Отговори
# 720
  • Мнения: 47
И мен сте ме включили в списъка,благодаря ви много,толкова се зарадвах newsm44.Калина,честито.Пожелавам ти прекрасни девет месеца,бъди спокойна,а на финала едно пухкаво бебче newsm51

# 721
Калиана, честито и безпроблемна докрая!
Дано списъкът скоро остане празен и всички да отидем в отчетни! Praynig

# 722
  • Мнения: 363
Kalianna честито-лека и безпроблемна бременост.Радвам се че и аз съм в списъка,макар че най-голямото ми желание е да съм тук за кратко т.е да се преместя в графа-бременна Praynig Пожелавам го на всички от сърце

# 723
  • Мнения: 7 716
Който вярва ще успее.  Hug

# 724
  • Мнения: 42
Здравей, Лали  bouquetМного бих искала да съм и аз в това вълшебно списъче,затова те моля като ти е удобно да ме включиш.Благодаря ти и успех на всички,ще се моля за вас Hug

# 725
  • Мнения: 7 716
Добре дошла, Стейси, при нас, вярващите и мечтаещите момичета. Hug
Ще станеш мама, само мечтай и се помолвай заедно с нас.
Много, много късмет! Hug Hug Hug

# 726
  • Мнения: 149
здравейте момичета. Лали мога ли да те помоля само да махнеш коремчето срещу името ми. Явно още не съм повярвала достатъчно и не съм успяла. Следващият път дано бъде на късмет.

# 727
  • Мнения: 1 284
Свет,още не мога да повярвам че това се случва.Съжалявам миличка Cry Hug Hug Hug

# 728
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 787
О Боже,Свет,съжалявам мила! Confused Cry

# 729
  • Мнения: 7 716
О, Свет,  гушкам те и ми е мъчно за теб Cry Cry Cry Cry Cry.
Свет, ти си вярвала достатъчно, но може би зародишчето е било увредено и сега е ангелче на небето, ще бди над теб и ще пази своето братче или сестриче, което скоро ще дойде, Свет. Praynig

# 730
  • Мнения: 1 143
СветHug Hug Hug  Това няма нищо общо с вярата ти. Твоята или на някой друг.  Достатъчно болка преминава през сърцето ни, за да добавим и това, че не сме вярвали достатъчно и затова не се е получило.  Желанието ни, вярата, нечие обещание и волята Божия не винаги са едно и също нещо.   Прегръщам те, миличка, и ти пожелавам скоро да намериш сили в себе си и отново да се изправиш. 

# 731
  • Мнения: 429
Svet1970 реших да ти пиша тук, а не в януарки, защото силно вярвам във вълшебното списъче! Сигурна съм, че съвсем скоро отново ще има тумбаче срещу името ти! По някаква причина сега не е бил правилният момент, следващият път всичко ще завърши добре Praynig Praynig Praynig

# 732
  • Мнения: 278
Може ли малко да помечтая с вас?
Нямам на кого да споделя, освен на вас и знам, че вие ще ме разберете.
Във всеки един момент от живота си съм мечтала за нещо и наистина съм го постигала. Сега мечтая за мое детенце и искренно се надявам мечтата ми да се сбъдне.

# 733
  • Мнения: 7 716
Ще мечтаем заедно, Зорика, и ще успеем, мечтай с нас. Laughing

# 734
  • Мнения: 1 247
Ще мечтаем заедно, Зорика, и ще успеем, мечтай с нас. Laughing
Hug Hug Hug Лали гуш мило и всички останали момичета Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт