ден  bouquet

# 117
  • Мнения: 208
Айде стига вече с това Преценяш  ooooh! Аз искам да попитам - Защо всички с чанти фурла не владеят правописа? Поне тия дето се изявяват тука?

# 118
  • Мнения: 6 206
Айде стига вече с това Преценяш  ooooh! Аз искам да попитам - Защо всички с чанти фурла не владеят правописа? Поне тия дето се изявяват тука?
E, стига пък и вие!
Преценят си хората приоритетите.  Grinning
И за това си имам теория, но ще ме нарекат расистка/сегрегистка и тн т Ще си я запазя за мен си.

# 119
  • Мнения: 1 180
А според мен пък, жените/лееееко умните/ с Фурли /като в това понятие включвам и версачетата, шанелите, мерцедесите, диамантите, мезонетите и т.н./, едва ли биха парадирали с тях - това си е техния стандарт на живот и да притежават всички тези вещи не им е "върхЪ на постиженията". Виж, ако някоя след 15 -годишно пазаруване на чанти от базарите вземе, че си купи фурличка .... е, къде другаде да се изфука, ако не тука! Не съм чела цялата тема в подробности, да не вземе някоя съфорумка да се разпознае, не визирам никой, просто си размишлявам....

Общи условия

Активация на акаунт