Клюкините от деня - 6

  • 13 540
  • 302
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 420
Birdy, това, което си направила, е много смело. Малцина биха го сторили. Не е унижение.

Jaly, с лещите проблем физически нямам, с визията си не мога да свикна. А наблизо не виждам, щот одъртявам, гони ме старческо далекогледство. Сега почвам да свиквам психически и да чакам бръчки и бели коси, мдам. То не случайно отбягвам огледалата....

За полудяването, аз отдавна сам в графата "видна откачалка", сред постиженията са ми пепелник, пълен с фасове, старателно прибран заедно със захарницата в хладилника, правене на турско кафе къде 8h и присещане къде студио X, че имаше нещо на котлона. Дъното на джезвето беше просто изчезнало.....дупка, черна!
Ама айде да не ви плаша. #Crazy

# 76
  • София
  • Мнения: 17 393
Много ви обичам  Hug

# 77
  • Мнения: 9 990
Бърди-аз защо го моелх моя мъж да си тръгне...твоя поне в друга къща и вече ти избираш дали ще отидеш...мирис, дух, вещи-всичко в лицето ми бееееее, как се забравя, как се преодолява.Как се оглежда за друг, като сърцето ти там остава... Tired

# 78
  • София
  • Мнения: 17 393
пенелопа, аз от нейните вещи бе, не от неговите се втрисам. Но иначе е точно така - няма място за друг, докато той е там.

Много изморена се чувствам, от мислене, от говорене, от разсъждения. Плаче ми се и съм изморена, искам вече да свърши това страдание ...
Искам да преоткрия себе си чрез самотата, ама уви - мъж ми липсва и туйто.

# 79
  • Мнения: X
И за да те успокоя - всичко са периоди.
Първо ще спре да ти липсва и ще мислиш, че си се преотрила.
После обаче пак ще почне да ти липсва. ...
Аз съм до тука.. нататъка незнам какво се случва.
Надявам се при теб нещата да минат по-гладко и по-бързичко ако може.... щото наистина е уморително...
Аз за да не мисля се опитвам само да спя. Или слушалките, волумето на макс. и play.

# 80
  • София
  • Мнения: 17 393
Точно така е, Каси ...
Беше спрял да ми липсва преди да почне да се държи толкова мило - сега пак се усещам, че съм станала зависима от него - всичко да му споделя, всичко да му разкажа ... Сама си го правя, трябва да се спра.
Ей и сега сутринта минах по един маршрут, който той ми измисли и като дойдох в офиса първата ми мисъл да му разкажа в скайпа.
Трябва да слагам спирачки, иначе не мога да се отделя и пак ще преживявам ония най-ужасни и тежки 3 месеца.

# 81
  • Мнения: X
Охоооо ти с 3 месеца ли си се разминала?  newsm78
Днес сменила пръстените, да не забравя паста за зъби.. ма и да забравя, има детска, тъй че.. дреме ми... Докторе целия съм в л...а ама не ми дреме...  Joy
Иначе не мога да изтегля пари от заплатата си, щото дебитна карта нямам пък и на гише също не става без лична карта.
Та ще чакам днеска МВРто да ме нахрани....

дали не трябваше да си платя 60те кинта за спешна поръчка ам?

# 82
  • София
  • Мнения: 4 494
И за да те успокоя - всичко са периоди.
Първо ще спре да ти липсва и ще мислиш, че си се преотрила.
После обаче пак ще почне да ти липсва. ...
Аз съм до тука.. нататъка незнам какво се случва.
Надявам се при теб нещата да минат по-гладко и по-бързичко ако може.... щото наистина е уморително...
Аз за да не мисля се опитвам само да спя. Или слушалките, волумето на макс. и play.
Нека аз да продължа: и после пак ще ти мине - просто ще свикнеш с тъпата болка която не си отива и така ще спреш да и обръщаш внимание.
За всичко трябва време - на един по-малко на друг повече - зависи кой колко е затънал и колко е силен емоционално

# 83
  • Мнения: 2 274
Аз пък идвам сутринта в офиса (цяла седмица бях в другия ) и виждам на бюрото ми  залепена картинка с надпис:"Добре дошла, !"  и името ми и нарисувано сърчице и усмивка, е толкова мило ми стана... Grinning

# 84
  • Мнения: 6 315
Каси, кога подаде документи за нова ЛК? Моята като я вадих дадох поръчка за месец, а станала за 6 дни. Ако имаш време иди и провери.

Сега новата е издадена на рождения ми ден, та поне знам със сигурност кога изтича  Laughing.

# 85
  • Мнения: X
ами утре ще ходя но се уморих от това търчане - всеки ден наляво надясно - сама... прибирам се у нас, сама, няма на кой да кажа... абе кво се обяснявам и аз

Бърди и Диони - не ме разбрахте тоя път правилно, или аз не обяснявам
нямах предвид само за бившия - а за всичко - за цялата гнус в която сме - ту изплуваш ту потъваш и тъкмо мислиш че си се поизмъкнал от блатото - и то всичката гнус на земята ти се струпа отгоре... и айде пак старата песен на нов глас

# 86
  • Мнения: 2 327
Да се отчета и аз... Днес ни изписаха от болницата - лежахме 5 дена заради бронит с подозрения за някаква алергия.
Приемам залагания каква ще ми е следващата "добра" новина...
Страх ме е да не потретим пак всичко, защото той тъкмо беше почнал да се оправя и айде всичко отначало. А ако е наистина алергия от нещо, което е вкъщи, идея си нямам как ще се оправяме... Вече не знам градина ли да търся, жена ли да го гледа... Знам само, че искам да е тук. Ама за съжаление се налага и да работя и трябва да намеря вариант.
Най-много ме е страх да не се окаже непоносимост към климата в София или нещо подобно...

# 87
  • Мнения: 9 990
Уффф, как непоносимост към климата бре? ShockedТова не го бях чувала! ooooh!
Инак-аман-да се махат болести, че и на мен ми писна!
Аз предлагам да се замислиш за жена.Парите са същите като за градина.Частна де.Но поне ти е вкъщи.

# 88
  • Мнения: 1 732
Уффф, как непоносимост към климата бре? ShockedТова не го бях чувала! ooooh!

Стънче, на една приятелка детенцето не можа да се приспособи в София и се върнаха в Тетевен заради него.
Бронхит, спазми, задъхване. Пи сто антибиотика, но без резултат. Като се прибраха, всичко изчезна като с магическа пръчка.
Имаше същите симптоми. Ако искаш мога да я поразпитам за подробности. Дано не е това обаче! baby_neutral

# 89
  • Мнения: 2 327
Обнадежди ме  newsm45 newsm45 newsm45

Общи условия

Активация на акаунт