Вашият кошмар?

  • 8 846
  • 100
  •   1
Отговори
# 45
  • DE
  • Мнения: 967
Един от най-гадните ми кошмари е как едно чудивище влиза у нас, при положение, че съм се оключило здраво.
Аз се крия известно време, решавам да проверя дали си е тръгнал и виждам котката ми обесена на лампата вкъщи! Tired

# 46
  • Мнения: 6 029
Странно. Никога не съм сънувала кошмар, в който аз да съм заплашена от нещо. Сънувам, че се случват кофти неща на близките ми, а аз не мога да помогна. Като се събудя ми се реве. И ми е едно гадно такова. Заседнала буца в гърлото. Отврат. След около час дори не помня какво съм сънувала.

# 47
  • Мнения: 233
Като дете сънувах, че някакво "нещо" излиза изпод леглото в другата стая и все ме беше страх да ходя в тази стая вечер и да спя там. Този сън се повтаряше в продължение на години - просто един и същ.

Тази сутрин пък сънувах, че един бомбандировач ме преследва. Първо се засили към сградата, в която бях. Аз го видях, че идва и исках да се измъкна. Минах през няколко врати, докато намеря изход да избягам от там. Накрая се озовах навън под открито небе и се опитах да се скрия легнала в някакви треви. Покрих колкото можах тялото си, но не успях съвсем. В този момент дойде самолетът точно над мен и застина, търсеха ме и бях много уплашена, че ще ме застрелят. За мое щастие, не ме видяха и "оттървах кожата". Събудих се с чувстовото, че са ме били, но недоубили  #Crazy

# 48
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз пък наскоро видях един приятел на снимка на плажа по бански. В такъв вид не го бях виждала. Нищо лошо му нямаше, дори изглежда страхотно по бански, но ме впечатли. Това все едно да видиш някого, когото много цениш и уважаваш и винаги си го срещал в много сериозен вид и изказ, по бански...

Все едно Емил Кошлуков по бански...

Та този приятел, Не Емил К., го сънувах после как прави пясъчни замъци със сина и щерка си. Никакъв кошмар не беше, дори напротив.

Хората, които сънуват как летят, определено са хора с богато и красиво въображение и в реалността често си позволяват мечти и красиви унеси.

И аз сънувам, че летя. Понякога  Blush

# 49
  • Мнения: 2 381
Не мога да намеря спирачката на колата. Прегръщам волана обаче и продължавам да пробвам.

# 50
  • Sf
  • Мнения: 808
Niki1, ето един почитател на "Изкуплението Шоушенк". Прочетох подписа ти...

# 51
  • Мнения: 2 381
Niki1, ето един почитател на "Изкуплението Шоушенк". Прочетох подписа ти...

Иска ми се никога да не я бях слагала  Wink

# 52
  • Sf
  • Мнения: 808
Недей съжалява! Нали знаеш - вкопчи се в живота!!! Get busy living or get busy dying...

# 53
  • Мнения: 2 381
  bouquet ще оцелея (опитах се да не спамя, но не позволяваш да получаваш лс)

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Летенето насън (по Фройдистки) е освобождаване на натрупана сексуална енергия.

# 55
  • Мнения: 6 619
Често сънувам ,че  съм на някаква висока сграда и трябва да сляза по външна стълба ,която не е обезопасена .

# 56
  • Sf
  • Мнения: 808
Ако съдим само и единствено по Фройд, ще пропуснем много други виждания и разбирания.

А и Фройд определено "остаря" още в своето време...

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Кой съди само и единствено (по Фройд) ?

# 58
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Дааа и аз сънувам много.много кошмари!Мислех си,че съм единствената...!
Снощи сънувах,че е починал баща ми,скоро как детето ми се дави пред очите ми,как дядо ми(лека му пръст)с вдигната брадва зад мен,готов да ме посече,а краката ми тежки и глас не излиза!Сънувала съм и как раждам,как се изкачвам някъде високо и няма връщане назад!
И още много,няма да ми стигне цяла вечер да пиша!

# 59
  • Sf
  • Мнения: 808
Сподели си някой неспокоен сън, нали затова е темата. А не да съдим по или не Фройд.

Общи условия

Активация на акаунт