Питанка за едни жени с едни Фурли.

  • 7 343
  • 146
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Аз нищо не разбрах и не мога да се изкажа  Embarassed

# 16


Така ли наричаш скритата проституция? newsm78
До типа жена е. И аз съм била с мъже с възможности, но не съм си искала разни подаръци. Други жени си искат и така...Или по-точно казано, правят така че мъжете сами да се сещат да им купуват разни неща.

да де, за това иде реч....Желанието да бъдеш "гледана" жена. Необходимостта от размяна, която да компенсира липсата на обич.
Иначе всички обичаме да получаваме подаръци.
Всъщност отдавна приех тези жени като фон и дори не ми се пише за тях. Но те са толкова много, особено в среди на заможни мъже не можете да си представите как едни и същи лица скачат от клон на клон....

# 17
  • Мнения: 2 070
Колко струват тия чанти в крайна сметка, че толкова ги дъвчете? Сигурно има жени, които струват по-малко или повече от чантите. Все едно.

# 18
  • Мнения: 2 032
Фурла не е скъпа марка, а и умественият багаж на една жена не се мери по чантата.

Та кой филм коментираме тук?

# 19
  • Мнения: 2 254
Не мисля,че трябва да си с АйКю поне 200 за да имаш еди каква си чанта.
За мен ползата от темата е,че разбрах що е фурла.Другото си е завиждане.Имат възможност,купуват си.Със здраве да си ги ползват.

# 20
  • Мнения: 1 008
И аз мисля като Касиди, че има жени, които могат сами да си купят такива чанти. Колкото до втория тип женки, не, не бих казала, че са тъпи, май по-скоро хитруши ще да са  Thinking
Много правилно.

# 21
  • Мнения: 27 524
И аз мисля като Касиди, че има жени, които могат сами да си купят такива чанти. Колкото до втория тип женки, не, не бих казала, че са тъпи, май по-скоро хитруши ще да са  Thinking
Много правилно.

Не са хитруши, нещастни са  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 072
Тина, не  Naughty, ползата е, че открих тези обувки

# 23
  • Мнения: 107
Lennie, не разбирам какво значение има марката на чантата с интелекта на жената? newsm78
Сигурно има и глупави, и умни жени с такива чанти. Аз лично познавам жена, която е много интелигентна и носи "Фурла". Peace

# 24
  • Мнения: 2 254
Чудесно,Летяща.Темата и полезна може да се окаже.А дано!

# 25
  • Мнения: 1 008



Не са хитруши, нещастни са  Simple Smile
[/quote]Може би са нещастни защото с вьпросните Фурли и темподобни компенсират за някои неизживяни истински емоции, но все пак си остават хитруши.

# 26
  • Мнения: 6 164
Аз не виждам връзката между умствения багаж и парите.
Кари Брадшоу не ми се видя тъпа.

# 27
  • София
  • Мнения: 593
Lennie, не разбирам какво значение има марката на чантата с интелекта на жената? newsm78
Сигурно има и глупави, и умни жени с такива чанти. Аз лично познавам жена, която е много интелигентна и носи "Фурла". Peace
Аз не се сещам за позната с такава чанта ако се сетя ще кажа каквае.Иначе мнението ми сьвпада с това.

# 28
  • Мнения: 677
Описаните жени от Лени не са тъпи. А може и да са. Всъщност на кой му пука?

# 29
  • Мнения: 3 034
Аз не виждам връзката между умствения багаж и парите.
Кари Брадшоу не ми се видя тъпа.

мисля си, че няма такова... много неща днес са много по-достъпни отколкото са били преди 30 години примерно, когато са били някакъв белег за нещо (но тогава е било класа нещото). стана ми смешно, защото в момента в един магазин тук има гигантска разпродажба на Фурла и други подобни, че и доста по-скъпи марки - летните колекции, и другото лято сигурно половината град ще се разхожда с такива  Mr. Green за протокола - и аз имам... две даже, ама съм си ги купила на разпродажба и аз, та може да не се класирам при това положение  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт