Отговори
# 705
  • Мнения: 1 950
Калианна, разбира се, че те помним. Каква прекрасна новина Hug
Пожелавам ти лека и безпроблемнна бременност и едни сладки бебоци на финала Hug Praynig

# 706
  • Мнения: 3 246
Калиана наистина страхотна новина Hug лека и безпроблемна бременност Peace  bouquet
момичета аз отдавна не бях поглеждала първата страничка - страхотно е че има толкова много сбъднати мечти

# 707
  • Мнения: 27
Калиана честито! Дай Боже всичко да е наред, лека бременност и здрави и пухкави бебенца  Hug

# 708
  • Мнения: 740
Честито на новите бременни момичета   bouquet

# 709
  • Мнения: 531
Първо искам да благодаря на Лали за прекрасната инициатива да създаде тази тема и затова, че направи списъка, в който включи и мен ! Благодаря ти, Лали от сърце. При мен вълшебството се случи и се моля на Господ всичко до края да бъде наред. Бременна съм в 11 -та седмица с близнаци.  На всички момичета, с които сме си писали в темата ин витро и ме познават, а и на всички останали, които не знаят или не помнят моята история пожелавам много късмет и успех. Трябва да вярваме в доброто и ще успеем !   

Радвам се за вас!
Честито и безпорблемни и прекрасни месеци на бременеене!  bouquet

# 710
  • Мнения: 47
Искам да честитя на  бременните момичета,и да им пожелая леки и безпроблемни девет месеца smile3525.И аз си мечтая,да видя двете чертички,вече 7 години.Сега пак съм след трансфер,и се моля от сърце за всички момичета, нека господ ни дари с най големия дар stork-boy stork-girl

# 711
  • София
  • Мнения: 4 272
Лали, сложи едно хубаво закръглено коремче и на Гризката!
Ехааа, как се запълва списъчето само!!!  Grinning

# 712
  • Мнения: 7 716
Ехааааааааааааа, Калиана, браво, толкова се радвам за теб, аз ти благодаря, че сбъдна своето вълшебство и че ще ни дадеш сили и на нас да продължим.  bouquet  bouquet  bouquet smile3525 smile3525

Поздравления за Гризката и тук, благодаря и много късмет. newsm51 newsm51 newsm51

Лина, нека целият късмет да е за теб, нека вече твоето бебче да расте в коремчето ти, гуш и успех, ще станеш мама.  bouquet  bouquet  bouquet

# 713
  • Мнения: 47
Лали благодаря ти с цялото си сърце.Пожеланията ти към мен,да ти се връщат двойно newsm51 newsm04

# 714
  • Мнения: 7 716
Чакаме моята помощничка, Тани, да въведе новопопълненията. Hug
В моето сърце и в пожеланията ми вече сте записани. Hug

# 715
  • Мнения: 1 143
Калиана, честито!  Разбира се, че те помним    bouquet  Пожелавам ти вълшебни мигове и месеци и радост, умножена по 2!  Hug Hug Hug

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Калиана,как да не те помня.Браво,миличка,ти успя въпреки всичко!!!Бъди много щастлива!

# 717
# 718
  • Мнения: 255
Благодаря на всички момичета за поздравленията. Дай Боже всичко да е наред и занапред, че периодът е рисков все още. Разплакахте ме се с вашите пожелания. Пожелавам на всички от сърце сбъдване на голямата мечта. Стискам Ви палци и Ви обичам. Лина, не сме си писали, но се моля за теб, както и за всички вас, момичета. Hug Hug Hug newsm51 newsm51 newsm51 newsm30 newsm30

# 719
  • Мнения: 4 589
Лали спомням си аз като чаках тези дълги и тягостни 15 дни до резултата колко много се зарадвах, че ме включи в списъка. Не знам дали заради това повярвах толкова силно в положителния резултат, но това което ми се случва в момента не може да се опише по никакъв начин.
Пожелавам на всички момичета скоро да им се сбъдне най-заветната мечта, да усещате как расте живот във вас, светът около теб се променя тотално, нищо не е по-важно от това да се грижиш за бебчето/бебчетата и да чакаш сетния миг когато ще ги гушнеш.

Вярвайте момичета, чудеса се случват. Късмет на всички от сърце.

kalianna честито и лека и красива бременност. Усещането е страхотно, нали?

Общи условия

Активация на акаунт