Лунна диета -26.10/петък/ - 7.52 часа

  • 3 803
  • 130
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 680
 С вас съм. Започвам плодуването с лунуване Wink

# 16
  • Varna
  • Мнения: 503
Този път и аз съм тук...

# 17
  • Мнения: 478
Този път май и аз ще се включа WinkПредния път пропуснах BlushНо аз лунувам само един ден Laughing

# 18
  • Мнения: 345
УСПЕШНО ЛУНУВАНЕ НА ВСИЧКИ!!!!!!!!!

# 19
  • Мнения: 853
И аз се записвам Peace
Успешен и прекрасен ден  bouquet

# 20
  • Мнения: 330
И аз съм с вас момичета, ама още не съм убедена, че ще я спазя до края. Какво се бях заблудила нещо че е в събота ...  ooooh! отварям днес страничката с датите и какво да видя - ама то аз днес "по график" трябва да лунувам. Така като ме свари неподготвена ми е по-трудно, ама за сега съм в отбора.
Успехи на всички! Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 317
Добро утро лунатички!
Аз още от вчера от 13 часа съм лунатичка. Само чайче пиийвам и днес продължавам.Ако всичко е наред и утре!

Успех на всички лунуващи!  bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • Мнения: 842
Бройте ме и мен този път  Flutter
Успех на всички лунуващи   bouquet

# 23
  • Мнения: 105
добро утро лунуващи. Ще издърим ли днес? Вчера цял ден на гола супа и накрая се наядох с шоколад EmbarassedГолям срам Embarassed

# 24
  • Мнения: 603
Добро утро на всички лунуващи.. Успех ви желая и минуси
Черпя ви едно сокче, за добро начало на деня

# 25
  • Мнения: 302
С вас съм, момичета. Правила съм Лунната диета само веднъж. Тогава отслабнах с незабележимите 200 грама, но нещо ме кара да мисля, че трябва да й дам втори шанс на тази Луна. Дано този път не се пкаже напразно  Praynig

# 26
  • Мнения: 104
С вас съм, момичета. Правила съм Лунната диета само веднъж. Тогава отслабнах с незабележимите 200 грама, но нещо ме кара да мисля, че трябва да й дам втори шанс на тази Луна. Дано този път не се пкаже напразно  Praynig


ти с този аватар незнам как не си се изкушила още Embarassed

# 27
  • Варна
  • Мнения: 618
Момичета, реших и аз да съм с вас, но ве4е съм гладна  Sad Наливам се тук с един блудкав чай и май няма да мога да издържа. Много ми се искаше да успея, защото съм в застой сега и исках да почна пак да смъквам,но уви.
Успех на всички Ви!  bouquet

# 28
  • Мнения: 478
И аз съм лунатичка днес WinkДано издържа Laughing
Вие хапвате ли по някой плод момичета или само на течности карате LaughingА пиете ли сокове от кутии Blush

# 29
  • Мнения: 853
И аз съм лунатичка днес WinkДано издържа Laughing
Вие хапвате ли по някой плод момичета или само на течности карате LaughingА пиете ли сокове от кутии Blush
старая се да само течности ,до сега 1 кафе,2 чая Peace

Общи условия

Активация на акаунт