Вие как практикувате...?

  • 1 690
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 412
Е то не може да се стерилизира всеки път като падне на земята. Аз я миех с гореща вода. А стерилизирах веднъж дневно.


Мда, и аз така правех.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
Залъгалки не съм стерилизирала. Само мия.

# 17
  • Мнения: 11 004
Стерилизирах само помпата за цедене първите 2 седмици след раждането.

# 18
  • Мнения: 521
Аз не стерилизирам залъгалката всеки ден.Просто я поливам с вряла вода и готово.

 Peace

# 19
  • Мнения: 474
О, аз в началото стерилизирах като луда. По 5 пъти на ден се въртеше стерилизатора в микровълновата. Луда работа! Но от родилния дом ни бяха казали, че е лято, горещина и е много опасно да остава мляко и слюнка по бибероните. Към 3-тия месец започнах само да мия с гореща вода и сапун.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 244
Само мия, при това не всеки път, като я изпусне (стига да не е паднала на земята). От доста време нищо не стерилизирам.

# 21
  • Мнения: 2 723
Миех му го, сега си го лапа и от земята, ужас, ама той какво ли не лапа сега

# 22
  • Мнения: 4 451
Измивам я със студена вода. А понякога си я лапа така. Laughing

# 23
  • Мнения: 9 973
Не се вманичавам, престаравам и никога нищо не съм стерилизирала  Simple Smile
аз също!Мия с топла водичка

# 24
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
И аз само я измивам. Преварявам я веднъж или два пъти седмично.

# 25
  • Мнения: 554
оооо аз и бибата мия с вряла вода през деня и то само ако падне на земята, иначе си се въргаля по нея, по чаршафа, то иначе само до мивката трябва да стоя, стерилизирам я вечер и толкова.

# 26
  • Мнения: 2 498
Изполивах я с преварена вода и само веднъж дневно стерилизирах....

# 27
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз отдавна не стерилизирам. Като падне, я изплаквам с гореща вода и толкова. Peace

# 28
  • Мнения: 872
Аз ако тръгна да стерилизирам залъгалката,трябва да стерилизирам всички играчки.Мия с вода и толкова.Ама ми е много гадно като видя някои майки,че облизват залъгалката на детето  си като падне на земята  Sick

# 29
  • Мнения: 4 555
Стерилизирам  Embarassed
Имаме няколко, като падне, давам следващата и така. По доста пъти на ден въртя стерилизатора...

Общи условия

Активация на акаунт