Miss Sixty

  • 20 071
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
Zdraveite momicheta,

vyv cum ima firmen magazin na bijutata i chasivnicite miss sixty, tam vinagi ima nai golqmo raznoobrazie. za koleda vinagi imat otstypki.az pazaruvam samo ot tami sym mnogo dovolna

# 16
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Ауууууу Уникален е! Много готин.....260лв ли казахте?

# 17
аз имам този часовник и струва 234 лв който го интересува

# 18
  • Мнения: 400
Този часовник го има в магазините на Miss sixty,има го и трите разцветки-черен,бял и кафяв и струва 232 лв.Стои добре на тънка китка,моята също е такава,пробвах го

# 19
Здравейте на всички!Часовника е наистина уникален и струва 232 лв.На тънка китка стои добре но много зависи от вкусът на самият човек!В Стара Загора има такъв магазин за бижута  и часовници на Miss Sixty!

# 20
  • Мнения: 1 650
Този магъзин да не е на собствениците на МС-Бейби ... кажи им че много ми липсват ...
 Joy

# 21
За кой магазин става на въпрос?Този в Стара Загора ли?

# 22
  az si go imam tozi 4asovnik Simple Smile ima go v mall sofia 230lv struva  i e mnogo stilen naistina Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 936
абе защо "гостите" не четат... Rolling Eyes

темата е на повече от 6 месеца  ooooh!

# 24
Тя темата верно е стара, ама някой виждал ли го е скоро  Rolling Eyes този часовник някъде?

# 25
  • Мнения: 2 936
да  Peace в един магазин на "Витошка" в три цвята...а и предполагам навсякъде където предлагат аксесоари на Мис Сиксти!

# 26
i az mn haresvam tozi 4asovnik v cvqt 4eren mn e qk.v byrgas go vidqh na edno mqsto i be6e 280lv.

# 27
  • Мнения: 480
Тя темата верно е стара, ама някой виждал ли го е скоро  Rolling Eyes този часовник някъде?

В момента го има в бижутерия Йона на Витошка и в магазините Галдини.  Peace

# 28
Здрасти! Аз съм от Бургас и тук го продават този часовник. Струва 236 лева и аз за него се интересувам дали няма да го намеря по-евтино в интернет, но за сега нищо не съм намерила. В Бургас го има освен с черна и с кафява каишка наистина е много як! Магазина се намира на ул. "Александровска", срещу McDonald`s.

# 29
а някой колко струват слънчевите очила на miss sixty

Общи условия

Активация на акаунт