Домашни пантофки или терлички???

  • 3 667
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 047
   С дебели чорапи. Терлиците постоянно й се изхлузват от краката, а пантофите я дразнят като сяда и си ги сваля сама.

# 16
  • Мнения: 5 539
За втора поредна година взимам на дъщеря ми нещо като дебели чорапи със зашита към тях кожена подметка. Малко приличат на цървулки по форма. Много са удобни, не се пързалят /то у нас няма и къде де/ и топлят без да изпотяват краката.

# 17
  • Мнения: 389
За втора поредна година взимам на дъщеря ми нещо като дебели чорапи със зашита към тях кожена подметка. Малко приличат на цървулки по форма. Много са удобни, не се пързалят /то у нас няма и къде де/ и топлят без да изпотяват краката.

Дай, моля те, повече инфо за тези чорапки, къде се продават? От различни градове сме, но поне да знам, какво да търся!

# 18
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ние имахме такива миналата година. Подарък ни бяха, но се продаваха в кварталното детско магазинче.
Ето да ги видиш какво представляват.
http://picasaweb.google.com/adi.dimitrova/Pantofki/photo#5125273610298981106

# 19
  • Мнения: 4 451
С пантофки. Peace И аз съм виждала тези чорапки в детските магазини.

# 20
  • Мнения: 2 723
Като беше току що проходил си ходеше с обувки.
После и до се га с пантофи.
Дори сам си ги обува вече Naughty

# 21
  • Мнения: 5 539
За втора поредна година взимам на дъщеря ми нещо като дебели чорапи със зашита към тях кожена подметка. Малко приличат на цървулки по форма. Много са удобни, не се пързалят /то у нас няма и къде де/ и топлят без да изпотяват краката.

Дай, моля те, повече инфо за тези чорапки, къде се продават? От различни градове сме, но поне да знам, какво да търся!
да, такива са като на снимката на Drina Simple Smile
ние имахме такива миналата година. Подарък ни бяха, но се продаваха в кварталното детско магазинче.
Ето да ги видиш какво представляват.
http://picasaweb.google.com/adi.dimitrova/Pantofki/photo#5125273610298981106
И двата пъти ги купувам от случайни малки магазинчета, не знам дали ги има по големите вериги Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 1 006
Купихме му пантофки на Chippo.Много са топлички и не се пързалят.

# 23
  • Мнения: 128
понеже водих дъщеря си скоро на ортопед и той ми препоръча независимо има или няма проблем детето до 2 г да ходи с такива чорапки за каквито става въпрос по-нагоре. аз обаче не мога да открия във варна. всъщност открих на колхозния пазар в един от магазините но нямаше като за нас, а само големи. моля, някой ако знае къде се продават във варна да пише...иначе в момента сме с пантофи на чипо или гуменки , но адски и потят краката- направо са мокри..

# 24
  • София
  • Мнения: 1 423
Терлички, почти не слагам, защото вкъщи сме с теракот и много се плъзга с тях. Ползваме пантофки.  Peace

# 25
  • Мнения: 4 915
Най-полезно за краката е ходенето бос.

Децата у дома са боси през лятото и по чорапи зимата. С паркет и теракот сме.

# 26
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Синът ми има и пантофки и терлички,но по-често му обувам пантофките,че не се пързаля с тях.

# 27
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Ходи по чорапи,когато е по студено баба й  оплете терлички които тя много си харесва,така,че с това ще сме тази зима!

# 28
  • Мнения: 5 391
С пантофки на КК.
За сега не съм забелязала да се изпотяват крачетата.

# 29
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Пантофи!

Общи условия

Активация на акаунт