10 години

  • 4 670
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 299
ще повярвам, да
не съм го изпитала (не съм омъжена), но не ми се вижда невъзможно
аз за себе си знам, че не съм способна на изневяра, не съм такъв човек, за приятелят си знам, че е още по-стриктен в това отношение от мен, така че ако се омъжим съм убедена, че точно това ще стане с нас

# 61
  • Мнения: 138
Да,склонен съм да повярвам! Но не ми се вярва за 10 години да не сме флиртували (па било то и виртуално) с други ..

Мисля, че големите сътресения настъпват с приближаването на 40-те на партньорите. Децата са готови да отлетят, материалното е позакрепено, идва времето на последния шанс за онези трепети. Средностатистически погледнато.
Напълно съм съгласен..

# 62
  • София
  • Мнения: 228
Не. За десет години ще си изневерите поне мислено. Все пак доста атрактивни индивиди и от двата пола се срещат по улиците. Човещинка.

# 63
  • Мнения: 4 965
Не. За десет години ще си изневерите поне мислено. Все пак доста атрактивни индивиди и от двата пола се срещат по улиците. Човещинка.

Доскоро мислех различно, но все повече идвам на този акъл и колкото повече години минават - започвам да гледам по друг начин на изневярата (като на средство за разнообразие и за повдигане на собственото самочувствие), въпреки че много обичам мъжа ми (т.е. ако срещна красив, интелигентен и сексапилен мъж, надали бих отказала "правилото за 3-те срещи").  Sunglasses

# 64
  • Мнения: 946
Може би ще повярвам  ThinkingЗависи от човека който ми го казва.Силно се надявам на 10 год. от моя брак да не сме си изневерили нито веднъж и да го кажа с увереност

# 65
Имам въпрос - ако някой ви каже, че има брак от 10 години и не е изневерявал никога, че секса с партньора е всеки път различен и страхотен както в началото, че никога не е пожелавал друг човек, ще повярвате ли?
Ако да - защо?
Ако не - защо?

Хора всякакви,
но аз за 11  год.брак не мога да бъда сигурна че е така.
Гласувах с не.

# 66
  • Мнения: 192
Определено НЕ!
Около мен - всички колеги също, или поне така се фукат...
Сега пак ще ме изядете... ама факти, пусти факти...като говорят и Боговете мълчат.

# 67
  • Мнения: 9 865
Да, ще повярвам. Защото искам и с мен да е така.

# 68
  • Мнения: 2 978
Да, ще повярвам.
Не мога да кажа защо точно. Просто съм доверчива много.

# 69
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Да, ще повярвам!

Вярвам, че има хора на този свят, които са създадени един за друг, които са доволни от това, което имат и не копнеят непрекъснато за нови и непознати неща!

И мисля, че, ако партньорите се задоволяват на всички останали нива, то и на това ниво ще са задоволени!

# 70
  • Мнения: 1 426
след 1година и половина ще ти кажа, макар че сме заедно от повече от 10г

# 71
  • Мнения: 506
твърдо да Peace

# 72
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 690
Да, бих могла да повярвам, въпреки, че лично на мен ми се размина тази идилия  Mr. Green
И въпреки всичко, вярвам, че ако не се стечат определени обстоятелства, това е напълно възможно  Simple Smile, и е прекрасно.

# 73
  • Мнения: 10 681
Ще повярвам,а и няма.Мога да повярвам,че не е имало физическа изневяра,но не мога да повярвам,че за такъв период на някой от двойката на му е минавало през ума да кръшне или да пофлиртува.То в това няма лошо още повече ако си остане само със закачката,даже е забавно.
подкрепям напълно - нашата връзка скоро ще стане на 14г. Не сме си изневерявали, но ще излъжа ако кажа, че през това време не съм срещала мъже, които са ме привличали. Задоволявала съм се само с леки, безобидни флиртове.

# 74
  • София
  • Мнения: 6 807
Ще повярвам,а и няма.Мога да повярвам,че не е имало физическа изневяра,но не мога да повярвам,че за такъв период на някой от двойката на му е минавало през ума да кръшне или да пофлиртува.То в това няма лошо още повече ако си остане само със закачката,даже е забавно. Peace
Това мисля и аз. За цели 10 години дори да не си помислиш за друг...само тука куца хипотезата, иначе може да няма изневярва, физическа, що да не? И защо секса да не е добър?

Общи условия

Активация на акаунт