Изправяне на коса ?

  • 30 181
  • 101
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 503
Сузи,сподели моля те какво ползва ти и защо според теб се получава така Sad.Моята коса е ужасно къдрава и след прочитането на поста ти съм лееееко разубедена

# 61
  • Мнения: 31
Аз си изправих косата преди 3 дни и засега съм доволна.Взеха ми 55 лв.(косата ми е малко под раменете).Фризьорката ми каза,че по принцип държи около 3 месеца,но при мен със сигурност около 5-6,понеже косъмът ми е много дебел.Отървах се от ужасния си обем и косата ми като че ли е наистина по-мека(иначе е четка телена).Вярно боята пада,но фр. каза че след седмица мога да я боядисам(дано ми хване).А и забравих,че 4 дни след изправянето косата не се мие.Това е  bouquet

# 62
  • Мнения: 751
Аз си изправих косата преди 3 дни и засега съм доволна.Взеха ми 55 лв.(косата ми е малко под раменете).Фризьорката ми каза,че по принцип държи около 3 месеца,но при мен със сигурност около 5-6,понеже косъмът ми е много дебел.Отървах се от ужасния си обем и косата ми като че ли е наистина по-мека(иначе е четка телена).Вярно боята пада,но фр. каза че след седмица мога да я боядисам(дано ми хване).А и забравих,че 4 дни след изправянето косата не се мие.Това е  bouquet
Би ли споделила къде във Варна си я изправи. Hug
И ако може да пуснеш снимка да видим резултата,ще съм ти много благодарна. Flutter  bouquet

# 63
  • Мнения: 19 523
И аз опитах трайното изправяне и не съм доволна
първо:опада ми боята и станах разноцветна
второ:косата ми не можеше да задържи никаква боя за година и половина след това
трето: след измиването косата ми беше по права от преди,но не права както си представяме правата коса
и четвърто:суха,одърпана коса която изисква МНОГО грижи и слаб косъм без блясък,
Да добавя ,че това не е в резултат от неопитна фризьорка или лоши материали
Е, аз май ще се въздържа тогава от такава процедура и ще действам с четката и пресата....

# 64
  • Варна
  • Мнения: 3 415
сузи, аз не се учудвам...досега никоя фризьорка не ми е го е препоръчвала, а съм питала много...методът е агресивен и не си струва според мен...много съжалявам, че се е получило така при теб  Tired  Hug

# 65
  • Мнения: 31
Салонът е на ул."Петко Каравелов"20(успоредна на музикалнота училище).Снимка все още нямам.Фризьорката там също ми каза,че този метод за изправяне не е за препоръчване,но аз си бях наумила пък и косата ми по-принцип е толкоз суха,окаяна и сламена,че единственият вариант да я сасипя повече е да опада до косъм(все още не е!!!)

# 66
  • Мнения: 1 503
Галина,аз не разбрах с какво са те изправяли Thinking
Аз за сега съм се мазала 2 пъти с релаксер.Ефект има,но косата ми е поопъната,а не права де.Мога да покажа снимка от всеки период Wink

# 67
  • Мнения: 326
Така и не разбрах с какво и как се прави това трайно изправяне. След като се измие косата не се ли начупва???

# 68
  • Мнения: 31
Съжалявам,но не знам с какво точно Embarassed,не попитах.Маже се като боя,но мирише меко казано отвратително.Косата ми е все още права,но бухна както преди не е прилепнала като в началото.

# 69
  • Мнения: 751
Галина,аз не разбрах с какво са те изправяли Thinking
Аз за сега съм се мазала 2 пъти с релаксер.Ефект има,но косата ми е поопъната,а не права де.Мога да покажа снимка от всеки период Wink
Еми давай да те видим. Wink

# 70
  • Мнения: 558
аз също съм се изправяла с relaxer, по-напед в темата бях дала линк с точно какъв... ето и снимков материал, не е "китайско" права, но е доста по-отпусната: преди не съм аз,но косата ми беше подобно къдрава и гъста и така бухнала и след

# 71
  • Мнения: 3 316
запис  Party 
аз като се изправя с преса сутрин и до ве4ерта ве4е пак ми се е накъдрила ...  ooooh!  вие слагате ли пяна или не6то друго за да я задържи по-дълго права  newsm78 

# 72
  • Мнения: 282
запис  Party 
аз като се изправя с преса сутрин и до ве4ерта ве4е пак ми се е накъдрила ...  ooooh!  вие слагате ли пяна или не6то друго за да я задържи по-дълго права  newsm78 
Аз си изправям много често косата и знам че пяна не трябва да се слага, защото косата изгаря повече така, слагам си само препарати които предпазват косата от топлинната обработка, ...Фризьорката ми ми слагаше след изправянето малко лак за коса, когато времето беше влажно, за да не ми се начупи косата и не беше зле...но мойта коса е по-тежка и по-гъста ...

# 73
  • София
  • Мнения: 7 831

аз като се изправя с преса сутрин и до ве4ерта ве4е пак ми се е накъдрила ...  ooooh!  вие слагате ли пяна или не6то друго за да я задържи по-дълго права  newsm78 

Хмм на моята коса само кристали и слагам след изправяне с преса, никакви стилизиращи продукти и ми е стои права 3 дена.  Whistling

Чудя се, да не би да е от продуктите, които ползваш по време на пресата или от самата преса.  Thinking

# 74
  • Мнения: 282
Иля аз да те питам ти като си изправяш косата с преса колко пъти минаваш в/у косата с пресата и на колко градуса, а какви кристали слагаш, в други теми май беше казала но не помня  newsm78 Hug

Общи условия

Активация на акаунт