А спомняте ли си, госпожо...

  • 37 808
  • 393
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25 615
Съвсем спонтанно пускам тази тема, в която ми се иска да съберем спомените на хората, които са полагали основите на този форум.
Тема за форумни спомени.
Много пъти е ставало въпрос как и защо е бил създаден форумът, кои са били първите, как са се забавлявали, за първите форумни драми, първите пързалки, първите тролове, първите ожесточени битки и спорове...
Моля, споделете вашите спомени и първи впечатления. Крайно време е всички заедно да напишем аналите на Бг-мамма и да ги завещаем на потомците.
Вие сте, момичета и момчета!   Heart Eyes

http://web.archive.org/web/20030512015950/http://www.bg-mamma.com/phorum/
http://web.archive.org/web/20040923060650/http://www.bg-mamma.com/

Последна редакция: нд, 14 сеп 2014, 09:51 от Как` Сийка

# 1
  • Мнения: 12 985
Пу, първа, ще чета с интерес, нямам какво да споделя, защото съм още прясна булка, не ми е свършил дори двугодишния цветно-бонбонен преиод:)
Како, за темата   bouquet

# 2
  • Мнения: 4 270
Ще ви чета с удоволствие!

# 3
  • Мнения: 1 726
Първият ми спомен е ожесточена тема по повод суровоядството, тогава за първи път научих за него.
Имаше и тема, в която доста народ обясняваше на авторката, че е избрала кофти име за детето си, което също ми беше странно, защото нито името беше толкова зле, нито това, че толкова народ се нахвърли срещу майка заради името на детето и. Май първите ми спомени не са много добри Mr. Green По-късно "преоткрих" форума. Simple Smile

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Помня нашествията на Мамица в кърмаческия.  Laughing

# 5
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ще ви чета с удоволствие!
И аз   bouquet
Чак стари спомени нямам, затова само ще чета.

# 6
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Открих форума по време на  майчинството ми.
Нямаше подфоруми и всичко беше някак по задушевно.помня доста дискусии,  конфликти и фантазии.
Спомняте ли си случая,  за бащата завел децата си в чужбина, без разрешението на майка им.Как с помощта на активността на новата му жена във форума, бяха локализирани и върнати на майката.

# 7
  • Мнения: 25 615
Чела съм само за този случай, не съм била тук още, когато се е случило.

# 8
  • Мнения: 46 518
Аз имам кръгла годишнина във форума тази година, точно ми идва тази тема Simple Smile
10 г. минаха...
Мен ме посрещна Liorena. Много човешки и топло. После разбрах, че била едно от най-страшните лица  Mr. Green не знам как ми се е разминало кръщението  Joy
Спомням си, че нощем си говорехме много приятно с няколко потребителки.

sl, това за една потребителка, която тук пускаше снимки на голямото си семейство (7-8 деца май) ли беше?

# 9
  • при късмета
  • Мнения: 24 006
Повече четях и по-малко пишех в Дир бг, като случайно (кликнах на съседен подфорум) се озовах в "Бъдещи и настоящи майки" точно като течаха агитациите за преместване и създаване на този. Тематиката на сайта тогава беше много далеч от мен и изобщо не съм го търсила да се регистрирам.
Тук попаднах търсейки отзиви за лекар, т.е. първо през здравния.
Като се зачетох(много преди да се регистрирам) вече бях изпуснала всички емблематични теми и първи драми

# 10
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Ама сложете някаква числова рамка на периода "когато се наливаха основите". Да речем преди 2007, преди 2005, преди 2010. Ето, и мен ме напират спомени, а как да ги разкажа щом съм относително новобранец?

# 11
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз като тотален дезориентиран новак се похвалих, че съм бременна в "Искам бебе" и Хера ме направи на бъзи и коприва. 8 години оттогава...

# 12
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Бяха някъде из Южна или Латинска Америка, странна дестинация за онова време.Доколкото помня бяха 3 деца, които тя беше обявила за свои, и после обясняваше, как от Интерпол са нахлули в жилището и и са и отнели децата, без право да ги вижда.
В последствие беше пусната тема,  с която обясняваха случая.

# 13
  • Мнения: 25 615
Ама сложете някаква числова рамка на периода "когато се наливаха основите". Да речем преди 2007, преди 2005, преди 2010. Ето, и мен ме напират спомени, а как да ги разкажа щом съм относително новобранец?


Разказвай, Куркума, винаги ще има по̀ новобранци от теб, които ще те четат с интерес и ще цъкат с език.
Че и доста от старите.  Laughing

Скрит текст:
ПП Ау, ама ти наистина си бил агнешко, цели 4 години след мен си се регистрирал.  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 46 518
sl,, същата, мъжът беше някакъв пастор. За Доминикана ставаше дума, децата бяха 7 общо (на мъжа, нейни и общо).

Общи условия

Активация на акаунт