Лунна диета -26.10/петък/ - 7.52 часа

  • 3 798
  • 130
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте,
вчера издържах на ябълки, днес съм на две кафета и вода.
Не чувствам глад, за това си мисля, че няма да е проблем да издържа.
Дано обаче име резултат за разлика от миналия път.

# 46
  • Мнения: 224
Привет, лунички!

До тук издържам - водичка и чай, да ама след два часа съм на празник у един Митко...Дайте съвет...
Май ще се ближа цяла вечер една чаша вино.  Mr. Green
Мъъъкаааа!

# 47
  • Мнения: 1 092

...Дайте съвет...
Май ще се ближа цяла вечер една чаша вино.  Mr. Green
Мъъъкаааа!


Пий една водка Peace.Ще ти притъпи глада , а е и ниско калорична  bouquet

# 48
  • Мнения: 995
Досега устисках на едно кафе, 2 ябълки и вода. Нооо....вечерта сега започва Confused

# 49
  • Мнения: 498
Вече умирам от глад,вечерите винаги са ми критични.Сега дъвча дъвка,за да не налапам нещо друго,след малко ще си направя едно чайче и ще гледам да си легна по-рано,за да не оплескам нещата.

# 50
  • Мнения: 4 171
И аз съм на Лунна диета на 2 вафли  Mr. Green


Искам само да пожелая успех на всички   bouquet Дано другия път съм по сериозна  Praynig

Китикат далеч от кроасаните  Wink  Ще успееш, дръж се и заради 2'те ни този път Hug  bouquet Hug
Ааа,тиии кроасаните ги остави на нас. Mr. Green Я кажи ми от къде я вадиш тая маз? Имам предвид вафлите. Laughing  Майтапа на страна.И без такива неща можеш! Naughty Стягай се за следващия път. Wink  Hug

# 51
  • Мнения: 853
До сега добре ,ама едни погрешни помисли са ме налегнали Mr. Green
Утре ще се отчетра дали съм устояла,май и аз ще гледам да легна по-рано Peace

# 52
  • Мнения: 842
Как сте момичета, държите ли се?  Hug
Аз днес изкарах що-годе добре. Е,  можеше и по-добре, ама хайде, да не ставам нахална  Mr. Green Сега съм си сипала чашка бяло винце малко да залъже стомаха, че едното хлапе вече си легна, ама другото преди единайсет не ще и да чуе за лягане. А до 11 часа има още множко.  ooooh!
Хайде, стискайте зъби, малко остана  Hug

# 53
  • Мнения: 958
Две круши  Embarassed Можеше и без тях,ама пуста лакомия...иначе не съм гладна,но навика е много гаден,май и аз ще си легна по-рано  Thinking

# 54
  • Мнения: 478
Май всички тичаме по рано тази вечер към леглата Wink
За сега и аз издържах само чай и вода LaughingУтре ще видя резултата Laughing

# 55
  • Мнения: 345
Аз лунувах успешно!!!!!! 3 чая с мед- сега се каня да ударя 4тия .

# 56
  • Мнения: 498
Издържах!!!
Отчет за деня-1кафе,4чая с мед и много вода сигурно към 3литра.
Утре ще съм на плодове.

# 57
  • Мнения: 478
Лека нощ лунатички Laughing
Утре сутрин на отчет Wink

# 58
  • Мнения: 6 958
И аз съм на Лунна диета на 2 вафли  Mr. Green


Искам само да пожелая успех на всички   bouquet Дано другия път съм по сериозна  Praynig

Китикат далеч от кроасаните  Wink  Ще успееш, дръж се и заради 2'те ни този път Hug  bouquet Hug
Ааа,тиии кроасаните ги остави на нас. Mr. Green Я кажи ми от къде я вадиш тая маз? Имам предвид вафлите. Laughing  Майтапа на страна.И без такива неща можеш! Naughty Стягай се за следващия път. Wink  Hug

Прибавих още една камара сладкиши по късно следобеда и баш по пълнолуние, когато не трябваше...  Mr. Green

Но Лунувам от преди 2-3 часа успешно  Mr. Green

Браво на издържалите   bouquet

# 59
  • Мнения: 853
Аз пък на финала се поизложих Embarassed,но кантара отчете- 0.5кг,да ми е здравичък милия и все минусчета да отчита Praynig
Миранди Hug  bouquet
ПП:От днес се захващам пак с Дюкан Peace

Последна редакция: сб, 27 окт 2007, 07:05 от desi_val

Общи условия

Активация на акаунт