Клюкините от деня - 6

  • 13 530
  • 302
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Евана, незнам какво да ти кажа. Не спираме да се надяваме, че нещата ще се оправят, нали? Пожелавам ти много сили и да знаеш, че сме с теб.  Hug

# 61
  • Мнения: 911
Да ви кажа честно, много се натъжих да видя втора тема развила се в същата посока.
Няма да влизам в полемики, но ще изкажа мнение по темата.
....
 Hug Hug Hug
 
...И искаме да си позволиме да плачеме поне онлайн.
Поне онлайн.
За да имаме силите за тия усмивки НАЯВЕ И НАЖИВО.
Мисля, че стана ясно.
... аз благодарение на тях успявам да имам нормални отношения...Щото получавам си необходимата ежедневна доза разбиране. Щото го получавам ТАМ  и не го търся у другите хора. Щото благодарение на  ТАМ успявам да имам пълноценно общуване с ОСТАНАЛИТЕ. Щото ако не беше това ТАМ щях да искам разбиране от Ани и понеже не го получавам, щях да имам по-лоши отношения със същата Ани. Така че ДА ФОРУМЪТ МИ ПОМАГА ДА СЕ СЪХРАНЯ. Да не искам от приятелите си разбирането, което те не могат да ми дадат и слава богу. И да съм 'нормалната'.
Мисля това е идеята на форума 'родители, отглеждащи сами децата си'.

Каси!

Не бих могла да го кажа по-ясно и разбрано!
Откраднатите минути тук са ми най-голямото "лечение"! И съм убедена, че благодарение на форума не се зъбя, не съскам и не овиквам хората наоколо, които с нищо не са заслужили да ги товаря с проблемите си.
Мисля, че всички са на това мнение, а че се случват понякога...грешки - ми затова си имаме премъдри модератори, които се намесват своевременно  Sunglasses

Весел ден на всички!

# 62
  • Мнения: X
публично ти благодаря за разбирането  Hug

а пък аз напоследък с умиление си спомням местата, където сме ходили с бившия, та и с по-бившия и ми става едно такова миличко, даже ми се ходи на същите места но с други хора... също прослушах музиката, която години не си позволявах да слушам, сакън да не ме боли сърцето - а сега и нея си я слушам с умиление

е те това какво е да ми кажете  #Crazy

Последна редакция: ср, 31 окт 2007, 12:08 от Анонимен

# 63
  • София
  • Мнения: 17 334
Същото като и при мен, Каси. Не знам що за период е, ама нейсе.
При мен е плюс това, че много добре се разбираме ... ебати.
Иначе ние си гледахме заедно сериали и аз после не ги гледах, за да не ми е тежко, а сега пак почнах, даже и нови си намерихме - гледаме ги отделно, но си ги споделяме.
Еми извратена история.

Иначе да кажа по повод споровете напоследък - не исках да се включвам и умишлено ги избягвах, понеже ми е много тежко напоследък и щях да нагрубя някой. Но Каси и пенелопа, а и Джали - всичко си написахте както си трябва. Много момичета имат приятели, всички им се радваме според мен - въпроса е в мярката. И аз не ходя да пиша колко добри приятели сме с бившия и колко ми е хубаво, леко и спокойно, че имат такава хубава връзка с детето и мога да разчитам на него например в темите, в които Сабина и траяна страдат за липсата на връзка на децата им с бащите. Ами не им е там мястото на тия приказки, да не говорим пък цяла тема да пусна по въпроса.

# 64
  • Мнения: 911
........Еми извратена история.


 Heart Eyes не е извратено, бе, просто есента е много хубава (не знам при вас, ама при нас е приказна), та затова ви навява такива носталгични мисли най-вероятно
Лошо нема, смятам аз, да си спомняме с добро и недотам 'добрите стари времена'  Sunglasses

# 65
  • Мнения: 1 732
Евана, дано нещата се оправят!
Това е нещото, от което изпитвам неистов ужас - още от времето, когато Вяра се роди само 1,700 кг. и преболедува. Едноличната отговорност във връзка със здравословното състояние на дете, ме изкарва извън релси. Откачам!
Ще правите каквото трябва и така.

