Има ли дами, които постят?

  • 12 745
  • 240
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 094
Не,не съм на диета,но започнах много хляб май да консумирам.че затова питам Hug
ще се ориентирам към някой пълнозърнест или царевичен newsm78

Има един пълнозърнест "Слънце Луна", кръгъл като луна наистина:). Той е истински,  пълнозърнест е - не е боядисан като повечето хлябове и го има в диетичните магазини, но и някои бакалии го зареждат. Не е подут от подобрители и една филия наистина засища.

# 151
  • Мнения: 9 865
Бастет, благодарско! Не съм виждала този хляб. Да ви кажа толкова ми е полезна тази тема, че се чудя защо досега не сме направили тема за вегета и здравословни храни... Направо недоумявам.

# 152
  • Мнения: 3 094
Бастет, благодарско! Не съм виждала този хляб. Да ви кажа толкова ми е полезна тази тема, че се чудя защо досега не сме направили тема за вегета и здравословни храни... Направо недоумявам.

Ето направихме си - а аз направо се чувствам в свои води и ми е драго, че открих съмишленици Hug..........
а да ви кажа, ако някой не се е сетел много бързи супи за около 30 минути стават и със едни замразени миксове, има ги във фризерите на всички нормални магазини за хранителни стоки.....имат си всичко и чушки, и домати, и грах, и лук, и морков, и зелен фасул, и броколи - не е нужно практически нищо освен може би магданоз и някоя друга позправка да им се добави.....
друго, което се сещам натерулен шоколад за десерт, но четете етикетите, защото някои натурални, като Своге примерно, имат и сухо мляко и краве масло даже май, но вносните повечето са си ОК - нямат нито сухо мляко, нито краве масло......

# 153
  • Мнения: 1 416
Привет дами ето какво измислих за днес постни милинки -децата ги обужават и яхниика от леща с трушиика .А да ви кажа слепените бисквитки Фаворит -кафявите са постни

# 154
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Не,не съм на диета,но започнах много хляб май да консумирам.че затова питам Hug
ще се ориентирам към някой пълнозърнест или царевичен newsm78

Има един пълнозърнест "Слънце Луна", кръгъл като луна наистина:). Той е истински,  пълнозърнест е - не е боядисан като повечето хлябове и го има в диетичните магазини, но и някои бакалии го зареждат. Не е подут от подобрители и една филия наистина засища.

Сега излизам да понапазаря.дано го намеря този хляб.ако не го открия и Бонуса ще свърши работа Peace

Beth
,наистина е много полезна темата.
Благодаря още веднъж на всички за идеите Heart Eyes

# 155
  • Мнения: 1 416
Къде сте дами при мен промяна в плана постна пица ще се яде -много царевица ,растителен кашкавал доматки кисели краставички и много подправки .Лещата остава за утре няма начин така реши семейния съвет.Лека постна и усмихната вечер от мен   bouquet  bouquet  bouquet

# 156
  • Мнения: 9 865
Цвети, после да кажеш какъв е вкуса на този кашкавал като се опече, че аз още му нямам вяра. Mr. Green

# 157
  • Мнения: 1 165
Вчера и аз си взех един растителен кашкавал-мнооого вкусен, като масълце LaughingВчера наблегнах на салатките, днес смятам да си направя гъбки на фурната със зехтин и въпросното кашкавалче.

# 158
  • София
  • Мнения: 2 062
Привет от мен!
Вчерашното меню беше спагети с доматен сос, лук и броколи + подправки и един зеленчуков бульон. Чудничко стана!
За днес събирам инфо за нови постни рецепти!
Утре е Въведение Богородично - празник на християнското семейство. От утре може да се хапва и риба.
Поздрави на всички! Peace

# 159
  • Мнения: 2 922
Привет!
Аз снощи ядох препечени филийки бонус, намазани с авокадо  Crazy
Днес не знам какво да сготвя... Може би ориз - купих си един ориз на Крина - смесен дълъг и див, вари се в пакетчета. Или спанак с картофи.
Тиква със сигурност ще опека, обаче.

# 160
  • Мнения: 667
Аз снощи ядох препечени филийки бонус, намазани с авокадо
Авокадо, лимонов сок, чесън и сол, смляно в пасатора.... любимо някак си.

# 161
  • София
  • Мнения: 7 858
Момичета, запичайте растителното кашкавалче мъничко, защото става иначе гумен на вкус.

# 162
  • Мнения: 2 922
Авокадо, лимонов сок, чесън и сол, смляно в пасатора.... любимо някак си.

Да, чудесно даже  Peace

# 163
  • Мнения: 55
  Страхотни рецепти  Hug
Аз снощи сготвих прясно зеле, а за утре съм намислила нахут, малката го обожава, аз също.   bouquet

# 164
  • Мнения: 2 922
а за утре съм намислила нахут, малката го обожава, аз също.   bouquet

Какъв нахут купуваш и как го приготвяш? Имах и аз една рецепта интересна - трябва да я потърся..

Общи условия

Активация на акаунт