Групово в Пловдив

  • 2 605
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Браво на вас, мами от Пловдив! И аз ви гледах току що по новините на Нова!!!!

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Дотук видях по Евроком, Бтв и Нова! Хихи, много сме готини (Мяу, и вас видях с рижия перчем на Боян!). Но много кратки репортажите  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 8 462
Гледах ви и много ви се радвах на всички!Бу,ти направо им скри шапката с твойто "бебе"! Grinning  Grinning  Grinning И защо говориха само че кърменето намалява риска от рак на гърдата?То си има и други предимства за мама и бебче ама пусто нали са им кратки новините сметнали са че само това е важно.Браво на всички мами престрашили се да участват! newsm74  newsm74  newsm74

# 18
  • САЩ
  • Мнения: 323
Браво на Воо за страхотната инициатива и на всички майчета за изключително важната популяризаторска дейност Grinning !

Едно изречение от първата статия дето е пуснала dodo_dodo ме закопа:
Майките и техните деца се състезаваха за приза най-голямо бебе, най-малко бебе и бебе, което обявява кърмаческа стачка.

# 19
  • Мнения: 4 414
Браво Бу! Браво майчета!
Гледах ви по Бтв и по Нова...а сега казаха, че ще ви дават по канала!
Супер отразяване - евала!

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Току-що анонсираха и по Канал 1 - ще дават груповото кърмене!

# 21
  • Мнения: 7 106
Обръщайте на Канал 1 който е пропуснал да гледа!

# 22
  • Мнения: 1 629
Браво момичета! Много съм горда с вас!  Hands Clap Много кратки бяха репортажите, но пък дано това да е само началото!

# 23
  • Мнения: 3 161
Днес в Пловдив, а скоро и в други градове!  Wink

Бу, трябва да споделиш опит и да повторим събитието и на други места из България.

Браво на теб и на всички участвали!

# 24
  • САЩ
  • Мнения: 323
Е ще трябва да потърпя до утре, но май ще мога да видя събитието на видеорепортажа по Интернет!

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Цитат на: summer
Е ще трябва да потърпя до утре, но май ще мога да видя събитието на видеорепортажа по Интернет!

Да не забравиш да дадеш линк Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 258
Бу,такава приятна изненада!Страхотни бяхте всички!Писах и в клюкарника,но пиша и тук ,за да съм сигурна ,че сте прочели поздравленията ми!Браво!

# 27
  • usa
  • Мнения: 2 113
и аз току що ви видяхтук  (емисията от 7 април) Simple Smile . поздравления!

# 28
  • София
  • Мнения: 2 952
Браво на всички участнички и участничета!
Чудесно е, че имаше сериозен отзвук в медиите!

# 29
  • САЩ
  • Мнения: 323
Цитат на: boo
Цитат на: summer
Е ще трябва да потърпя до утре, но май ще мога да видя събитието на видеорепортажа по Интернет!

Да не забравиш да дадеш линк Simple Smile


Ето го

http://news.bnt.bg/content/view/full/29562

за който има търпение да чака да се зареди. Видях ви, мами-сладурани! Дано по-често да се виждат в медиите такива добри новини!

Общи условия

Активация на акаунт