Бърди, аз пък минах в другата крайност - снощи събрах всички вещи, останали от бащата на Вяра - дрехи, козметика и смятам да ги изхвърля.
Забележи - смятам... Tired
Така де, и това си е крачка, като имаш предвид факта, че четката му за зъби си стои в банята от две години насам.  Confused

Или май е по-лошо, а?

# 66
  • Мнения: 911
.....
четката му за зъби си стои в банята от две години насам.  Confused

Или май е по-лошо, а?

ей! систър!  Mr. Green направо ме разби!!!!! и аз държах една определена четка за зъби точно две години и смятам, че направих ГОЛЯМА крачка, когато я изхвърлих! Най-малко от здравна култура таквиз четки трябва да изхвърляме, а не да държим като паметник! Четките за зъби се сменят на 3 месеца, съветват стоматолозите  hahaha за другото как да сменяме... newsm78 е отделен въпрос

# 67
  • Мнения: 1 732
Траяна, аз не я ползвам все пак...чак толкова не съм луда... hahaha hahaha hahaha

# 68
  • София
  • Мнения: 17 334
Оф.
Казах му.
Не ме интересува кой какво и как си мисли, аз си казах.
Че не можем да сме приятели в това положение, че имам чувства и не мога да съм му приятелка; че не мога да ходя у тях и да гледам нещата в банята; че не може той да ми е най-добрия приятел и да си споделям всичко с него, защото така не давам шанс на никой друг да достигне до мен. Няма как да допусна нов мъж в живота и сърцето си, ако старият е още там.
Еми тва е. Унижих се тотално и до дъно, но се надявам това, че го казах на глас да ми помогне да се освободя и да продължа напред.


Сабинче, изхвърляй, ма, мацка, ко чакаш и ти да падне тавана  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 911
Оф.
Казах му.
Не ме интересува кой какво и как си мисли, аз си казах.
Че не можем да сме приятели в това положение, че имам чувства и не мога да съм му приятелка; че не мога да ходя у тях и да гледам нещата в банята; че не може той да ми е най-добрия приятел и да си споделям всичко с него, защото така не давам шанс на никой друг да достигне до мен. Няма как да допусна нов мъж в живота и сърцето си, ако старият е още там.
Еми тва е. Унижих се тотално и до дъно, но се надявам това, че го казах на глас да ми помогне да се освободя и да продължа напред.


и много хубаво си направила!!! и никак даже не си се унижила, ами си била честна спрямо себе си и така си направила първото нещо, за да освободиш малко пространство за ДРУГ човек в сърцето си!  Peace

# 70
  • Мнения: X
Траяна, аз не я ползвам все пак...чак толкова не съм луда... hahaha hahaha hahaha
мани - ти не си - ма мож да станеш  hahaha
при мен специално нещата регресират.. откъм лудост говоря
по едно време бях що годе нормална... ма това време мина безвъзвратно си отиде....

# 71
  • Мнения: 1 732
Траяна, аз не я ползвам все пак...чак толкова не съм луда... hahaha hahaha hahaha
мани - ти не си - ма мож да станеш  hahaha
при мен специално нещата регресират.. откъм лудост говоря
по едно време бях що годе нормална... ма това време мина безвъзвратно си отиде....
Май си права, знаеш ли? Thinking
Взех редовно да си паля цигарите откъм филтъра.
Проверявам по три пъти заключила ли съм.
За ютията и котлоните изобщо не искам да говоря даже... ooooh!

# 72
  • Мнения: 6 315
Скици големи сте ми!

Birdy много добре си му казала Simple Smile.

# 73
  • Мнения: X
Благодаря ви момичета за подкрепата  bouquet

Цитат
Взех редовно да си паля цигарите откъм филтъра.
Проверявам по три пъти заключила ли съм.
За ютията и котлоните изобщо не искам да говоря даже...

Ало,хората са открили гинко-билобата за тая работа! Mr. Green

# 74
  • Мнения: 1 732
Цитат
Взех редовно да си паля цигарите откъм филтъра.
Проверявам по три пъти заключила ли съм.
За ютията и котлоните изобщо не искам да говоря даже...

Ало,хората са открили гинко-билобата за тая работа! Mr. Green
Лошото е, че година и половина пих много по-страшни неща от билобата  Confused
И май е време да посетя д-р Ку-ку отново...

Общи условия

Активация на акаунт