Питанка за едни жени с едни Фурли.

  • 7 357
  • 146
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 164
Лелее......... нямам Фурла, но ще си купя за оправдание... Crazy

След като 2 пъти препрочитам постовете и продължавам да не разбирам нищо, се върнах на първия пост на Лени и видях, че това е НИК, за което говори!.. Аз как съм го прочела не знам, но останах с впечатлението, че Лени е видяла жена с Фурла на улицата и я е категоризирала като тъпа и се втрещих как е възможно да пусне такава тъпа тема, като не й е в стила... Еее, не... Къде била разпродажбата, м? Laughing

# 46
  • Мнения: 6 167
Май прекалих с виното  и с метафорите, май само аз си ги разбирам  Laughing   hahaha

# 47
  • Мнения: 3 423
Хич и не ме интересува,
дали е тъпа, или не, хич.
Чудя се как може големи
хора да се вълнуват така.

# 48
  • Мнения: 6 164
Айде пак на темата, ама адекватно.

Има тъпи женки с Фурли.
И стилни женки с Фурли.
Първите може да са забърсани в "Кошарите".
Вторите да работят здраво, за да са финансово независими, горди от това, стойностни и да си позволят висок стандарт на живот, Фурли и златни карти. Но вторите в България ги няма, тук всички "Бизнес дами" са... да не споменавам.

# 49
  • Мнения: 2 386
Охо, кой чете Красива мама..  Laughing

# 50
  • Мнения: 6 164
А някой видя ли на въпросната женка профила, щото май не е много женка, пък било то и с Фурла.

# 51
  • Мнения: 113
Не са им лоши моделите. Всяка марка включва стоки, които да са по-лесно продаваеми. Съвсем приятна фирма, с модели които са носими. За България цена от 1500 лв. за чанта не е малко, така че няма какво да обсъждаме...Жените с Фурли, по-добре от кичозен модел на Прада...аз съм за, както съм за и спа центровете и златните карти. Добре си живеят  Grinning, 4 златни карти...имат доста свободно време.
Всъщност цената е на половината (между 700 и 900 лв. са най-скъпите модели, има и по 300). Фурла като ценово ниво няма шанс да се сравни с дизайнерските марки. Аз имам десет такива чанти, купувани за 5 години. Чантите са вечни (като качество), класически елегантни модели и могат да се носят винаги.
Сама съм си изкарала парите с бодене на очите с финансови отчети по нощите.
Да бяхте избрали поне друга марка, чийто чанти струват по EUR 2 000, а не в случая с Фурла - EUR 300-500.  Laughing

# 52
  • Paradise
  • Мнения: 3 103

.... Да накараш един мъж да ти повери парите си според мен не е въпрос единствено и само на секс-умения.


Зависи на каква възраст е мъжът. Не знам защо, но мъжът като прехвърли 50те, и пощръклява нещо.
При такава връзка всичко се свежда до секс-уменията.
Но в дадения случай, което не означава автоматично, че всички, които има скъпи чанти и прочие аксесоари, са ги заработили по този начин.

# 53
  • Мнения: 25 651
А някой видя ли на въпросната женка профила, щото май не е много женка, пък било то и с Фурла.

Какво да му гледаме, като го познаваме много добре!  Joy

# 54
  • Мнения: 3 835
А някой видя ли на въпросната женка профила, щото май не е много женка, пък било то и с Фурла.

Какво да му гледаме, като го познаваме много добре!  Joy

Мога дори да ви кажа, кога и как се е сдобилА с Фурлата. Mr. Green

Аз останах с впечатлението, че въпроса е принципен и общ. Лени пиейки си винцето, мярва ника "Тъпа женка с Фурла" и пуска тема. Joy Фурлата е нарицателно на показността. Защо точно тази марка, защото я спрягат по жълтите вестници, във връзка със стила на бизнес дамите от елита. Laughing
Най-добре Стоенчо да отговори, тъй като тези генерални обобщения са негова запазена марка.

# 55
  • Мнения: 1 180
Или по-точно казано, правят така че мъжете сами да се сещат да им купуват разни неща.
Ами, то и за това бая акъл трябва....

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 08:18 от tanya.d

# 56
  • Мнения: 281
Май прекалих с виното  и с метафорите, май само аз си ги разбирам  Laughing   hahaha

Понеже, това с Фурлата, се оказа някакъв вътрешнофорумски хумор, заглавието обърква  Grinning Оттам идват и цените Simple Smile Ако не го знаех, щеше да ми звучи " Тъпи ли са жените в МаксМара?"
Обикновено тези жени, за които ти питаш са Жената-Версаче, Кавали, Долче и Габанна...Ако говориме с метафори за стил, много ми се ще, ако не могат да се разделят с Италия, то поне да станат Жената-Прада, Ферети, Марни, Миу Миу. Ама ми се струва невъзможно.
Поне вече използват дизайнери за апартаментите или къщите си, че едно време изживяваха като такива.
Но не могат да се слагат всички под общ знаменател.
Дори и Жените с "Кавалитата"  Grinning


Фурлата е нарицателно на показността. Защо точно тази марка, защото я спрягат по жълтите вестници, във връзка със стила на бизнес дамите от елита. Laughing

Furla е марка, която е малко далеч от нарицателно за показност. Познавам клиентите й в БГ като типаж, нямат нищо общо с жените, за които става дума.  Peace

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 08:41 от maria lu

# 57
  • София
  • Мнения: 3 099
Айде пак на темата, ама адекватно.
...
Вторите да работят здраво, за да са финансово независими, горди от това, стойностни и да си позволят висок стандарт на живот, Фурли и златни карти. Но вторите в България ги няма, тук всички "Бизнес дами" са... да не споменавам.

Това е доста неадекватно изказване на женка без Фурла!...

По темата: не е тъпа женката с Фурла в случаите, в които не е татуирала марката на чантата върху ниското си чело....

# 58
  • Мнения: 281
По темата: не е тъпа женката с Фурла в случаите, в които не е татуирала марката на чантата върху ниското си чело....

 newsm10  Laughing

# 59
  • Мнения: 620
Не зависимо каква марка е чантето,независимо колко пари мога да дам за него...за мен подобна инвестиция граничи с пълен тъпизъм.

Общи условия

Активация на акаунт