Питанка за едни жени с едни Фурли.

  • 7 418
  • 146
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 281
За минути Furla се превърна във Fukla.
smile3534
БрЯ///голямо чудо станало...Жени с Фурли!Те това вече ще се превърне в нарицателно! Crazy
Хайде тема да пуснем за Мъжете с Ферарита! Mr. Green

Ама не може така я убиеш осемдесетгодишната Furla и то на всичкото отгоре предумишлено.

# 91
  • Мнения: 750
Стига, Djane, иска ти се да ти завиждат. Нямам за какво да ти завиждам. Жал ми е за теб, за Фурлите и Версачетата ти. Просто философията ни защо си купуваме скъпи неща малко се разминава, а аз честно казано си харесвам моята.
Ей на това му викам аз Нещастна жена!
Мда.... Thinking
Горката ти....

# 92
  • Мнения: 1 952
etomira, горката тя Mr. Green

# 93
  • Мнения: 6 167
Джане, сега разбирам, че ти си жената-Фурла. Извинявай, темата няма НИЩО общо с теб.


Василиса, според мен си много права -  това което казваш за мъжете обяснява, защо много си 'взимат' момичета от Драгуново, които вчера са стъпили в големия град. Познавам такива двойки - той млад и богат, тя цялата във Фурли, обаче просто момиче, не надскача навиците си , бита си, само сменя чантата, малко визията - всъщност  остава си 'земно българско момиче' , т.е селско. Както я гледаш да излиза от Мол-а, след 2 часа точи кори за баница в кухнята й на Стефанели  Rolling Eyes

# 94
  • София
  • Мнения: 1 971
Горката аз, жива да ме ожалите!

Djane, не си испускай нервите. Дори да се заяждаш, прави го по-възпитано, без онидни квалификации, нека не разваляме добрия тон.

Колкото до мен, не съм нещастна. Имам всичко, което си искам, просто не държа да го изтипосвам във форума. Не обичам да парадирам с придобивки...  Не обичам да ми стърчат етикетите от дрехите.

# 95
  • Мнения: 6 206

Василиса, според мен си много права -  това което казваш за мъжете обяснява, защо много си 'взимат' момичета от Драгуново, които вчера са стъпили в големия град. Познавам такива двойки - той млад и богат, тя цялата във Фурли, обаче просто момиче, не надскача навиците си , бита си, само сменя чантата, малко визията - всъщност  остава си 'земно българско момиче' , т.е селско. Както я гледаш да излиза от Мол-а, след 2 часа точи кори за баница в кухнята й на Стефанели  Rolling Eyes

Такива си взимат тъпите мъже, защото търкулнало се гърнето намерило си похлупака.
Умните мъже с много пари, гледат първо от какво семейство идва момичето, какво е учило, как ще се запази и ще изглежда след 20 години, как ще гледа децата му, колко езика говори. И тогава я взимат. И пак става подобна работата, но на съвсем друго ниво.

# 96
  • Мнения: 877
Разговорът се разви в лоша посока, няма свежест. Спирам да чета темата  Grinning Надявам се да  сте добре!

# 97
  • Мнения: 2 249
Айде пак на темата, ама адекватно.

Има тъпи женки с Фурли.
И стилни женки с Фурли.
Първите може да са забърсани в "Кошарите".
Вторите да работят здраво, за да са финансово независими, горди от това, стойностни и да си позволят висок стандарт на живот, Фурли и златни карти. Но вторите в България ги няма, тук всички "Бизнес дами" са... да не споменавам.
забрави и жените комплексарки-дето ще си похарчат последните пари и ще маат банички 20 дена ама марково да е  ooooh!-ей тва никога не съм го разбирала
за 5 години в бранша с мобилни телефони се нагледах на опърпани клиенти,които получават заплата от 300лв ама си взимат на изплащане телефон за 1000 лв най-новия модел и молят 'ама ако може да го изплащам 2 години,щото ми идва скъпо"-ми къде си тръгнал бееее ooooh!-
та така и с фурлата hahaha

# 98
  • Мнения: 750
Горката аз, жива да ме ожалите!

Djane, не си испускай нервите. Дори да се заяждаш, прави го по-възпитано, без онидни квалификации, нека не разваляме добрия тон.

Колкото до мен, не съм нещастна. Имам всичко, което си искам, просто не държа да го изтипосвам във форума. Не обичам да парадирам с придобивки...  Не обичам да ми стърчат етикетите от дрехите.
Страдалната Геновева.... Tired
Не ставай смешна!Ти също завираш парите си в носа на другите....но тъй като си мислиш,че го правиш с финес...видиш ли си пИрфетнАта  жИна! Crazy
Ай мол'ти ся...ясна си ми!
И между мен и теб вибнаги ще има разлика!
Аз дяволски дирекнтна!
Ти лицемерна!
Наистина няма база за сравнения!

# 99
  • Мнения: 6 167
Такива си взимат тъпите мъже, защото търкулнало се гърнето намерило си похлупака.
Умните мъже с много пари, гледат първо от какво семейство идва момичето, какво е учило, как ще се запази и ще изглежда след 20 години, как ще гледа децата му, колко езика говори. И тогава я взимат. И пак става подобна работата, но на съвсем друго ниво.
[/quote]

ооо, тук си съвсем, съвсем права  Peace

# 100
  • Мнения: 6 167

за 5 години в бранша с мобилни телефони се нагледах на опърпани клиенти,които получават заплата от 300лв ама си взимат на изплащане телефон за 1000 лв най-новия модел и молят 'ама ако може да го изплащам 2 години,щото ми идва скъпо"-ми къде си тръгнал бееее ooooh!-
та така и с фурлата hahaha

е това ако може да ми го разясниш що за философия е?  за 5 г. какви са ти изводите?

# 101
  • Мнения: 1 072
Мен пък, ако може някой да ми разясни - Нарочно ли не разбират метафората на Лени или наистина всички имат Фурли.

# 102
  • Мнения: 2 829
нарочно си мисля WinkЛетяща крава

а на мен обувките ми харесаха Peace

# 103
  • Мнения: 2 161
90 % от жените тук би трябвало да  притежават Фурла.Все пак в темите за очила всички движеха с Шанел,Диор и Версаче.Няма логика да си държат очилата в пластмасова кутийка и в чанта...не мога да измисля точен пример.А и парфюмите са от Шанел нагоре,въпреки,че какво може да има по-горе от Шанел,питам аз?Всички имате Фурли,признайте си!

# 104
  • Мнения: 720
Аз нямам  Sad
Срам  Embarassed
По темата - не всички жени от типа "жената с фурла" са тъпи.
Тъпо е когато (една съфорумка вече даде такъв пример) можеш да си позволиш такава чанта, а не можеш да помогнеш на болно дете. Даже не е тъпо, безсърдечно е.  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт