Коя стягаща маска за намаляване на порите ще ми препоръчате?

  • 6 693
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
 да се запиша и тука  Whistling

# 16
  • Мнения: 47 988
Преди време една позната ми беше препоръчала тази маска
Доста ми я хвали, предполагам че става. Относно маските не съм много запозната, тъй като готови маски аз не използвам   bouquet
тая маска е гола вода
тази на орифлейм с домата е хубава, но същото се постига с хума
и аз си търся хубава маска

# 17
  • София
  • Мнения: 650
Мен ако питате - нищо не помага за порите - с каквото и да се намажеш - ефекта е съвем краткотраен. Тъй че аз мойте си ги маскирам с Пор Минимайзера на Клиник Confused
А иначе любимата ми маска е хума с мед и малко розова вода (у нас е като козметичен магазин, но хумата е незаменима, както и розовата вода)

# 18
  • Мнения: 3 459
А защо не опитате с домашни маски, на мен те много повече са ми помагали от готовите  Wink

# 19
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
тая на рефан я имам, не работи. хума, смесена с вода ми действа по-добре.

# 20
  • Мнения: 7 723
Днес ходих на козметик и ми препоръчаха да си взема такава маска за лице.
Помогнете ми да си избера? Hug
А защо самата козметичка не ти препоръча?
Ако не тя- кой ще знае коя е най- подходяща за тебе? Wink Thinking

# 21
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Каза,че има много продукти на пазара,което е факт.Била ползвала на Гарние и е доволна.
Реших да ви попитам,за да събера повече мнения.

# 22
  • Мнения: 29
Аз ползвам на Гарние за еднократна употреба , които са и съм много доволна....маската е с глина и е самозатопляща се , а и трябва да стоя с нея само 3 мин. Grinning

# 23
  • Мнения: 3 376
Pore Minimizer е най-хубавия крем според мен.И аз съм със суха/смесена кожа,но нямам проблеми,крема е страхотен

# 24
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
До сега на такъв продукт не съм попадала. какво ли не съм пробвала-маски, лосиони и кремове.  Naughty Както обичам да казвам - чудеса не стават. Дори и да се посвият леко, то ще е за кратко.

# 25
  • Мнения: 1 685
До сега на такъв продукт не съм попадала. какво ли не съм пробвала-маски, лосиони и кремове.  Naughty Както обичам да казвам - чудеса не стават. Дори и да се посвият леко, то ще е за кратко.
Peace Peace Peace

Истината е че трябва постоянна грижа и борба-но по отношение на маските-Минералната с глина/синя/ на Суис формула и наскоро открих нещо с подобно д-е и страхотен ефект-маската за проблемна кожа на Талодерма.Иначе при дом. условия забърквам:хума+сяра+цинков окис+сок от лимон и белтък-с това чудо се стои половин час че и повече-до пълно изсъхване-става като бетон налицето Mr. Greenно има резултат. Hug

# 26
  • Мнения: 1 645
Тази ползвам http://www.clinique.co.uk/templates/products/sp_nonshaded.tmpl?C … DUCT_ID=PROD65066
Много съм доволна,затопля и много хубаво почиства и стяга.
Аз съм също със суха-смесена кожа.

Другото,което при мен има супер ефект е Търнараунд маската http://www.clinique.co.uk/templates/products/sp_nonshaded.tmpl?C … DUCT_ID=PROD66490

След като изсъхне я свалям с гореща влажна кърпа, с кръгови движения. Също много добре почиства порите и стяга кожата.

И двете маски са  много хубави Peace

# 27
  • Мнения: 1 288
записвам се да следя темата, че все не мога да уцеля подходящата маска.  Thinking

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Аз си купих скоро на Гарниер...лосион за свиване на порите.. но нищо не прави  Sad и той беше точно против "лъщене на кожата" в проблемните участъци на лицето  Sad да ама не НИЩО!!! Даже се чудя дали да пробвам PURE 3 in 1.Навскъде от където мина го търся но го няма незнам.. ама ще го взема да го пробвам сигурно... Thinking

# 29
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Lirene маска за стягане на порите за комбинирана кожа

Общи условия

Активация на акаунт